0
Košík je prázdny
0

  NAD C 298

  Koncový stereo zosilňovač

  NAD C 298
   
  Výrobca
  NAD
  Kód
  NAD.C298
  EAN
  786357001388
  Dostupnosť
  Dostupnosť po pobočkách

  nie je skladom

  Bratislava Pluhová

  Jednotka
  1 ks
  Vaša cena bez DPH
  1 999.17 EUR
  Vaša cena s DPH
  2 399.00 EUR
  DPH
  20%
  Objednať
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Výkonný dvojkanálový stereo zosilňovač, ktorý nastavuje nový štandard v reprodukcii zvuku. C298 sa môže pochváliť 185 Wattmi výkonu na kanál pri 8 Ohmoch a viete ho využiť aj v mostíkovom zapojení ako jeden veľký monoblok s výkonom až 620 Wattov pri 8 ohmoch.

   Výkonný. Efektívny. Eigentakt™.


   Úžasná flexibilita

   NAD C 298 by mohol byť základným výkonovým zosilňovačom, ale nie, pretože sme starostlivo prešli všetky spôsoby použitia, s ktorými sa môžeme stretnúť. Prítomnosť symetrických vstupov umožňuje prirodzené prepojenie s high-end predzesilovačmi a procesormi. Vstupy majú možnosť nastavenia zisku a tým aj perfektné doladenie k ostatným komponentom. Linkový výstup umožňuje navýšenie výkonu v tom samom kanáli pre pripojenie ďalších reprosoustáv alebo subwooferov. Automatické zapnutie pri prítomnosti signálu na vstupe s nastaviteľnou citlivosťou je ideálna pri integrácii do riadiacich systémov alebo ak zosilňovač skryjete do nábytku. K dispozícii je taktiež uzemňovacie oko, ktoré môže pomôcť eliminovať zemné slučky a brumy v komplexných systémoch s viac jednotkami. Spolu s touto konektivitou je k dispozícii prepínač do mostíkového režimu, v ktorom pracuje NAD C 298 ako výkonný monoblok. Začnite s jedným C 298 a zadovážte si druhý, ak už budete mať iné náročnejšie reproduktory.


   Správne základy

   Je prekvapivé, koľko na prvý pohľad pokročilých produktov na súčasnom trhu často postrádajú mnoho najzákladnejších podmienok pre uspokojivé podanie zvuku. Obvody s nízkym šumom, presný súbeh kanálov, správna charakteristika vstupnej a výstupnej impedancie, veľké rozpätia pre preťaženie a stabilita pri pripojení náročných reprosoustáv. NAD začína precíznym splnením týchto podmienok a naďalej na nich stavia. K našim linkovým vstupom, ako symetrickým, tak nesymetrickým, môžete pripojiť všetky druhy analógových zdrojov zvuku, pretože vytvoríte charakteristickú vstupnú impedanciu s lineárnymi zosilňovačmi s ultra nízkym šumom. Vďaka tomu je eliminovaná degradácia zvuku, ktorá vznikla nesprávnou záťažou pripojeného zdroja zvuku. Toto všetko sú detaily, ktoré môžete počuť.


   Sofistikovaná sila

   NAD opustil zastaralé a veľmi energeticky náročné lineárne napájacie zdroje a výkonové obvody v triede AB, ktoré premarnia takmer polovicu energie produkujúcu teplo miesto zvuku. Miesto toho sme vyvinuli obvody s lepším výkonom, založené na spínaných napájacích zdrojoch a výkonových obvodoch triedy D. Kedysi bolo toto riešenie považované za horšie než tradičné zapojenie, ale usilovná práca NADu v tejto oblasti vyústila do vytvorenia jedného z najlepších zosilňovačov. Tieto nové konstrukce sú velmi lineárne v širokom frekvenčnom pásme, dodávajú konzistentný výkon do všetkých reproduktorových záťaží a dosahujú dramatického posunu oproti predchádzajúcim modelom.


