Bluesound

Najnovšie informácie nájdete na www.ketos.eu

Kód Popis Cena (EUR) Jednotka

Streamovacie reproduktory

PULSE FLEX Stýlový kompaktný sieťový reproduktor vhodný do domu a vďaka možnosti dokúpenia akumulátora, i na cesty. Prehráva hudbu z NAS, cloudových hudobných služieb ako sú napríklad Deezer, Spotify,Tidal, TuneIn a obrovského počtu internetových rádií.Samozrejmosťou je plná konektivita cez WiFi sieť.Novinkou je aj možnosť prehrávania hudby priamo z mobilných zariadení cez Bluetooth 4.0 rozhranie. Podporuje prehrávanie HD Audia do rozlíšenia 24 bit/192 kHz a formátov FLAC, ALAC, AIFF, WAV, OGG, WMA, WMA-L, AAC a MP3. Disponuje digitálnym zosilňovačom s výkonom 2 x 10 W pre každý menič - 1 stredobasový s priemerom 89 mm a 1 výškový s priemerom 25 mm. Vstupy: optický/analógový 3,5 mm, USB A pre externé disky a USB pamäťové média a servisný USB B. Výstup: slúchadlový 3,5 mm. Rozmery v mm: 125 × 183 × 100 (š × v × h)
299 €
ks
PULSE FLEX 2i NOVINKA. PULSE FLEX 2i je prenosný bezdrôtový širokopásmový reproduktor ponúkajúci špičkovú reprodukciu zvuku. Umiestnite dva do jednej miestnosti, spojte ich do stereo páru, alebo si jeden z nich vezmite von do parku. Je to náš najmenší reproduktor, ktorý vám umožní si užiť výborne znejúcu hudbu v každom kúte vášho domova. -Kompaktný reproduktor, ktorý napriek svojim rozmerom ponúka krištáľovo čistý mohutný zvuk. -Digitálny zosilňovač a zákazkové reproduktory nabijú vašu hudbu hlbokými prekreslenými basmi bez skreslenia. -Zapojte ho do zásuvky, pripojte k WiFi sieti a ovládajte z každého miesta vášho domova. -Spojte dva PULSE FLEX 2i s predným reproduktorom PULSE SOUNDBAR 2i a vytvorte tak bezdrôtový surround zvukový systém s dedikovanými zadnými efektovými kanálmi. -Doobjednajte si nabíjateľnú batériu a vezmite si svoju hudbu kdekoľvek pôjdete. -Požiadajte hlasového asistenta Amazon Alexa aby vám zahral obľúbenú hudbu (po prepojení so zariadením Amazon Alexa alebo Echo a po najbližšej aktualizácii softvéru). -AirPlay 2 vám umožní prehrávať hudbu alebo podcasty cez reproduktory po celom dome (pri najbližšej aktualizácii softvéru) Pozrite ako to funguje Kompatibilita: Podporované audio formáty. Podporované rádio a hudobné služby. Používateľské rozhranie - BluOS aplikácia zadarmo (Android, iOS, Kindle, PC a Mac), dotykové tlačidlá na hornom paneli, zabudovaný IR senzor. Iné možnosti ovládania - Control4, RTI, Crestron, URC, push, iPort, ELAN, Lutron, roon, Amazon Alexa Skills, Airplay 2. Konektivita: Sieť - Gigabit RJ45, WiFi 802.11ac. Vstupy - USB A, kombin. analóg./optický 3,5mm Jack, Bluetooth 4.1 aptX HD, IR ovládanie. Výstupy - slúchadlá 3,5mm. Hardvér a ostatné parametre: Frekvenčný rozsah 45Hz-20kHz, celkový výkon 25W, 89mm hlbokotónový menič, 25mm vysokotónový menič, procesor ARM® CORTEX™ A9, 1 GHz, hmotnosť 1,2kg, rozmery 125x183x100mm. Pribalené príslušenstvo - napájacia šnúra, optický adaptér Toslink na 3.5mm Mini Toslink.
