Ketos

Najnovšie informácie nájdete na www.ketos.eu

Kód Popis Cena (EUR) Jednotka

Služby

Digitalizácia audio CD Digitalizácia jedného štandardne dlhého audio CD disku. Ripovanie bezstratovou bitperfect metódou na pevný disk. Následná kontrola a doplnenie metaúdajov. Nahratie na pamäťové médium zákazníka a následný import do jeho knižnice. Cena neobsahuje dopravné náklady a čas strávený u zákazníka.
3 €
ks
Digitalizácia MC audio kazety Digitalizácia MC audio kazety 60 minút. Ripovanie bezstratovou bitperfect metódou na pevný disk. Následná kontrola a doplnenie metaúdajov. Nahratie na pamäťové médium zákazníka a následný import do jeho knižnice. Cena neobsahuje dopravné náklady a čas strávený u zákazníka.
5 €
ks

Audio/Video

Odborné posúdenie akustiky Odborné posúdenie akustických vlastností priestorov s návrhom riešenia. Cena na vyžiadanie
Meranie akustického útlmu Meranie Akustického útlmu stavebných konštrukcií s meracím protokolom Cena na vyžiadanie
Čistenie LP platní Mokré čistenie gramoplatní na špeciálnej pračke s vákuovým odsávaním Nitty/Gritty alebo VPI. možno využiť aj balík spolu s antistatickým papierovým obalom na platňu (pozri prevedenie).
1.9 €
ks
Platí pre verziu: len čistenie
Platí pre verziu: čistenie + antistatický obal LP
2.3 €
ks
Výroba káblov Výroba káblovej konfekcie
25 €
h/os
Nastavenie gramofónu
30 €
celok
Nastavenie a programovanie A/V zariadení nastavenie a programovanie A/V zariadeni, multiroom systémov a diaľkových ovládačov
49 €
h/os
100 €
h/os

Produkty

Record puck Kvalitné Ketos ťažidlo na gramofónové platne, povrchová úprava: chróm. Hmotnosť: 300g
30 €
ks

