0
Košík je prázdny
0

  Dynaudio Emit 50 čierna

  Pasívne stĺpové reproduktory

  Dynaudio Emit 50 čierna
   

  Odporúčame

  Výrobca
  Dynaudio
  Kód
  DYN.EMIT50.B
  EAN
  5706937923157
  Dostupnosť
  Dostupnosť po pobočkách

  skladom

  Bratislava Pluhová

  Jednotka
  1 pár
  Vaša cena bez DPH
  1 666.67 EUR
  Vaša cena s DPH
  2 000.00 EUR
  DPH
  20%
  Záruka

  24 Mesiace

  Objednať
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Hi-fi začína s Emit. Či už si chcete postaviť výkonný stereo systém alebo dať švih filmom a koncertom s viackanálovým zvukom, Dynaudio Emit 50 je správnou voľbou pre stredné a väčšie miestnosti. 2 x 18 cm MSP basové, 1 x 15 cm stredobasový a 1 x 28 mm...

   Hi-fi začína s Emit

   Či už si chcete postaviť výkonný stereo systém alebo dať švih filmom a koncertom s viackanálovým zvukom, Dynaudio Emit 50 je správnou voľbou pre stredné a väčšie miestnosti.


   • elegantná stĺpová 3-pásmová reprosústava pre stereo aj domáce kino
   • 2 x 18 cm MSP basové, 1 x 15 cm stredobasový a 1 x 28 mm výškový menič (MSP = Magnesium Silicate Polymer)
   • medené cievky a systém dvojitých magnetov optimalizuje smerovanie energie priamo do cievky
   • vysoko výkonný výškový menič Cerotar s vrchlíkom Hexis
   • dánsky dizajn skriniek v čiernej, bielej a vlašskom orechu

    

   Dvojica veľkých stĺpových reprosústav vyzerá impozantne. Pritom nemusíte zruinovať svoj bankový účet, aby ste si mohli zaobstarať Emit 50. Ich technológia audiofilnej triedy a celkové vyladenie dodávajú hi-fi zvuk, ktorý vyplní celú miestnosť. To všetko v cenovej úrovni, ktorá je prístupná aj tým, ktorí robia svoj prvý krok k high-end zvuku.


   Emit 50 dosahuje úrovne výkonu a vycibrenosti, za ktoré by ste inde mohli zaplatiť aj dvojnásobok. Ale prečo by ste to robili? Jeho 18 cm basové meniče, 15 cm stredopásmový menič a 28 mm výškový menič Cerotar s mäkkou kalotou sú predurčené k tomu, aby vytvárali najčistejší možný zvukový zážitok - a to aj v hlasitostiach na úrovni kina.


   Vysoko výkonné basové meniče

   Vezmite to pekne od podlahy: basáky v Emit 50 idú fakt dosť hlboko. Dva 18 cm meniče (rovnaký typ, aký je použitý v Emit 20) používajú technológie odvodené z high-end radov Dynaudio Evoke, Contour i a Confidence. Dodávajú ohromujúci zvuk v nízkych frekvenciách, ktorý je zásadne lepší ako u predchádzajúceho radu Emit. V podstate ide o ekvivalent použitia jedného masívneho 36 cm meniča, ale naše riešenie umožňuje zachovať rozmery skrine tak, aby sa stále vošla do vašej obývačky.


   Membrány sú vyrobené vrátane stredového vrchlíka z jedného kusu materiálu MSP (Magnesium Silicate Polymer), vyvinutého spoločnosťou Dynaudio. Výroba membrán z jedného kusu materiálu poskytuje oproti lepeniu z viacerých kusov lepšie spojenie s cievkou, ktorá membránou zozadu pohybuje. Znamená to tiež vyššiu kontrolu nad pohybom membrány: menej nechceného skreslenia a rezonanciou a viac jemných detailov aj v tých najhlbších tónoch.


   Na rozdiel od ďalších modelov radu Emit používajú basové meniče v Emit 50 medené cievky. Je to preto, že nemusia byť tak pohotové v strednom pásme, ako napr. pri modeli Emit 20. Pre väčšiu údernosť sme teda použili ťažšiu meď. Systém dvojitých magnetov optimalizuje smerovanie energie priamo do cievky.


   Samostatný menič pre stredné pásmo

   Stredopásmový menič je iná káva. Typ, použitý exkluzívne v Emit 50, je odvodený od verzie použitej v rade Evoke, inšpirovanej pre zmenu radom Contour. Má výkonný keramický magnet, krátku verziu hliníkovej cievky s priemerom 38 mm (špeciálne optimalizovanej pre stredové pásmo) a ľahký záves. Je navrhnutý pre čo najvyššiu rýchlosť a presnosť: presne to, čo potrebujete pre reprodukciu nuáns vo vokáloch, slučke symfonického orchestra alebo dychových nástrojov.