349 €
ks
PULSE FLEX + BP100 Stýlový kompaktný sieťový reproduktor v sete s batériou BP100. Je to ideálny set na cesty, na stanovačku ... skrátka na miesta kde nie je k dispozícii napájanie z elektrickej siete. Práve tento Prehráva hudbu z NAS, cloudových hudobných služieb ako sú napríklad Deezer, Spotify,Tidal, TuneIn a obrovského počtu internetových rádií.Samozrejmosťou je plná konektivita cez WiFi sieť.Novinkou je aj možnosť prehrávania hudby priamo z mobilných zariadení cez Bluetooth 4.0 rozhranie. Podporuje prehrávanie HD Audia do rozlíšenia 24 bit/192 kHz a formátov FLAC, ALAC, AIFF, WAV, OGG, WMA, WMA-L, AAC a MP3. Disponuje digitálnym zosilňovačom s výkonom 2 x 10 W pre každý menič - 1 stredobasový s priemerom 89 mm a 1 výškový s priemerom 25 mm. Vstupy: optický/analógový 3,5 mm, USB A pre externé disky a USB pamäťové média a servisný USB B. Výstup: slúchadlový 3,5 mm. Rozmery v mm: 125 × 183 × 100 (š × v × h)
379 €
ks
PULSE MINI Stýlový, sieťový aktívny dvojpásmový stereo reproduktor. Prehráva hudbu z NAS, cloudových hudobných služieb ako sú napríklad Deezer, Spotify,Tidal, TuneIn a obrovského počtu internetových rádií.Samozrejmosťou je plná konektivita cez WiFi sieť.Novinkou je aj možnosť prehrávania hudby priamo z mobilných zariadení cez Bluetooth 4.0 rozhranie. Podporuje prehrávanie HD Audia do rozlíšenia 24 bit/192 kHz a formátov FLAC, ALAC, AIFF, WAV, OGG, WMA, WMA-L, AAC a MP3. Disponuje digitálnym zosilňovačom s celkovým výkonom 60W. Na špičkovej reprodukcii hudby sa podieľajú aj 2 širokopásmové meniče s priemerom 50 mm, 1 basový menič s priemerom 89 mm so špeciálnou bassreflex úpravou a DSP ekvalizáciou pre silné a presné basy. Vstupy: optický/analógový 3,5 mm, USB A pre externé disky a USB pamäťové média a servisný USB B. Výstup: slúchadlový 3,5 mm. Rozmery v mm: 335 × 172 × 155 (š × v × h)
499 €
ks
PULSE MINI 2i NOVINKA. Pri návrhu PULSE MINI 2i sme naše skúsenosti niekoľkých desaťročí vtesnali do malej skrinky. PULSE MINI 2i poskytuje bohatý a detailný zvuk. Zmestí sa aj do malých obývacích priestorov a dokáže priniesť výnimočné hudobné zážitky. -Inovatívna dvojitá akustická komora produkuje prekvapivo mohutný zvuk. -Zažite hlboké basy a plnopásmový zvuk bez akéhokoľvek skreslenia. -Dvoj-pásmový WiFi modul a podpora Bluetooth aptX HD zabezpečuje prehrávanie hudby bez výpadkov. -Jednoducho spojte dva PULSE MINI 2i do kompaktného stereo systému. -Navrhnutý tak, aby sa zmestil kdekoľvek na poličku alebo kraj stola. -Pomocou intuitívnej BluOS aplikácie pre iOS, Android, Kindle Fire, Windows a Mac OS X bezdrôtovo vyberajte hudbu. -Požiadajte hlasového asistenta Amazon Alexa aby vám zahral obľúbenú hudbu (po prepojení so zariadením Amazon Alexa alebo Echo a po najbližšej aktualizácii softvéru). -AirPlay 2 vám umožní prehrávať hudbu alebo podcasty cez reproduktory po celom dome (pri najbližšej aktualizácii softvéru) Pozrite ako to funguje Kompatibilita: Podporované audio formáty. Podporované rádio a hudobné služby. Používateľské rozhranie - BluOS aplikácia zadarmo (Android, iOS, Kindle, PC a Mac), dotykové tlačidlá na hornom paneli, zabudovaný IR senzor. Iné možnosti ovládania - Control4, RTI, Crestron, URC, push, iPort, ELAN, Lutron, roon, Amazon Alexa Skills, Airplay 2. Konektivita: Sieť - Gigabit RJ45, WiFi 802.11ac. Vstupy - USB A, kombin. analóg./optický 3,5mm Jack, Bluetooth 4.2 aptX HD, IR ovládanie. Výstupy - slúchadlá 3,5mm, Bluetooth vysielanie. Hardvér a ostatné parametre: Frekvenčný rozsah 45Hz-20kHz, celkový výkon 100W, 2x102mm hlbokotónový menič, 2x19mm vysokotónový menič, procesor ARM® CORTEX™ A9, 1 GHz, hmotnosť 3,6kg, rozmery 335x172x155mm. Pribalené príslušenstvo - napájacia šnúra, ethernet kábel, optický adaptér Toslink na 3.5mm Mini Toslink.
