0
Košík je prázdny
0

  O nás

  Už viac ako 20 rokov prinášame do vašich domácností špičkové audiovizuálne zážitky a staráme sa o vaše pohodlie. Naším cieľom je v prvom rade vaša spokojnosť, aby ste v Ketose našli spoľahlivého poradcu a partnera, na ktorého sa môžete kedykoľvek obrátiť.


  Poznáme hodnotu kvalitného relaxu a pohodlia a preto sa snažíme vašu investíciu do oddychu čo najlepšie zhodnotiť. Vaše potreby, predstavy, či sny sú pre nás výzvou. Bez ohľadu na ich náročnosť vám vždy navrhneme optimálne riešenie na mieru.


  Za posledné dve dekády sme otestovali väčšinu výrobkov renomovaných značiek a vybrali sme pre vás iba tie, ktoré spĺňajú najprísnejšie kritéria funkčnosti a spoľahlivosti. Aj vďaka tomu môžeme navrhnúť nadčasové riešenia schopné kráčať s dobou.


  Od nášho vzniku kladieme dôraz na vysokú profesionalitu a preto u nás pracujú len tí najlepší vo svojom odbore. Ako prví na Slovensku sme sa stali už v roku 2005 členom medzinárodnej organizácie CEDIA (asociácia pre návrh a inštalácie elektronických systémov na mieru). Od začiatku sa snažíme predvídavo pozerať dopredu a aj preto na Slovensku dlhodobo udávame trendy.


  Našou referenciou sú stovky spokojných zákazníkov ako na Slovensku, tak aj v zahrničí. Máme za sebou široké spektrum inštlácií od bytov, cez rodinné domy až po inteligentné budovy. Naše riešenia môžete počuť, či vidieť aj v mnohých reštauráciach, kancelárskych či komerčných priestoroch. Veríme, že naša ponuka vám pomôže uspokojiť vase potreby, predstavy, či sny. Záleží nám na tom aby sme vám rozumeli.