LaunchPort

Najnovšie informácie nájdete na www.ketos.eu

Kód Popis Cena (EUR) Jednotka
Security pack Bezpečnostná sada s lankom proti odcudzeniu vášho iPadu. Ideálne príslušenstvo pre showroom alebo predajňu.
25 €
ks
POE injektor
64 €
ks
AP.4 VÝPREDAJ : AP.4 je magnetický obal pre iPad 4.generácie, pomocou ktorého môžete umiestniť svoj iPad na konzoly BaseStation a Wall Station a bezdrôtovo ho nabíjať. Konzoly slúžia ako centrálne odkladacie miesto pre iPad s permanentným nabíjaním.
99 €
ks
CCS Ipad Air 1-2
139 €
ks
POE Splitter
149 €
ks
AM.2
179 €
ks
AP.5 LaunchPort AP.5 je obal pre Apple iPad, poskytujúci vášmu zariadeniu ochranu a funkciu indukčného nabíjania. Komunikuje s dokovacími stanicami LaunchPort BaseStation a LaunchPort WallStation. Tento obal je dizajnovaný na použitie s prvou generáciou (2013) iPad Air. Kompatibilitu s druhou generáciou (2014) umožnuje použitie Fit Pad upgrade kitu. Dostupné v bielej a čiernej farbe.
189 €
ks
BaseStation BaseStation je magnetická odkladacia konzola pre iPad vhodná pre umiestnenie na stôl alebo na nábytok. Po vložení iPad tabletu do obalu AP alebo AM (je potrebné ho objednať samostatne) možno umiestniť iPad na túto konzolu a bezdrôtovo ho nabíjať. Konzola slúži ako centrálne odkladacie miesto pre iPad s permanentným bezdrôtovým nabíjaním. Umožňuje 360 stupňové otáčanie iPad zariadenia.
249 €
ks
WallStation WallStation je magnetická odkladacia nástenná konzola pre iPad. Po vložení iPad tabletu do obalu AP alebo AM (je potrebné ho objednať samostatne) možno umiestniť iPad na túto nástennú konzolu a bezdrôtovo ho nabíjať. Konzola slúži ako centrálne odkladacie miesto pre iPad s permanentným bezdrôtovým nabíjaním. Umožňuje 360 stupňové otáčanie iPad zariadenia.
249 €
ks

V cenníku sú uvedené odporúčané maloobchodné ceny s DPH. 
Záručné lehoty sú uvedené v detailnom popise jednotlivých tovarov a služieb na www.ketos.eu. Podrobné záručné podmienky si vyžiadajte.
Zmena ceny a špecifikácie jednotlivých tovarov alebo služieb je vyhradená. Ostatné obchodné vzťahy sa riadia všeobecnými obchodnými podmienkami spoločnosti Ketos, s.r.o.