599 €
ks
PULSE 2 Stýlový, sieťový aktívny dvojpásmový stereo reproduktor. Najvýkonnejší z celej rodiny produktov Bluesound. Prehráva hudbu z NAS, cloudových hudobných služieb ako sú napríklad Deezer, Spotify,Tidal, TuneIn a obrovského počtu internetových rádií.Samozrejmosťou je plná konektivita cez WiFi sieť.Novinkou je aj možnosť prehrávania hudby priamo z mobilných zariadení cez Bluetooth 4.0 rozhranie. Podporuje prehrávanie HD Audia do rozlíšenia 24 bit/192 kHz a formátov FLAC, ALAC, AIFF, WAV, OGG, WMA, WMA-L, AAC a MP3. Disponuje digitálnym zosilňovačom s celkovým výkonom 80W. Na špičkovej reprodukcii hudby sa podieľajú aj 2 širokopásmové meniče s priemerom 70 mm a 1 basový menič s priemerom 135 mm. Frekvenčný rozsah 45 - 20.000 Hz, celkové skreslenie je 0,030%. Vstupy: optický/analógový 3,5 mm, USB A pre externé disky a USB pamäťové média a servisný USB B. Výstup: slúchadlový 3,5 mm. Rozmery v mm: 420 × 198 × 192 (š × v × h)
699 €
ks
PULSE SUB SVK Výkonný kompaktný bezdrôtový subwoofer pre Pulse Soundbar. Dodáva mohutný basový základ pri sledovaní filmov a hutný zvuk pri počúvaní hudby. Kompaktné rozmery umožňujú ho ľahko umiestniť v miestnosti, alebo ho dať pod nábytok. - trvalý výkon 100W - frekvenčný rozsah 26 - 150 Hz (+-3dB) - basový menič o priemere 165 mm - nastaviteľná frekvencia výhybky 50 - 150 Hz - ovládanie úrovne hlasitosti a fázy - vstupy: LFE RCA, linkový stereo RCA - výstupy: LFE RCA, linkový stereo RCA - spotreba v pohotovostnom režime 0,5W - rozmery 447 x 285 x 122 mm, hmotnosť 6,9 kg
699 €
ks
PULSE 2i NOVINKA. Najkomplexnejší reproduktor s HiFi streamerom na trhu. PULSE 2i naplní veľké priestory plným a čistým zvukom. Čo sa týka hudby, neuspokojte sa s ničím iným, ako s vysoko vernou reprodukciou. -Vlajková loď Bluesound integrovaných multi-room reproduktorov. -Špičkové reproduktorové meniče ponúkajú silný posluchový zážitok, aký pri iných integrovaných reproduktorov nenájdete. -Inovatívna technológia zosilnenia HybridDigital™ zaručí bezchybnú reprodukciu bez akéhokoľvek skreslenia. -Prvotriedny dvoj-pásmový WiFi modul zabezpečuje prehrávanie bez oneskorení a výpadkov. -Pomocou intuitívnej aplikácie BluOS si zvoľte, akú hudbu budete počúvať a kde. -Streamujte do viacerých Bluesound prehrávačov v ostatných miestnostiach. -Požiadajte hlasového asistenta Amazon Alexa aby vám zahral obľúbenú hudbu (po prepojení so zariadením Amazon Alexa alebo Echo a po najbližšej aktualizácii softvéru). -AirPlay 2 vám umožní prehrávať hudbu alebo podcasty cez reproduktory po celom dome (pri najbližšej aktualizácii softvéru) Pozrite ako to funguje Kompatibilita: Podporované audio formáty. Podporované rádio a hudobné služby. Používateľské rozhranie - BluOS aplikácia zadarmo (Android, iOS, Kindle, PC a Mac), dotykové tlačidlá na hornom paneli, zabudovaný IR senzor. Iné možnosti ovládania - Control4, RTI, Crestron, URC, push, iPort, ELAN, Lutron, roon, Amazon