0
Košík je prázdny
0
  25.3.2019

  Bluesound + Amazon Alexa


  bluesound alexa


  Alexa je tu!

  Už teraz je možné ovládať všetky Bluesound prehrávače hlasom cez Amazon Alexa. Požiadajte Alexu aby zvolila uložené predvoľby, prehrala obľúbené skladby z hudobných služieb alebo dokonca zoskupila viacero prehrávačov a hrala tú istú skladbu vo viacerých miestnostiach. Jediné čo k tomu potrebujete je hocijaké zariadenie s Alexou, ako napríklad Echo Dot a BluOS Voice Skill zručnosť nahratú v Amazon Alexa aplikácii. Navyše je Amazon Alexa podporovaná na všetkých generáciách prehrávačov a s každou aktualizáciou softvéru sa bude len zlepšovať.


  Stiahnite si BluOs skill tu a skúste si, ako jednoducho a rýchlo sa viete dostať k svojej hudbe.

  Stiahnite si návod na používanie BluOs hlasových zručností.


  Airplay 2 & Siri

  AirPlay 2 s hlasovým ovládaním Siri, uvedené v decembri, ponúka celú paletu možností streamovania. Používatelia Bluesound môžu na Bluesound zariadeniach generácie 2i pomocou Apple AirPlay jednoducho streamovať hudbu, podcasty, filmy a TV vysielanie vo vysokom rozlíšení priamo zo svojho iOS zariadenia. O AirPlay integrácii a zoskupovaní zvukových zón sa dozviete na www.bluesound.com/airplay.


  Používatelia iPhone alebo iPad zariadení môžu napríklad Siri požiadať o prehrávanie skladieb z Apple Music na Bluesound reproduktore generácie Gen 2i v jedálni, pričom zvuk obľúbeného filmu ich detí zároveň hrá na inom Bluesound prehrávači generácie 2i v spálni, alebo môže vo všetkých izbách hrať tá istá hudba. Môžu tiež použiť HomePod na ovládanie vybraných Bluesound prehrávačov generácie 2i.


  Nové Bluesound video

  Zverejnili sme nové video s názvom “Bluesound Gen 2i – Stretnutie s rodinou”:  O značke Bluesound: Bluesound je inteligentný hudobný systém bezdrôtových reproduktorov a digitálnych prehrávačov audiofilnej triedy, ktoré vám umožňujú v ktorejkoľvek miestnosti vášho domova streamovať hudbu z knižnice uloženej na vašej domácej sieti a mnohých populárnych hudobných streamovacích služieb a ovládať ju smartfónom, tabletom alebo laptopom.  Alexa je tu! Už teraz je možné ovládať všetky Bluesound prehrávače hlasom cez Amazon Alexa. Požiadajte Alexu aby zvolila uložené predvoľby, prehrala obľúbené skladby z hudobných služieb alebo dokonca zoskupila viacero prehrávačov a hrala tú istú skladbu vo viacerých miestnostiach. Jediné čo k tomu potrebujete je hocijaké zariadenie s Alexou, ako napríklad Echo Dot a BluOS Voice Skill zručnosť nahratú v Amazon Alexa aplikácii. Navyše je Amazon Alexa podporovaná na všetkých generáciách prehrávačov a s každou aktualizáciou softvéru sa bude len zlepšovať. Stiahnite si BluOs skill a skúste si, ako jednoducho a rýchlo sa viete dostať k svojej...