0
Košík je prázdny
0

  Dynaudio Emit 30 orech

  Pasívne stĺpové reproduktory

  Dynaudio Emit 30 orech
   
   

  Vypočuť v showroome

  Výrobca
  Dynaudio
  Kód
  DYN.EMIT30.WN
  EAN
  5706937923133
  Dostupnosť
  Dostupnosť po pobočkách

  skladom

  Bratislava Pluhová

  Jednotka
  1 pár
  Vaša cena bez DPH
  1 250.00 EUR
  Vaša cena s DPH
  1 500.00 EUR
  DPH
  20%
  Záruka

  24 Mesiace

  Objednať
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Hi-fi začína s Emit. Kompaktné stĺpové reprosústavy pre stereo aj domáce kino. Emit 30 je perfektný pre väčšie stereo systémy alebo kompaktné viackanálové domáce kiná v stredných až veľkých miestnostiach. 2 x 14 cm MSP basové meniče...

   Hi-fi začína s Emit

   Kompaktné stĺpové reprosústavy pre stereo aj domáce kino. Emit 30 je perfektný pre väčšie stereo systémy alebo kompaktné viackanálové domáce kiná v stredných až veľkých miestnostiach.


   Ak sa obzeráte po trochu vyššom výkone pre váš audio systém, ste na správnej adrese. Emit 30 je kompaktná dva a pol pásmová reprosústava, ktorá na vás zapôsobí v stereo zostave alebo ako súčasť domáceho kina s priestorovým zvukom.


   Rovnako ako jej menší brat, model Emit 10, používa 14 cm MSP basové meniče, ktoré sú zhodné s vyšším radom Evoke. Emit 30 má ale dva meniče pre zväčšenie sily v basoch, čistoty v strednom pásme a celkovej údernosti. MSP je skratka pre Magnesium Silicate Polymer. Ide o materiál vyvinutý spoločnosťou Dynaudio pre basové membrány a používaný po mnoho desaťročí. MSP poskytuje tú správnu kombináciu malej hmotnosti, vysokej pevnosti a tlmenia (ktorú v čase jemne ladíme a cizelujeme) pre dosiahnutie kontroly a výkonu presne tam, kde sú potrebné.


   Prémiová technológie basových meničov

   Membrány sú vylisované ako jeden kus; nepoužívame samostatne lepený stredový vrchlík. Malé vyvažovacie rebrá okolo hrany stredového kruhu sú priamo spojené s cievkou za nimi, čo tvorí jeden pevný kus poháňajúci menič. Použitie menej pohyblivých častí dáva vývojárom možnosť jemnej kontroly toho, ako sa menič bude pohybovať, čo v praxi vedie k jemnému nastaveniu toho, ako bude hrať. Počujete to vo forme silných a pevných basov, prekvapivo jasných vokálov, gitár a ďalších nástrojov. A to aj pri hlasitostiach, u ktorých pozdvihnete obočie.


   Každý basový menič je poháňaný dvojitým zloženým keramickým magnetickým systémom Ferrite+ z uhličitanu strontnatého. Použitie dvoch magnetov umožňuje efektívnejšie smerovať magnetickú energiu. Túto lekciu sme sa naučili pri vývoji oceňovaného modelu Special Forty, a sme nadšení, že ju môžeme použiť aj u dostupného radu Emit.


   Cieľom tohto toku je cievka. Pre Emit 30 používame hliníkový návin. Hliník je ľahký (čo minimalizuje zotrvačnosť pohybu membrány dopredu i dozadu) a pretože je ľahší ako meď, môžeme na dvojvrstvový nosič zo sklených vlákien navinúť viac vodiča. Viac vodiča = viac výkonu a tiež vyššia miera kontroly nad jemným pohybom. Je tu ale malý trik. Hliníkový vodič sme potiahli tenkou vrstvou medi pre zvýšenie schopnosti ovládania cievky zosilňovačom. Viac sily pri zlomkovom zvýšení hmotnosti: win-win.


   Vysoko výkonný výškový menič Cerotar

   Emit môže byť označený ako základná modelová rada, ale určite nie je osadený výbehovými typmi meničov. Dôkazom je použitie neuveriteľného výškového meniča Cerotar, ktorý je osadzovaný tiež do vyššej rady Evoke. Je založený na meničoch Esotar Forty anniversary a Esotar Pro zo štúdiového referenčného radu Core. Kým ho nebudete počuť, neuveríte.


   28 mm lakovanú mäkkú kalotu zozadu istí šikovný vnútorný vrchlík Hexis. Hrajúci povrch bol špecificky navrhnutý tak, aby produkoval ultra čisté a ultra detailné vysoké frekvencie bez poklesov (aj vo vysokých frekvenciách), zatiaľ čo Hexis vyhladzuje prúdenie vzduchu za kalotou pre zníženie nechcených rezonancií. Hliníková cievka a odvetrávaný magnet poskytujú požadovaný výkon. Cerotar je navrhnutý pre dlhodobé počúvanie bez únavy poslucháča - skvelá správa pre všetkých milovníkov hudby.


