0
Košík je prázdny
0
  9.11.2020

  Garvan Acoustics - nová značka talianskych dizajnových reproduktorov v našom sortimente

  Taliansky výrobca Garvan Acoustic uspokojuje svojimi výrobkami požiadavky najnáročnejších klientov a architektov. Od svojho vzniku v roku 2005 vyvíja a vyrába architektonické reproduktory a akustické panely, ktoré spĺňajú najvyššie nároky na dizajn, vynikajúci zvuk a vysokú úžitkovú hodnotu. Z týchto dôvodov boli výrobky Garvan Acoustic zvolené a nainštalované v mnohých hoteloch, rezortoch, reštauráciách, baroch, obchodných priestoroch, ale aj v privátnych rezidenciách.

  Garvan Acoustic sídli v talianskom meste Faenza blízko známeho letoviska Rimini. V priestoroch spoločnosti prebiehajú všetky činnosti od produktového dizajnu, konštrukcie, prototypovania až po finálnu výrobu, testovanie kvality, balenie a rozosielanie výrobkov. K dispozícii je tu tiež technická podpora. Reproduktory Garvan nepoužívajú veľké plastové diely, všetko je vyrobené z kovu a dreva.

  Jednou z významných hodnôt, ktorú značka Garvan ponúka svojim klientom, je špičkový taliansky dizajn. Reproduktory je možné napr. úplne zapustiť do steny vr. mriežky tak, že predná strana je v jednej rovine so stenou. Reproduktory pre povrchovú montáž možno objednať v akomkoľvek farebnom odtieni RAL alebo so špeciálnou povrchovou úpravou Corten® efekt. Vodeodolné reproduktory pre bazény, sauny, terasy a ďalšie podobné priestory možno dodať tiež v nerezovom vyhotovení. Záhradný program reproduktorov a subwooferov má potom odolné skrine s prvkami z umelého kameňa Corian®. Špecialitou je závesný reproduktor radu GOCCIA, vyrobený z fajáns keramiky v tvare kvapky a zdobený najrôznejšími farbami a vzormi. Rad CinemAtelier kombinuje reproduktory s akustickými panelmi. Vyrába sa na mieru v rôznych farebných prevedeniach. Reproduktor je v tomto prípade ukrytý priamo v akustickom paneli.

  Nádherný dizajn dopĺňajú moderné komponenty, z ktorých sú reproduktory Garvan vyrobené. Výsledná kombinácia od kvalitných meničov po súčiastky zvukových výhybiek zaručuje špičkovú reprodukciu zvuku v hifi kvalite. Na svoje si tak prídu nielen oči, ale aj uši užívateľov. Čerešničkou na torte je potom záruka 3 roky na všetky produkty.

  VIDEO: Inštalácia reproduktoru so zapustením do steny

  VIDEO: Inštalácia reproduktoru do sadrokartónu

  VIDEO: Inštalácia plochého reproduktoru na stenu
  Taliansky výrobca Garvan Acoustic uspokojuje svojimi výrobkami požiadavky najnáročnejších klientov a architektov. Od svojho vzniku v roku 2005 vyvíja a vyrába architektonické reproduktory a akustické panely, ktoré spĺňajú najvyššie nároky na dizajn, vynikajúci zvuk a vysokú úžitkovú hodnotu. Z týchto dôvodov boli výrobky Garvan Acoustic zvolené a nainštalované v mnohých hoteloch, rezortoch, reštauráciách, baroch, obchodných priestoroch, ale aj v privátnych rezidenciách...