Alexa Skills, Airplay 2. Konektivita: Sieť - Gigabit RJ45, WiFi 802.11ac. Vstupy - USB A, kombin. analóg./optický 3,5mm Jack, Bluetooth 4.2 aptX HD, IR ovládanie. Výstupy - slúchadlá 3,5mm, Bluetooth vysielanie. Hardvér a ostatné parametre: Frekvenčný rozsah 45Hz-20kHz, celkový výkon - 150W, duálne zosilnenie 2x65W hlbokotónová sekcia, 2x10W vysokotónová sekcia, 2x133mm hlbokotónový menič, 2x25mm vysokotónový menič, procesor ARM® CORTEX™ A9, 1 GHz, hmotnosť 5kg, rozmery 420x198x192mm. Pribalené príslušenstvo - napájacia šnúra, Ethernet kábel, optický adaptér Toslink na 3.5mm Mini Toslink.
899 €
ks
PULSE SOUNDBAR 2i NOVINKA. PULSE SOUNDBAR 2i je navrhnutý pre umiestnenie pod TV. Je prvým multi-room soundbarom s vysokým rozlíšením, ktorý má krištáľovo čistý 24 bitový zvuk a hlbokotónový frekvenčný priebeh pre audiofilov aj bez použitia subwooferu. Vaša TV si zaslúži práve takýto soundbar. -Bezproblémová integrácia s vaším systémom domácej zábavy vám umožní počúvať zvuk filmu, športových udalostí a hier so skutočnou vernosťou. -S Bluetooth s aptX® HD teschnológiou streamujete akúkoľvek hudobnú službu, alebo zbierku hudby priamo z vášho smarfónu, tabletu alebo notebooku. -Spojte so subwooferom PULSE SUB a párom zadných reprosústav PULSE FLEX 2i a vytvorte výnimočný zážitok z priestorového zvuku. -HDMI ARC vstup umožňuje pripojiť váš video monitor a jednoducho ovládať zvuk. -Jednoducho streamujte internetové rádiostanice, cloudové hudobné služby a dokonca vašu vlastnú zbierku hudby. -Cez BluOS aplikáciu ovládača poľahky naprogramujte infračervené ovládanie a nastavte posluchové predvoľby. -Požiadajte hlasového asistenta Amazon Alexa aby vám zahral obľúbenú hudbu (po prepojení so zariadením Amazon Alexa alebo Echo a po najbližšej aktualizácii softvéru). -AirPlay 2 vám umožní prehrávať hudbu alebo podcasty cez reproduktory po celom dome (pri najbližšej aktualizácii softvéru) Pozrite ako to funguje Kompatibilita: Podporované audio formáty. Podporované rádio a hudobné služby. Používateľské rozhranie - BluOS aplikácia zadarmo (Android, iOS, Kindle, PC a Mac), dotykové tlačidlá na hornom paneli, zabudovaný IR senzor. Iné možnosti ovládania - Control4, RTI, Crestron, URC, push, iPort, ELAN, Lutron, roon, Amazon Alexa Skills, Airplay 2. Konektivita: Sieť - Gigabit RJ45, WiFi 802.11ac. Vstupy - USB A, kombin. analógový RCA, optický Toslink, HDMI ARC, Bluetooth 4.2 aptX HD, IR ovládanie. Výstupy - subwoofer RCA, subwoofer RF, Bluetooth vysielanie. Hardvér a ostatné parametre: Frekvenčný rozsah 55Hz-20kHz (25Hz-20kHz so subw.), celkový výkon 120W, 2x25mm vysokotónový menič, 2x50mm strednotónový menič, 2x102mm hlbokotónový menič, 2x102mm pasívny radiátor, procesor ARM® CORTEX™ A9, 1 GHz, hmotnosť 6,8kg, rozmery 1073x141x70mm. Pribalené príslušenstvo - napájacia šnúra, stereo RCA kábel, ethernet kábel, 2 stojančeky, 2 extendéry na stojančeky, Wall mount bracket, Wall mount template.
