Audipack

Najnovšie informácie nájdete na www.ketos.eu

Kód Popis Cena (EUR) Jednotka
QFIX-0100G fix 100 mm Audipack Quadro-Fix predstavuje elegantné, flexibilné riešenie stropného uchytenia vášho projektora. Plne nastaviteľný mechanizmus úchytu zaručuje jeho univerzálne použitie pri takmer všetkých značkách a modeloch projektorov. Vyznačuje sa pevnosťou a stabilitou. Dĺžka ramena držiaka je 100 mm.
140 €
ks
QFIX-0300G fix 300 mm Audipack Quadro-Fix predstavuje elegantné, flexibilné riešenie stropného uchytenia vášho projektora. Plne nastaviteľný mechanizmus úchytu zaručuje jeho univerzálne použitie pri takmer všetkých značkách a modeloch projektorov. Vyznačuje sa pevnosťou a stabilitou. Dĺžka ramena držiaka je 300 mm.
160 €
ks
QFIX-0500TG telescopic 300-500 mm Audipack Quadro-Fix predstavuje elegantné, flexibilné riešenie stropného uchytenia vášho projektora. Plne nastaviteľný mechanizmus úchytu zaručuje jeho univerzálne použitie pri takmer všetkých značkách a modeloch projektorov. Vyznačuje sa pevnosťou a stabilitou. Rameno držiaka je teleskopické a rozsah dĺžok ramena je 355-500 mm.
190 €
ks
QFIX-0700TG telescopic 450-700 mm Audipack Quadro-Fix predstavuje elegantné, flexibilné riešenie stropného uchytenia vášho projektora. Plne nastaviteľný mechanizmus úchytu zaručuje jeho univerzálne použitie pri takmer všetkých značkách a modeloch projektorov. Vyznačuje sa pevnosťou a stabilitou. Rameno držiaka je teleskopické a rozsah dĺžok ramena je 450-700 mm.
200 €
ks
Flat Panel Lift & Mounting col AKCIA!!! Pôvodná cena 4990 EUR Vysúvací systém pre LCD alebo plazmové obrazovky s max. rozmermi š. 1090 x v. 780 mm. Riešenie od firmy Audipack ponúka skvelú možnosť ako schovať v priestore obrazovky až do veľkosti 50". O pohon celého systému sa stará tichý elektrický motor. Súčasťou sady sú AUDIOPACK Flat Panel Lift FPL-B (P2279) a AUDIOPACK Mounting column FP-L P3079 FP.
3100 €
sada

V cenníku sú uvedené odporúčané maloobchodné ceny s DPH. 
Záručné lehoty sú uvedené v detailnom popise jednotlivých tovarov a služieb na www.ketos.eu. Podrobné záručné podmienky si vyžiadajte.
Zmena ceny a špecifikácie jednotlivých tovarov alebo služieb je vyhradená. Ostatné obchodné vzťahy sa riadia všeobecnými obchodnými podmienkami spoločnosti Ketos, s.r.o.