0
Košík je prázdny
0
  21.9.2021

  AV Integra / Ketos na výstave Audio Video Kino 2021


  AV Integra / Ketos na výstave Audio Video Kino 2021


  V dňoch 17.9. – 19.9. sa naša spoločnosť zúčastnila výstavy AUDIO VIDEO KINO 2021 ktorá sa konala v hoteli NH Gate One v Bratislave. Naša expozícia bola umiestnená v apartmánovej miestnosti na 8 poschodí. Dispozícia priestoru tvaru písmena „L“ umožňovala vytvoriť dve samostatné zostavy s možnosťou ich nezávislej prezentácie pre návštevníkov. Vzhľadom na akustické možnosti prezentačného priestoru aj na zámer predstaviť širšie spektrum našich produktov, boli zostavy osadené komponentami odstupňovanými v dvoch cenových kategóriách. Prvá, dalo by sa povedať hlavná, bola tvorená prémiovými zariadeniami z najvyšších cenových hladín, druhá zariadeniami z vyššej strednej triedy. Týmto spôsobom sme sa snažili poslucháčovi priblížiť rôzne možnosti úrovne kvality reprodukcie poskytovanej našimi značkami – Dynaudio, NAD, Octave, Rega, Electrocompaniet a Bluesound.


  Rega Planar 10, Rega Apheta 3, Electrocompaniet ECP 2 mkII, lectrocompaniet ECM 1 mkII, Octave HP 700 SE, Octave MRE 220, XLO Signature

  V prémiovej zostave sme prezentovali striedavo dva zdroje signálu tvorené v jednom prípade gramofónom Rega Planar 10 osadeným MC prenoskou Rega Apheta 3, ktorý bol doplnený phono predzosilňovačom Electrocompaniet ECP 2 mkII. V druhom prípade bol zdrojom signálu sieťový prehrávač digitálnych hudobných súborov Electrocompaniet ECM 1 mkII. Základom zosilnenia v oboch zostavách boli komponenty nemeckej spoločnosti Octave, využívajúcej zapojenia elektrónkovej technológie – predzosilňovač HP 700 SE v spojení s výkonovými koncovými monoblokmi MRE 220. Pre vylepšenie napájania výkonových monoblokov boli použité rozširovacie moduly Octave Super Black Box. Celý komplet živil na striedačku stĺpové reprosústavy Dynaudio Confidence 30 alebo stojanové reprosústavy Dynaudio Heritage Special. Použitá kabeláž bola výhradne od XLO triedy Signature. Celková hodnota prezentovaných komponentov presiahla výšku 80000 euro.


  NAD M33, Dynaudio Emit 50, XLO Signature, Electrocompaniet ECI 6 DX mkII, Bluesound Node, Bluesound Powernode

  Vzhľadom na zámer odprezentovať návštevníkom široké spektrum našich výrobkov, bola druhá zostava tvorená komponentami z o niečo nižšej, dostupnejšej, cenovej hladiny. Zdrojom signálu bol výhradne digitál v podobe streamovaných hudobných súborov. Základom prvého kompletu bol integrovaný streamovací zosilňovač NAD M33 v spojení s reprosústavami Dynaudio Emit 20. Druhá zostava bola tvorená integrovaným zosilňovačom Electrocompaniet ECI 6 DX mkII so zabudovaným streamerom v spojení s repro Dynaudio Emit 50. V oboch zostavách bola opäť použitá kabeláž od XLO – trieda Signature.


  NAD M33, Dynaudio Emit 50, Bluesound Node

  V oboch zostavách sa podarilo s ohľadom na akustické možnosti miestnosti a celkovú koncepciu výstavy predviesť vyváženú, neutrálnu reprodukciu s presným a realistickým podaním priestoru nahrávky. O kvalite reprodukcie v oboch prezentovaných zostavách svedčí aj veľké množstvo návštevníkov našej expozície.


  AV Integra / Ketos na výstave Audio Video Kino 2021

  Záverom by sme sa Vám chceli poďakovať za návštevu a za priazeň, ktorú nám a našim značkám už dlhé roky venujete. Tešíme sa na stretnutie s Vami v priestoroch našej spoločnosti, v našej posluchovej miestnosti, kde Vám vieme zabezpečiť ideálne podmienky a maximálnu starostlivosť pri výbere Vášho vysnívaného komponentu.
  V dňoch 17.9. – 19.9. sa naša spoločnosť zúčastnila výstavy AUDIO VIDEO KINO 2021 ktorá sa konala v hoteli NH Gate One v Bratislave. Naša expozícia bola umiestnená v apartmánovej miestnosti na 8 poschodí. Dispozícia priestoru tvaru písmena „L“ umožňovala vytvoriť dve samostatné zostavy s možnosťou ich nezávislej prezentácie pre návštevníkov. Vzhľadom na akustické možnosti prezentačného priestoru aj na zámer predstaviť širšie spektrum našich produktov, boli zostavy osadené komponentam...