   Sladké výšky

   Výškový menič Cerotar v Emit 50 je zhodný s tým, ktorý nájdete v rade Evoke. Ide o pôvodnú konštrukciu, ktorá používa kľúčové technológie vyvinuté pre oceňované modely Special Forty, Confidence a tiež profesionálne štúdiové referenčné monitory Core. Naši vývojári sú na ňu oprávnene hrdí.


   Lakovaná 28 mm textilná kalota výškového meniča Cerotar sa zakladá na ďalšej inovácii Dynaudio: Hexis. Geniálny vnútorný vrchlík s jamkami je umiestnený veľmi blízko za kalotou tak, aby zamedzoval odrazu nechcených rezonancií do zadnej strany hrajúceho povrchu. Frekvenčný rozsah je vďaka nemu vyrovnaný pre čistejšie a sladšie výšky - a viac detailov v hudbe, ktorú milujete.


   Výškový menič je poháňaný výkonným keramickým magnetom Ferrite+ z uhličitanu strontnatého, ktorý dodáva viac citlivosti. To sa vo vašich ušiach prejaví ako viac autentické podanie zvuku - počujete to, čo máte počuť, ani viac, ani menej. A pretože je prejav tak prirodzený, dochádza tiež k redukcii únavy - môžete teda počúvať dlhšie.


   Šikovná konštrukcia výhybky

   Výhybky v Emit 50 majú hybridnú konštrukciu. Nájdete tu pre Dynaudio už tradičné zapojenie prvého rádu pre výškový menič, zapojenie druhého rádu pre stredopásmový menič a topológiu štvrtého rádu pre basové meniče. Určite sme mohli navrhnúť jedno zapojenie pre všetky meniče, ale znamenalo by to kompromisy v podaní zvuku, ktoré naši vývojári nerobia.


   Autentický dánsky design

   Skrine reprosústav boli navrhnuté a vyladené vo vývojovom centre Dynaudio v Dánsku. Sú vyrobené z 18 mm MDF dosiek a zatlmené špeciálne vybraným polyesterovým materiálom (áno, aj to sme vyladili) tak, aby všetky meniče mali najstabilnejšiu možnú platformu.


   Vybrať si môžete z troch zákazkových laminátových povrchových úprav - čiernej, bielej a vlašského orecha. Čierne magnetické mriežky sú tiež súčasťou balenia. Či už teda chcete nechať reprosústavy v priestore ako solitéra alebo ich začleniť medzi nábytok, máte z čoho vyberať. Výber povrchov sa môže hodiť tiež v prípade, že z Emit 50 a ďalších modelov tohto radu budete stavať domáce kino.


   Či už staviate úplne nový high-end systém alebo obohacujete svoju existujúcu zostavu, kombinácia výkonu a detailu Dynaudio Emit 50 vám poskytne novú úroveň zvukového podania pre hudbu i filmy.

    


   +Navrhnutý a vyvinutý v Dánsku

   Celá séria Emit prešla poctivým testovaním v prvotriednom laboratóriu Jupiter v Dynaudio Labs. Inžinieri zaobchádzali s týmito reproduktormi rovnako ako aj pri iných oceňovaných radoch Dynaudio.

   +Výškový menič Cerotar

   Reproduktory Dynaudio Emit využívajú vysoko uznávané výškové meniče Cerotar z vyššej série Evoke. Ide o kvalitný vysokofrekvenčný menič inšpirovaný top-end modelmi z radu Confidence a Heritage Special. Zahŕňa tiež inovatívny vnútorný vrchlík Hexis, ktorý optimalizuje frekvenčný rozsah a zamedzuje nechceným rezonanciám.

   +Jednoduchý a čistý dizajn

   Každý reproduktor série Emit bol navrhnutý tak, aby svojim vzhľadom vyhovoval moderným štandardom interiériového dizajnu. Čisté línie, jednoduché povrchové prevedenia a minimalistický škandinávsky vzhľad - či už si zvolíte klasickú stereo zostavu alebo multikanálový systém.