   Štedro dimenzovaný napájací zdroj ľahko dodáva 185 W trvalého výkonu so špičkami až 570 W okamžitého výkonu pre krátkodobé hudobné prechody. Inovatívne asymetrické napájanie Power-Drive plne využíva každý dostupný watt so svojou obrovskou rezervou dynamického výkonu, dostupného pre presnú reprodukciu dynamických špičiek bez skreslenia alebo kompresie. Tento vysoko efektívny zdroj energie má taktiež takmer dokonalú reguláciu napätia v širokom spektre prevádzkových podmienok a poskytuje pevný základ bez šumu pre výkonové stupne.


   Zosilňovacia technológia Purifi ‘Eigentakt’

   Purifi je dánska technologická spoločnosť, ktorá dala dohromady niekoľko špičkových inžinierov, ktorí majú pomocou pokročilého matematického modelovania posledné zostávajúce obmedzenie zvukových zosilňovačov. Zatiaľ čo je na súčasnom trhu mnoho dobre znejúcích zosilňovačov, Purifi zvolilo čerstvý pohľad na každý aspekt zvukového podania zosilňovača a našlo veľa zdanlivo malých nelinearít, ktoré môžu mať dramatický vplyv na celkový zvuk. Tento návrat k základným princípom viedol k úžasne jednoduchému prístupu k riešeniam niektorých pozoruhodne komplexných problémov. S vlastnosťami a technológiou neporovnateľnou s rôznymi zosilňovačmi rovnakých tried, je NAD C 298 jednoduchým upgradom akéhokoľvek systému a prekvapivý partner pre najsofistikovanějšie a nejpokročilejšie reprosústavy na trhu.


   Vlastnosti

   • 2 x 185 W menovitý výkon do 8 ohmov
   • 2 x 340 W menovitý výkon do 4 ohmov
   • 260 / 490 / 570 W stereo dynamický výkon do 8 / 4 / 2 Ohmov
   • 1 x 620 W menovitý výkon do 8 ohmov v mostíkovom režime
   • 1000 / 1100 W mono dynamický výkon do 8 / 4 Ohmov
   • Symetrický linkový vstup XLR
   • Nesymetrický linkový vstup RCA
   • Ovládanie vstupnej úrovne
   • Linkový výstup pre možnosť reťazenia viac zesilovačov
   • 12V spúšťací vstup / výstup
   • Automatické pôsobenie s voliteľnou prahovou úrovňou
   • IR vstup / výstup
   • Uzemňovacie oko
   • Odnímatelný napájací kábel

    


   Parametre

   Výkon 2 x 185W @ 8ohm, 2 x 340W @ 4ohm, 1 x 620W @ 8ohm (mostík)
   Impedancia výstupná = 390 ohm
   Frekvenčná odozva ±0.1 dB (20 Hz – 20 kHz)
   SNR >120 dB (IHF; 20 Hz – 20 kHz, ref. 2V out)
   Separácia kanálov >110 dB (1 kHz), >100 dB (10 kHz)
   Vstupná impedancia 56 kohm + 280 pF

   Všeobecné

   Produktová séria NAD Classic
   Rozmery 435 x 120 x 390mm (Š x V x H)
   Hmotnosť 11.2kg
   NAD C298 EISA 2021 StereoNET Applause Award StereoVideo výrobek roku 2021-2022 TAS Editor's Choice 2021 TAS Golden Ear Award 2021
    
    
    
    
    

   Produkt manažér:

   Rudolf Vlk,  +421 905 268 345rudolf.vlk@avintegra.sk

   Poslať info

   Otázka k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Parametre

   Výkon 2 x 185W @ 8ohm, 2 x 340W @ 4ohm, 1 x 620W @ 8ohm (mostík)
   Impedancia výstupná = 390 ohm
   Frekvenčná odozva ±0.1 dB (20 Hz – 20 kHz)
   SNR >120 dB (IHF; 20 Hz – 20 kHz, ref. 2V out)
   Separácia kanálov >110 dB (1 kHz), >100 dB (10 kHz)
   Vstupná impedancia 56 kohm + 280 pF

   Všeobecné

   Produktová séria NAD Classic
   Rozmery 435 x 120 x 390mm (Š x V x H)
   Hmotnosť 11.2kg

   Na stiahnutie