0
Košík je prázdny
0
  1.4.2019

  Ako si vychutnať výnimočný zvuk gramofónu v celom dome?  Krok 1 - Pripojte gramofón k vášmu prehrávaču Sonos

  K tomu, aby ste to urobili budete potrebovať:

  Play: 5 (+ stereo mini na RCA-Y audio kábel)

  Connect

  Connect:Amp


  Play: 5

  Pripojte gramofón priamo do najväčšieho Sonos reproduktora, a to priamo do line-in vstupu. Jeden koniec audio kábla zapojte do konektora slúchadiel na vašom gramofóne a druhý do vstupného konektora na zadnej strane reproduktora.


  Connect

  Použite zosilňovač, ktorý zabezpečí, že dokonalý zvuk platne sa bude rozliehať po celom dome. Jednoducho použijete audio kábel, ktorý dostanete k zariadeniu Connect. Zapojte jeden koniec do konektora pre slúchadlá vášho gramofónu a rozdeľte ho do zodpovedajúcich vstupov podľa farieb L/R na zadnej strane zariadenia.


  Connect:Amp

  Jeden koniec kábla RCA Y-audio zapojte do konektora slúchadiel pre audio prehrávač a pripojte rozdeľovací kábel do zodpovedajúcich farieb vstupných audio vstupov L/R na zadnej strane jednotky Sonos.


  Krok 2 - Prepnite zvukový zdroj na ovládači Sonos do linky

  Otvorte aplikáciu Sonos na telefóne alebo tablete. Prejdite do ponuky Hudba a vyberte príkaz Line-In. Vyberte zdroj hudby. Potom stlačte tlačidlo Prehrať. Tým jednoducho spustíte prehrávanie hudby na vašom gramofóne.


  Krok 3 - Prepojenie do celého domu

  Ak chcete preniesť ladné zvuky hudby z platne do celého domu, jednoducho prepojte všetky miestnosti.

  Presne ako kedysi, len lepšie. Tak by sa dalo opísať spojenie Sonosu a príjemného nostalgického praskania a šumu platne. Už si nemusíte vyberať, či si užijete dokonalý zvuk alebo kvapku praskania vinylu. Je to naozaj jednoduché, stačí pripojiť váš domáci Sonos systém ku gramofónu. K tomu, aby ste to urobili budete potrebovať: Play: 5 (+ stereo mini na RCA-Y audio kábel), Connect alebo Connect:Amp...