Milty

Najnovšie informácie nájdete na www.ketos.eu

Kód Popis Cena (EUR) Jednotka
Zerostat3
85 €
ks

Čistiace sady

Čistiace kefy

Duopad Unikátna obojstranná čistiaca špongia ponúkajúca efektívne čistiace výsledky pri vinylových platniach, CD a DVD nosičoch.
9 €
ks
Carbon Fibre Brush Kefa s uhlíkovými vláknami očisťuje disky jedným zotretím, pomáha odstrániť všetku špinu z drážok. Na viac vďaka svojim antistatickým vlastnostiam si môžete byť istý, že vaša práve vyčistená platňa nebude priťahovať prach.
13 €
ks
Super Exstatic Brush Kefa s mäkkými uhlíkovými vláknami a zamatovou špongiou vyčistí všetky drážky gramofónovej platne do hĺbky a bez poškodenia. Vyčistenie a pravidelná údržba vám zaručuje ničím nerušený zvuk bez praskania a predlžuje životnosť platne a hrotu prenosky.
26 €
ks

Konektory

CC 121 DIN phono adapter Konvertor Din na 2xRCA Phono.
5 €
ks

Suché čističe

Pixall Refill Náhradná páska na Milty Pixall valček.
12 €
ks

Príslušenstvo

Pixall Roller Najefektívnejší suchý čistič platní na trhu. Odstraňuje prach z povrchu ako aj poškodzujúce miktročastice prachu ktoré sú usadené hlboko v drážkach platne.
35 €
ks

V cenníku sú uvedené odporúčané maloobchodné ceny s DPH. 
Záručné lehoty sú uvedené v detailnom popise jednotlivých tovarov a služieb na www.ketos.eu. Podrobné záručné podmienky si vyžiadajte.
Zmena ceny a špecifikácie jednotlivých tovarov alebo služieb je vyhradená. Ostatné obchodné vzťahy sa riadia všeobecnými obchodnými podmienkami spoločnosti Ketos, s.r.o.