Zostavy

Stereo

HiFi Jukebox Entry 1 Cenovo dostupná zostava s kvalitnými regálovými reproduktormi. Zostava obsahuje bezdrôtový (WiFi, Bluetooth) sieťový viaczónový hudobný prehrávač BLUESOUND POWERNODE 2 s podporou lokálneho úložiska, online hudobných služieb a internetových rádií. Má vstavaný zosilňovač HybridDigital™ s výkonom 2 × 60 W. O reproduciu hudby sa postarajú kvalitné bezdrôtové dvojpásmové reproduktory Dynaudio Emit 10.
1440 €
sada
HiFi Jukebox Entry 2 Cenovo dostupná zostava s kvalitnými regálovými reproduktormi. Zostava obsahuje bezdrôtový (WiFi, Bluetooth) sieťový viaczónový hudobný prehrávač BLUESOUND POWERNODE 2 s podporou lokálneho úložiska, online hudobých služieb a internetových rádií. Má vstavaný zosilňovač HybridDigital™ s výkonom 2 × 60 W. O reproduciu hudby sa postarajú kvalitné bezdrôtové dvojpásmové reproduktory Dynaudio Emit 20.
1520 €
sada
HiFi Jukebox Element 1 Zostava strednej triedy so sieťovým hudobným prehrávačom a špičkovými regálovými reproduktormi. Zostava obsahuje bezdrôtový (WiFi, Bluetooth) sieťový viaczónový hudobný prehrávač BLUESOUND POWERNODE 2 s podporou lokálneho úložiska, online hudobných služieb a internetových rádií. Má vstavaný zosilňovač HybridDigital™ s výkonom 2 × 60 W. O reproduciu hudby sa postarajú špičkové dvojpásmové regálové reproduktory Dynaudio Excite X14.
1850 €
sada
HiFi Jukebox Entry 3 Cenovo dostupná zostava s kvalitnými stĺpovými reproduktormi. Zostava obsahuje bezdrôtový (WiFi, Bluetooth) sieťový viaczónový hudobný prehrávač BLUESOUND POWERNODE 2 s podporou lokálneho úložiska, online hudobných služieb a internetových rádií. Má vstavaný zosilňovač HybridDigital™ s výkonom 2 × 60 W. O reproduciu hudby sa postarajú kvalitné bezdrôtové dvojpásmové, výkonné stĺpové reproduktory Dynaudio Emit 30.
2300 €
sada
HiFi Wireless Jukebox 1 Zostava strednej triedy so sieťovým hudobným prehrávačom, sieťovým distribútorom signálu a špičkovými bezdrôtovými regálovýmii reproduktormi. Zostava obsahuje bezdrôtový (WiFi, Bluetooth) sieťový viaczónový hudobný prehrávač BLUESOUND NODE 2 s podporou lokálneho úložiska, online hudobných služieb a internetových rádií. O reprodukciu hudby sa postarajú špičkové dvojpásmové bezdrôtové regálové reproduktory Dynaudio Xeo 4 a optimálny prenos signálu v bezstratovej kvalite zabezpečí distribútor signálu Dynaudio Xeo HUB.
2410 €
sada
HiFi Jukebox Element 2 Zostava strednej triedy so sieťovým hudobným prehrávačom a špičkovými stĺpovými reproduktormi. Zostava obsahuje bezdrôtový (WiFi, Bluetooth) sieťový viaczónový hudobný prehrávač BLUESOUND POWERNODE 2 s podporou lokálneho úložiska, online hudobných služieb a internetových rádií. Má vstavaný zosilňovač HybridDigital™ s výkonom 2 × 60 W. O reproduciu hudby sa postarajú špičkové dvojpásmové stĺpové reproduktory Dynaudio Excite X34.
2960 €
sada
HiFi Disc Jukebox 1 Zostava strednej triedy so sieťovým hudobným prehrávačom - CD Ripperom, sieťovým distribútorom signálu a špičkovými bezdrôtovými regálovými reproduktormi. Zostava obsahuje bezdrôtový (WiFi, Bluetooth) sieťový viaczónový hudobný prehrávač BLUESOUND VAULT 2 s podporou lokálneho úložiska, online hudobných služieb a internetových rádií. Disponuje taktiež funkciou prehrávania a ripovania CD nosičov. O reprodukciu hudby sa postarajú špičkové dvojpásmové bezdrôtové regálové reproduktory Dynaudio Xeo 4 a optimálny prenos signálu v bezstratovej kvalite zabezpečí distribútor signálu Dynaudio Xeo HUB.
3150 €
sada
HiFi Wireless Jukebox 2 Zostava strednej triedy so sieťovým hudobným prehrávačom, sieťovým distribútorom signálu a špičkovými bezdrôtovými stĺpovými reproduktormi. Zostava obsahuje bezdrôtový (WiFi, Bluetooth) sieťový viaczónový hudobný prehrávač BLUESOUND NODE 2 s podporou lokálneho úložiska, online hudobných služieb a internetových rádií. O reprodukciu hudby sa postarajú špičkové dvojpásmové bezdrôtové stĺpové reproduktory Dynaudio Xeo 6 a optimálny prenos signálu v bezstratovej kvalite zabezpečí distribútor signálu Dynaudio Xeo HUB.
3700 €
sada
HiFi Disc Jukebox 2 Zostava strednej triedy so sieťovým hudobným prehrávačom - CD Ripperom, sieťovým distribútorom signálu a špičkovými bezdrôtovými stĺpovými reproduktormi. Zostava obsahuje bezdrôtový (WiFi, Bluetooth) sieťový viaczónový hudobný prehrávač BLUESOUND VAULT 2 s podporou lokálneho úložiska, online hudobných služieb a internetových rádií. Disponuje taktiež funkciou prehrávania a ripovania CD nosičov. O reprodukciu hudby sa postarajú špičkové dvojpásmové bezdrôtové stĺpové reproduktory Dynaudio Xeo 6 a optimálny prenos signálu v bezstratovej kvalite zabezpečí distribútor signálu Dynaudio Xeo HUB.
4440 €
sada

V cenníku sú uvedené odporúčané maloobchodné ceny s DPH. 
Záručné lehoty sú uvedené v detailnom popise jednotlivých tovarov a služieb na www.ketos.eu. Podrobné záručné podmienky si vyžiadajte.
Zmena ceny a špecifikácie jednotlivých tovarov alebo služieb je vyhradená. Ostatné obchodné vzťahy sa riadia všeobecnými obchodnými podmienkami spoločnosti Ketos, s.r.o.