999 €
ks
Platí pre verziu: čierna
Platí pre verziu: biela
1099 €
ks

Streamovacie komponenty

Powernode VÝPREDAJ Sieťový prehrávač hudby so zabudovaným výkonovým zosilňovačom Powernode zmení vaše už zakúpené domáce reproduktory na sieťové prehrávače hudby. Nastaviteľné zóny pre viac miestností. Jednoduché pripojenie a nastavenie. Intuitívne ovládanie cez Android a iOS aplikáciu. Technológia Direct Digital zosilňovania od NAD, 2x50W/4 Ohm. Ovládanie hlasitosti, rýchle spracovávanie dát, prehráva všetky štandardné formáty. Výstupy: 1x RCA ako možnosť pripojenia aktívneho subwooferu. Vstupy: 1xUSB, 1x USB-mini, Ethernet. Vzorkovacia frekvencia 32kHz - 192kHz
449 €
ks
Vault VÝPREDAJ Sieťový prehrávač hudby s CD rippovacou mechanikou Vault po zapojení do HiFi systému vám prehrá vaše obľúbené skladby z celého sveta a umožní archivovať vaše CD disky priamo na internom 2 TB HDD úložisku dát alebo aj na externé HDD (PC, MAC, NAS...) Prehráva internetové rádia, alebo hudobné cloudové služby. Výstupy: analógový 2 xRCA, digitálny, 1x optický. Vstupy: USB, USB mini, Ethernet. Podporuje 32kHz – 192kHz
549 €
ks
NODE 2i NOVINKA. Bezdrôtový streamer hudby NODE 2i poľahky pripojíte k akémukoľvek existujúcemu stereo systému a tak objavíte svet audio streamovania. Online hudobné služby, internetové rádio a dokonca vaša vlastná digitálna hudobná knižnica. -pripojte ho k vášmu stereo zosilňovaču, AV prijímaču, alebo aktívnym reproduktorom. -Obsahuje digitálne a analógové vstupy a výstupy, zásuvku pre slúchadlá a výstup pre subwoofer. -Umožňuje streamovať hudbu do ďalších Bluesound prehrávačov v iných miestnostiach. -Jednoduchá inštalácia pomocou jednoduchej BluOS aplikácie. -Streamujte internetové rádiostanice, cloudové hudobné služby a vašu vlastnú zbierku hudby do viacerých Bluesound prehrávačov. -Ovládajte hudbu bezdrôtovo pomocou intuitívnej aplikácie BluOS. -Požiadajte hlasového asistenta Amazon Alexa aby vám zahral obľúbenú hudbu (po prepojení so zariadením Amazon Alexa alebo Echo a po najbližšej aktualizácii softvéru). -AirPlay 2 vám umožní prehrávať hudbu alebo podcasty cez reproduktory po celom dome (pri najbližšej aktualizácii softvéru) Pozrite ako to funguje Kompatibilita: Podporované audio formáty. Podporované audio formáty. Používateľské rozhranie - BluOS aplikácia zadarmo (Android, iOS, Kindle, PC a Mac), dotykové tlačidlá na hornom paneli, zabudovaný IR senzor. Iné možnosti ovládania - Control4, RTI, Crestron, URC, push, iPort, ELAN, Lutron, roon, Amazon Alexa Skills, Airplay 2. Konektivita: Sieť - Gigabit RJ45, WiFi 802.11ac. Vstupy - USB A, kombin. analóg./optický 3,5mm Jack, Bluetooth 4.2 aptX HD, IR ovládanie. Výstupy - Analog RCA Stereo, digit. koaxiálny RCA + optic. Toslink, slúchadlá 3,5mm, subwoofer RCA, Bluetooth vysielanie, 12V trigger výstup. Hardvér a ostatné parametre: Procesor ARM® CORTEX™ A9, 1 GHz. D/A prevodník - 32bit/192kHz. Hmotnosť 1,12kg. Rozmery 220x46x146 mm. Pribalené príslušenstvo - napájacia šnúra, ethernet kábel, stereo RCA audio kábel, optický adaptér Toslink na 3.5mm mini Toslink.
