0
Košík je prázdny
0
  3.9.2020

  Logitech videokonferenčné produkty  Sme oficiálnym partnerom pre Logitech videokonferenčné produkty

  Poskytujeme návrh, predaj a inštalácie konferenčných systémov Logitech pre všetky veľkosti konferenčných miestností od Huddle-room až po Board-room. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti vybavenia zasadacích a konferenčných miestností audio-video technikou.


  Efektívne riešenie pre každú miestnosť

  Značka Logitech ponúka široké portfólio videokonferenčných produktov pre malé aj veľké miestnosti a cenou sa Vám prispôsobí. V ponuke nájdete všetko od malých webkamier až po profesionálne integrované riešenia. Produkty Logitech sa vyznačujú rýchlou a jednodouchou obsluhou pre užívateľa.  Riešenia na mieru

  Kontaktujte nás s Vašimi požiadavkami a my Vám vypracujeme riešenie presne na mieru.
  Schéma zapojenia Logitech

  Schéma zapojenia Logitech Rally - Videokonferenčné systémy Logitech je možné navrhnúť presne pre konkrétny typ a veľkosť miestnosti. Poskytujeme návrh, predaj a inštalácie takýchto riešení.  Technológie pre modernú viedokonferenčnú miestnosť

  Spoločnosť Logitech aktívne vyvíja najmodernejšie funkcie a možnosti v oblasti videokonferenčných systémov. Vďaka vyspelým technológiám budú Vaše konferenčné hovory vo vysokej kvalite obrazu a zvuku.


  Špičkový obraz vďaka technológií RightSight

  automatické posúvanie a nastavenie objektívu tak, aby zaberal spoľahlivo všetkých účastníkov konferencie

  korekcia jasu pri nedostatku osvetlania

  eliminácia slnečného svitu pri protisvetle

  Špičkový obraz vďaka technológií RightSight

  Krištáľovo čistý zvuk, eliminácia ozveny a pridávanie mikrofónov

  produkty Logitech sú vybavené efektívnym potlačením ozveny v miestnosti

  pri systéme Rally je možné rozšírenie až o 7 stolných mikrofónov, čím je zabezpečené pokrytie miestností až pre 46 osôb

  Krištáľovo čistý zvuk, eliminácia ozveny a pridávanie mikrofónov

  Strategické partnerstvá

  Logitech sa v posledných rokoch vypracoval na lídra v oblasti videokonferencií, aj vďaka strategickým partnerstvám so svetovými výrobcami kolaboračných software.

  Strategické partnerstvá


  Bezdrôtový systém Logitech v spolupráci s Barco Clickshare

  Kombinácia produktov Logitech s obľubeným systémom Barco Clickshare priniesla na trh unikátne bezdrôtové videokonferenčné riešenie, vďaka ktorému je možné rýchlo a jednoducho prezentovať a realizovať videokonferenčný hovor a to iba zasunutím jediného USB tlačidla Barco do PC/notebook. Systém je taktiež kompatibilný s protokolom Apple Airplay a ponúka aplikáciu pre mobilné zariadenia iOS aj Android.


  Bezdrôtový systém Logitech v spolupráci s Barco Clickshare

  Vyskúšajte si Logitech produkty v praxi

  Prídte sa pozrieť ako funguje videokonferenčný systém Logitech naživo. Dohodnite si stretnutie v našom showroome v Bratislave, kde vám odprezentujeme široké spektrum audiovizuálnych riešení pre menšie firmy aj veľké korporácie.


  AV Integra showroom

  AV Integra, s.r.o.

  Pluhová 40/A, 831 03 Bratislava

  Telefón: +421 917 105 390

  Mail: branislav.vittek@avintegra.sk


  Sme oficiálny partnerom pre Logitech video-konferenčné produkty. Poskytujeme návrh, predaj a inštalácie konferenčných systémov Logitech pre všetky veľkosti konferenčných miestností od Huddle-room až po Board-room. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti vybavenia zasadacích a konferenčných miestností audio-video technikou.