   Dynaudio Emit 50 čierna   Parametre

   Výkon 240 W
   Impedancia 4 ohm
   Frekvenčná odozva 33 Hz – 25 kHz
   Citlivosť 86 dB (2.83 V / 1 m)
   Výhybka 3-pásmová, 540 / 4400 Hz

   Meniče

   Výškový menič 1 x Cerotar
   Stredobasový menič 1 x 150 mm MSP
   Basový menič 2 x 180 mm MSP

   Všeobecné

   Typ produktu Reproduktor
   Typ reproduktora Stĺpové, Pasívne
   Produktová séria Dynaudio Emit
   Rozmery 205 x 1140 x 311.5 mm (bez nožičiek a mriežky), 302.2 x 1186.5 x 376 mm (s nožičkami a mriežkou)
   Dostupné prevedenia biela, čierna, orech
   Farba čierna
   Hmotnosť 25.96 kg
    
    

   Produkt manažér:

   Rudolf Vlk,  +421 905 268 345rudolf.vlk@avintegra.sk

   Poslať info

   Otázka k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Parametre

   Výkon 240 W
   Impedancia 4 ohm
   Frekvenčná odozva 33 Hz – 25 kHz
   Citlivosť 86 dB (2.83 V / 1 m)
   Výhybka 3-pásmová, 540 / 4400 Hz

   Meniče

   Výškový menič 1 x Cerotar
   Stredobasový menič 1 x 150 mm MSP
   Basový menič 2 x 180 mm MSP

   Všeobecné

   Typ produktu Reproduktor
   Typ reproduktora Stĺpové, Pasívne
   Produktová séria Dynaudio Emit
   Rozmery 205 x 1140 x 311.5 mm (bez nožičiek a mriežky), 302.2 x 1186.5 x 376 mm (s nožičkami a mriežkou)
   Dostupné prevedenia biela, čierna, orech
   Farba čierna
   Hmotnosť 25.96 kg

   Súvisiace produkty

   NAD C 700

   All-in-one streamovací zosilňovač

   Klasika v modernom prevedení. Kompaktný a elegantný zosilňovač C 700 zo série Classic je ideálnym riešením pre dobu streamovania. Stačí len pridať svoje obľúbené reprosústavy a 2 x 80W rozoznie vašu miestnosť hudbou so vzrušujúcou a živou dynamikou...

   1 499.00 EUR s DPH
   999.17 EUR 

   bez DPH

   1 199.00 EUR 

   s DPH

   Dopredaj

   Odporúčame

   Vypočuť v showroome

   -20%

   NAD C 399

   Integrovaný stereo zosilňovač

   Vlajková loď integrovaných zosilňovačov série NAD Classic. HybridDigital nCore technológia z vyššieho radu Masters zabezpečuje až 150W trvalého výkonu a 250W okamžitého výkonu na kanál. Špičkový DA prevodník ESS Sabre 9028 poskytuje široký dynamický...

   1 832.50 EUR 

   bez DPH

   2 199.00 EUR 

   s DPH

    

   Odporúčame

   Vypočuť v showroome

   NAD C 700 - rozbalené

   All-in-one streamovací zosilňovač

   Klasika v modernom prevedení. Kompaktný a elegantný zosilňovač C 700 zo série Classic je ideálnym riešením pre dobu streamovania. Stačí len pridať svoje obľúbené reprosústavy a 2 x 80W rozoznie vašu miestnosť hudbou so vzrušujúcou a živou dynamikou...

   1 499.00 EUR s DPH
   899.17 EUR 

   bez DPH

   1 079.00 EUR 

   s DPH

   BluOS Lab Praha

   Praha, Lisabonská 799/8

   V showroome BluOS Lab Praha je vám k dispozícii 14 zónový multiroom systém BluOS s rôznymi druhmi zosilňovačov, streamerov a reproduktorov s ovládaním v slovenčine. Do systému je integrované aj domáce kino Dolby Atmos...

   0.00 EUR 

   bez DPH

   0.00 EUR 

   s DPH

   NAD C 389

   Integrovaný stereo zosilňovač

   Klasika pripravená na budúcnosť. NAD C 389 je integrovaný stereo zosilňovač zo série Classic, ktorý sa pýši HybridDigital zosilňovacou jednotkou s trvalým výkonom až 130W na kanál, prvotriednym ESS Sabre DAC prevodníkom a modulárnou flexibilitou...

   1 332.50 EUR 

   bez DPH

   1 599.00 EUR 

   s DPH

   NAD C 399 - rozbalené

   Integrovaný stereo zosilňovač

   Vlajková loď integrovaných zosilňovačov série NAD Classic. HybridDigital nCore technológia z vyššieho radu Masters zabezpečuje až 150W trvalého výkonu a 250W okamžitého výkonu na kanál. Špičkový DA prevodník ESS Sabre 9028 poskytuje široký dynamický...

   1 832.50 EUR 

   bez DPH

   2 199.00 EUR 

   s DPH

    

   Odporúčame

   Vypočuť v showroome