549 €
ks
POWERNODE 2 Sieťový bezdrôtový hudobný prehrávač BLUESOUND prináša technologickú a dizajnovú evolúciu, výrazne rozširujúcu možnosti a kvalitu prehrávania hudby.Vstavaný zosilňovač HybridDigital má výkon 2 x 60W do 8 Ohm. Prehráva hudbu z lokálneho úložiska cez WiFi alebo LAN siete, množstva streamovacích služieb ako napríklad Deezer, Spotify, Tidal, TuneIn alebo z obrovského množstva internetových rádií. Podpora HD audia až do rozlíšenia 24 bit/192 kHz. Očakávanou novinkou je možnosť prehrávania hudby z mobilných zariadení prostredníctvom rozhrania Bluetooth. Disponuje aj optickými/analógovými vstupmi a výstupmi čím sa výrazne rozširujú možnosti prepojenia s inými zariadeniami ako sú napríklad subwoofer alebo slúchadá. Možnosť ovládania cez Android a iOS zariadenia (ovládací software v českom jazyku) alebo Windows či OS X je samozrejmosťou. Rozmery v mm: 220 × 90 × 192 (š × v × h)
739 €
ks
POWERNODE 2i NOVINKA. Znovu sme objavili zosilňovač. POWERNODE 2i je zosilňovač so streamerom, ktorý združuje niekoľko tradičných hifi komponentov a otvorí vám svet verného streamovania. V pohode nakŕmi vaše obľúbené prémiové reproduktory známym Bluesound zvukom bez akéhokoľvek skreslenia. -HybridDigital™ zosilňovač s výkonom 2x60 W (8?) zaručí bezchybnú, čistú a jasnú reprodukciu. -Obsahuje digitálne a analógové vstupy a výstupy, zásuvku pre slúchadlá a výstup pre subwoofer. -Streamujte internetové rádiostanice, cloudové hudobné služby a vašu vlastnú zbierku hudby do viacerých Bluesound prehrávačov. -Pomocou intuitívnej aplikácie BluOS si vytvorte a ovládajte jednotný audio systém vo všetkých miestnostiach. -Požiadajte hlasového asistenta Amazon Alexa aby vám zahral obľúbenú hudbu (po prepojení so zariadením Amazon Alexa alebo Echo a po najbližšej aktualizácii softvéru). -AirPlay 2 vám umožní prehrávať hudbu alebo podcasty cez reproduktory po celom dome (pri najbližšej aktualizácii softvéru) Pozrite ako to funguje Kompatibilita: Podporované audio formáty. Podporované rádio a hudobné služby. Používateľské rozhranie - BluOS aplikácia zadarmo (Android, iOS, Kindle, PC a Mac), dotykové tlačidlá na hornom paneli, zabudovaný IR senzor. Iné možnosti ovládania - Control4, RTI, Crestron, URC, push, iPort, ELAN, Lutron, roon, Amazon Alexa Skills, Airplay 2. Konektivita: Sieť - Gigabit RJ45, WiFi 802.11ac. Vstupy - USB A, 2x kombin. analóg./optický 3,5mm Jack, Bluetooth 4.2 aptX HD, IR ovládanie. Výstupy - reprosvorky multifunkčné, slúchadlá 3,5mm, subwoofer RCA, Bluetooth vysielanie. Hardvér a ostatné parametre: HybridDigital™ zosilňovač 2x60W (8?), procesor ARM® CORTEX™ A9, 1 GHz, D/A prevodník - 32bit/192kHz, hmotnosť 1,72kg, rozmery 220x70x190mm. Pribalené príslušenstvo - napájacia šnúra, Ethernet kábel, optický adaptér Toslink na 3.5mm Mini Toslink.