   Vyústenie basreflexu na zadnej strane je dvojito zaoblené - vnútri aj vonku, a bolo vyladené na potlačenie nechceného "vrnenia". V balení dostanete aj penové upchávky, ktoré možno použiť na optimalizáciu zvukového podania pre rôzne umiestnenie reprosústav voči stenám.


   Autentický dánsky design

   Skrinky Emit 30 sú vyrobené z 18 mm MDF (medium density fibreboard), ktoré vodičom poskytujú pevnú a stabilnú platformu na vykonávanie ich práce. Vnútro je tlmené polyesterovým vláknom, meraným na gram presne pre správne množstvo potlačenia rezonancie.


   Na vonkajšej strane si môžete vybrať z troch laminátových povrchových úprav: čierna, biela alebo vlašský orech. Boli vybrané ako doplnok do ktorejkoľvek miestnosti v akejkoľvek konfigurácii (takže ak mixujete a ladíte reproduktory Emit v systéme domáceho kina, môžete ich nechať vyniknúť alebo zamiešať, ako chcete).


   Emit 30: vysoký výkon stĺpovej reprosústavy v kompaktnom balení. Ak chcete posunúť svoje počúvanie na vyššiu úroveň, skutočne vašu zbierku obohatia.

    


   +Navrhnutý a vyvinutý v Dánsku

   Celá séria Emit prešla poctivým testovaním v prvotriednom laboratóriu Jupiter v Dynaudio Labs. Inžinieri zaobchádzali s týmito reproduktormi rovnako ako aj pri iných oceňovaných radoch Dynaudio.

   +Výškový menič Cerotar

   Reproduktory Dynaudio Emit využívajú vysoko uznávané výškové meniče Cerotar z vyššej série Evoke. Ide o kvalitný vysokofrekvenčný menič inšpirovaný top-end modelmi z radu Confidence a Heritage Special. Zahŕňa tiež inovatívny vnútorný vrchlík Hexis, ktorý optimalizuje frekvenčný rozsah a zamedzuje nechceným rezonanciám.

   +Jednoduchý a čistý dizajn

   Každý reproduktor série Emit bol navrhnutý tak, aby svojim vzhľadom vyhovoval moderným štandardom interiériového dizajnu. Čisté línie, jednoduché povrchové prevedenia a minimalistický škandinávsky vzhľad - či už si zvolíte klasickú stereo zostavu alebo multikanálový systém.

   Dynaudio Emit 30 orech   Parametre

   Výkon 180 W
   Impedancia 6 ohm
   Frekvenčná odozva 44 Hz – 25 kHz
   Citlivosť 87 dB (2.83 V / 1 m)
   Výhybka 2.5-pásmová, 1000 / 3550 Hz

   Meniče

   Výškový menič 1 x Cerotar
   Stredobasový menič 2 x 140 mm MSP

   Všeobecné

   Typ produktu Reproduktor
   Typ reproduktora Stĺpové, Pasívne
   Produktová séria Dynaudio Emit
   Rozmery 170 x 900 x 271.5 mm (bez nožičiek a mriežky), 267.5 x 946.5 x 335.4 mm (s nožičkami a mriežkou)
   Dostupné prevedenia biela, čierna, orech
   Hmotnosť 15.53 kg
    
    

   Produkt manažér:

   Rudolf Vlk,  +421 905 268 345rudolf.vlk@avintegra.sk

   Poslať info

   Otázka k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Parametre

   Výkon 180 W
   Impedancia 6 ohm
   Frekvenčná odozva 44 Hz – 25 kHz
   Citlivosť 87 dB (2.83 V / 1 m)
   Výhybka 2.5-pásmová, 1000 / 3550 Hz

   Meniče

   Výškový menič 1 x Cerotar
   Stredobasový menič 2 x 140 mm MSP

   Všeobecné

   Typ produktu Reproduktor
   Typ reproduktora Stĺpové, Pasívne
   Produktová séria Dynaudio Emit
   Rozmery 170 x 900 x 271.5 mm (bez nožičiek a mriežky), 267.5 x 946.5 x 335.4 mm (s nožičkami a mriežkou)
   Dostupné prevedenia biela, čierna, orech
   Hmotnosť 15.53 kg

   Súvisiace produkty

   HIFI Showroom Ketos | AV Integra

   Bratislava, Pluhová 40/A

   Chcete vidieť ako by mohlo vyzerať vaše domáce kino? Zaujímajú vás audiovizuálne riešenia pre váš priestor? Chcete si porovnať zvuk z rôznych zariadení predtým ako sa rozhodnete pre kúpu? Vytvorili sme pre vás jeden z najpokrokovejších a dokonalo...

   0.00 EUR 

   bez DPH

   0.00 EUR 

   s DPH