899 €
ks
VAULT 2 Sieťový bezdrôtový hudobný prehrávač BLUESOUND novej generácie prináša technologickú a dizajnovú evolúciu, výrazne rozširujúcu možnosti a kvalitu prehrávania hudby.Disponuje 2 TB pevným diskom a CD ripperom. Podporuje formáty FLAC, ALAC, AIFF, WAV, OGG, WMA, WMA-L, AAC a MP3. Prehráva hudbu z lokálneho úložiska cez LAN siete, množstva streamovacích služieb ako napríklad Deezer, Spotify, Tidal, TuneIn alebo z obrovského množstva internetových rádií. Podpora HD audia až do rozlíšenia 24 bit/192 kHz. Očakávanou novinkou je možnosť prehrávania hudby z mobilných zariadení prostredníctvom rozhrania Bluetooth. Disponuje aj optickými/analógovými vstupmi a výstupmi čím sa výrazne rozširujú možnosti prepojenia s inými zariadeniami ako sú napríklad subwoofer alebo slúchadá. Možnosť ovládania cez Android a iOS zariadenia (ovládací software v českom jazyku) alebo Windows či OS X je samozrejmosťou. Rozmery v mm: 220 × 90 × 192 (š × v × h)
939 €
ks
VAULT 2i NOVINKA. Nahrajte, stiahnite, uložte. VAULT 2i vám umožní rýchlo nahrať všetky vaše CD disky vo formáte s vysokým rozlíšením a vytvoriť tak exaktnú bitovú kópiu. Na vnútornom 2TB, ultra tichom, sieťovom NAS disku je možné uložiť až 30 000 skladieb. Pripojte VAULT 2i k vašej existujúcej hifi zostave, použite ako zdroj hudby pre vaše aktívne reprosústavy alebo streamujte vašu zbierku digitálnej hudby v štúdiovej kvalite do ostatných Bluesound prehrávačov po celom dome -Nahráva vaše CD vo formátoch FLAC, MP3, WAV, WMA a ďalších -USB A porty pre pripojenie USB kľúčov a diskov s vašou osobnou zbierkou hudby -Bezproblémové streamovanie po pripojení k vášmu routeru -Ovládajte hudbu bezdrôtovo pomocou intuitívnej aplikácie BluOS. -Umožňuje streamovať vaše hudobné knižnice do ďalších Bluesound prehrávačov v ďalších miestnostiach. -Požiadajte hlasového asistenta Amazon Alexa aby vám zahral obľúbenú hudbu (po prepojení so zariadením Amazon Alexa alebo Echo a po najbližšej aktualizácii softvéru). -AirPlay 2 vám umožní prehrávať hudbu alebo podcasty cez reproduktory po celom dome (pri najbližšej aktualizácii softvéru) Pozrite ako to funguje Kompatibilita: Podporované audio formáty. Podporované rádio a hudobné služby. Používateľské rozhranie - BluOS aplikácia zadarmo (Android, iOS, Kindle, PC a Mac), dotykové tlačidlá na hornom paneli, zabudovaný IR senzor. Iné možnosti ovládania - Control4, RTI, Crestron, URC, push, iPort, ELAN, Lutron, roon, Amazon Alexa Skills, Airplay 2. Konektivita: Sieť - Gigabit RJ45. Vstupy - 2x USB A, kombin. analóg./optický 3,5mm Jack, Bluetooth 4.2 aptX HD, IR ovládanie. Výstupy - Analog RCA Stereo, digit. koaxiálny RCA + optic. Toslink, slúchadlá 3,5mm, subwoofer RCA, Bluetooth vysielanie, 12V trigger výstup. Hardvér a ostatné parametre: interné 2TB ultra tiché úložisko, štrbinová mechanika pre nahrávanie štandardných audio CD, Procesor ARM® CORTEX™ A9, 1 GHz, D/A prevodník - 32bit/192kHz, hmotnosť 1,9kg, rozmery 220x90x192mm. Pribalené príslušenstvo - napájacia šnúra, univerzálny sieťový napájač, ethernet kábel, stereo RCA audio kábel, optický adaptér Toslink na 3.5mm Mini Toslink.
1299 €
ks

Príslušenstvo

angle mini Toslink adapter
0 €
Platí pre verziu: Zakladna
Platí pre verziu: 1,2 m
9 €
Platí pre verziu: 1,8 m
14 €
Soundbar Power Cable Náhradný 2m sieťový napájací kábel pre vaše Bluesound zariadenie
7 €
ks
Pulse Flex Power Cable Náhradný 2m sieťový napájací kábel pre vaše Bluesound zariadenie
7 €
ks
PULSE FLEX Skin Silikónový kryt na Bluesound Pulse Flex, vďaka ktorému prispôsobíte vzhľad prehrávača interiéru a ochránite prehrávač pred poškrabaním, prachom a ottlačkami prstov. Kryt je vyrobený z kvalitného materiálu a dá sa umývať ak umývačke riadu. K dispozícii v štyroch farbách - tmavá modrá, grafitová šedá, čierna, biela.
29 €
ks
IR Receiver
39 €
ks
WM100 Štýlová nástenná konzola pre prehrávač Bluesound Pulse Flex. Umožnuje aj vertikálny aj horizontálny náklon.
60 €
ks
BP100 Externá dobíjacia batéria pre sieťový prehrávač Bluesound Pulse Flex. Batéria sa nasadzuje a pripojuje na zadnú stenu prehrávača a umožnuje tak maximálnu mobilitu zariadenia a prehrávanie hudby napr. zo smartfónu cez Bluetooth. Výdrž na jedno nabitie je až 8 hodín.
80 €
ks
WM200 WM 200 predstavuje jednoduchý, minimalisticky elegantný spôsob, ako prichytiť vaše Bluesound prehrávače na stenu. Presná konštrukcia s vysokokvalitnými materiálmi zaručujú pevné a bezpečné uchytenie pre streamery PULSE, PULSE 2 alebo PULSE MINI. Odnímateľné gumové výlisky zaisťujú flexibilné vedenie káblov a čistý vzhľad. Otočný dizajn konzoly umožnuje nastavenie uhlu umiestnenia a tým dostiahnuť optimálne priestorové nasmerovanie zvuku, presne podľa vašich potrieb. K dispozícii v bielej a čiernej farbe.
119 €
ks
RT100 Externý modul pre bezdrôtové pripojenie aktívneho subwoofera ľubovolnej značky k soundbaru Bluesound Pulse Soundbar alebo prehrávačom Bluesound druhej generácie - Node 2, Powenode 2, Vault 2, Pulse Flex, Pulse Mini alebo Pulse 2. Pomocou dvoch kusov RT100 je možné bezdrôtovo pripojiť aktívny subwoofer k akémukoľvek stereo systému s linkovým vstupom.
139 €
ks
TS 100 Stojan pre 65" TV a Pulse Soundbar. Nosnosť: 35 kg.
329 €
ks

Ovládače

Android Controller Softvér na ovládanie Bluesound produktov pre smartfóny a tablety fungujúce na platforme Android. Stiahnuť si ho môžete TU Zadarmo
Kindle Controller Softvér na ovládanie Bluesound produktov pre Kindle zariadenia.Stiahnuť si ho môžete TU Zadarmo
OS X Controller Softvér na ovládanie Bluesound produktov pre operačný systém Apple OS X.Stiahnuť si ho môžete TU Zadarmo
Windows Controller Softvér na ovládanie Bluesound produktov pre PC s operačným systémom Windows.Stiahnuť si ho môžete TU Zadarmo
iOS Controller Softvér na ovládanie Bluesound produktov pre smartfóny a tablety fungujúce na platforme iOS.Stiahnuť si ho môžete TU Zadarmo

V cenníku sú uvedené odporúčané maloobchodné ceny s DPH. 
Záručné lehoty sú uvedené v detailnom popise jednotlivých tovarov a služieb na www.ketos.eu. Podrobné záručné podmienky si vyžiadajte.
Zmena ceny a špecifikácie jednotlivých tovarov alebo služieb je vyhradená. Ostatné obchodné vzťahy sa riadia všeobecnými obchodnými podmienkami spoločnosti Ketos, s.r.o.