0
Košík je prázdny
0

  NAD M10 V2

  All-in-one streamovací zosilňovač

  NAD M10 V2
   

  Vypočujte si v showroome

  Výrobca
  NAD
  Kód
  NAD.M10V2
  EAN
  786357001883
  Dostupnosť
  Dostupnosť po pobočkách

  skladom

  Bratislava Pluhová

  Jednotka
  1 ks
  Vaša cena bez DPH
  2 082.50 EUR
  Vaša cena s DPH
  2 499.00 EUR
  DPH
  20%
  Objednať
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 2x

   Podrobnosti o produkte

   Nová generácia prevratného all-in-one streamovacieho zosilňovača. Stačí pridať reproduktory a užívať si špičkový HiFi zvuk v luxusnom, ale veľmi diskrétnom tele. Teraz s podporou dekódovania Dolby Digital Surround, pribaleným diaľkovým ovládačom...

   Sofistikovaný streamer a zosilňovač v luxusnom, ale veľmi diskrétnom tele. Nabitý funkciami a vyladený dlhoročnými znalosťami NAD expertov, M10 V2 spája audiofilskú kvalitu s najmodernejšou Hi-Res multiroom funkcionalitou, ktorá dodá vašim obľúbeným reproduktorom 100 wattov zvukovej dokonalosti na kanál.


   • Trvalý výkon: 100W pri 8/4 ohmoch
   • Dynamický výkon: 160W pri 8 ohmoch, 300W pri 4 ohmoch
   • 32-bitový / 192kHz ESS Sabre DA prevodník
   • Korekcia miestnosti Dirac Live®
   • Dotykový farebný LCD displej
   • Podpora Amazon Alexa a Google Assistant
   • Prehrávanie prostredníctvom Apple AirPlay 2
   • Obojsmerný Qualcomm aptX HD Bluetooth
   • HDMI eARC, podpora Dolby Digital Surround
   • Široká škála hudobných služieb vrátane Spotify, Tidal, TuneIn, Deezer, Roon, Qobuz a mnohých ďalších
   • Ovládanie prostredníctvom IR diaľkového ovládača, alebo pomocou BluOS aplikácie pre iOS, Android, Mac OS, Windows

    


   BluOS Hi-Res AUDIO Full Disclosure Power Hybrid Digital <0.5W standby DIRAC HDMI Qualcomm aptX HD WiFi Apple Airplay Roon Ready Spotify Connect Tidal Connect MQA


   Zoznámte sa s dokonalým integrovaným zosilňovačom pre internetovú éru. Rovnako ako pôvodný BluOS streamovací zosilňovač NAD Masters M10, aj M10 V2 kombinuje sofistikovaný sieťový streamer a silný zosilňovač s výkonom 100W na kanál v jednom super-štýlovom balení. Pomocou intuitívnej aplikácie BluOS si môžete na svojom smart zariadení alebo počítači pustiť akúkoľvek hudbu a nechať ju hrať so svojimi obľúbenými reproduktormi s úžasnou vysokou vernosťou. Model M10 V2 vylepšuje svojho oceňovaného predchodcu pridaním diaľkového ovládania, aktualizovanými algoritmami hlasitosti a úplne novou možnosťou vytvoriť moderné domáce kino pridaním zadných reproduktorov s priestorovým zvukom Dolby Digital 4.0, 4.1 alebo 4.2.


   STAČÍ PRIDAŤ REPRODUKTORY (AJ PRIESTOROVÉ)

   Rovnako ako pôvodný model M10, aj M10 V2 je príkladom revolúcie „stačí pridať reproduktory“ v oblasti hi-fi. Spoločne s audiofilskými reproduktorovými terminálmi má aj dva nezávislé konektory pre subwoofery. Nastavenie výstupu subwoofera je možné upraviť pomocou intuitívnej aplikácie BluOS Controller. Model M10 V2 pridáva tiež podporu dekódovania priestorového zvuku Dolby Digital. Pomocou aplikácie BluOS môžu fanúšikovia domáceho kina nakonfigurovať dvojicu bezdrôtových reproduktorov Bluesound Pulse Flex 2i alebo zosilňovač Bluesound Powernode pre prehrávanie zadných priestorových kanálov, zatiaľ čo hlavné reproduktory sa postarajú o predné kanály. M10 V2 prenáša signál do zadných kanálov bezdrôtovo, s veľmi nízkou latenciou, takže nemusíte po miestnosti ťahať káble, aby ste pripojili priestorové reproduktory.


   UCELENÉ OVLÁDANIE

   M10 V2 ponúka nespočetné množstvo možností ovládania. Pomocou aplikácie BluOS pre smartfóny a tablety môžete prehrávať hudbu z vašich obľúbených streamovacích služieb, ale aj hudbu uloženú na USB alebo sieťových diskoch. Ovládacia aplikácia je k dispozícii aj pre počítače PC alebo Mac. M10 V2 podporuje AirPlay 2, takže môžete streamovať hudbu z iPhone, iPad alebo knižnice iTunes. Podporuje tiež Spotify Connect a Tidal Connect pre jednoduché prehrávanie hudby pomocou aplikácií týchto služieb. Je tiež Roon Ready, čo umožňuje streamovať hudbu z počítača so systémom Roon Core. Hudbu môžete vyberať pomocou hlasových asistentov Amazon Alexa, Apple Siri alebo Google Assistant (nie je k dispozícii v slovenčine). M10 V2 je možné integrovať do Apple Home, Control4, Crestron, Lutron a ďalších systémov domácej automatizácie, vďaka čomu môžete ovládať prehrávanie hudby spolu s ďalšími domácimi systémami, ako napr. osvetlenie, tienenie, HVAC a zabezpečenie. Na dotykovom displeji prehrávača M10 V2 vyberáte skladby, volíte zdroje a upravujete hlasitosť a ďalšie nastavenia. Dodávaný diaľkový ovládač umožňuje upravovať hlasitosť, preskakovať skladby a aktivovať prednastavené predvoľby. Okrem toho sa M10 V2 môže naučiť príkazy z vášho obľúbeného infračerveného diaľkového ovládača.


   MALÝ, ALE VÝKONNÝ

   Vylepšený 7" dotykový displej modelu M10 V2 poskytuje čistejšie farby a širší pozorovací uhol ako displej pôvodného modelu M10. Za týmto nádherným displejom sa skrýva zvuková sila, ktorá prináša strhujúcu dynamiku a vynikajúce detaily. Hybridný digitálny zosilňovač modelu M10 V2 založený na preslávenej technológii nCore, má výkon 100W na kanál. Aktualizované algoritmy zisku umožňujú dosiahnuť vyšších výstupných úrovní hlasitosti pri použití kalibračného systému Dirac alebo tónových korekcií. Výstupy pre subwoofery majú tiež vyšší zisk, čo umožňuje širší rozsah kombinácií subwoofera a hlavných reproduktorov. Prevodník ESS Sabre si ľahko poradí so signálmi až do 24bit/192kHz. M10 V2 môže streamovať bezstratovo komprimovaný zvuk a zvuk vo vysokom rozlíšení zo služieb ako sú Amazon Music Ultra HD, Deezer, Qobuz, Tidal, Spotify a mnoho ďalších. Navyše disponuje plnou hardvérovou schopnosťou dekódovať a renderovať MQA.


   ÚSTRETOVÝ INTERIÉRU

   Model M10 V2, vytvorený oceňovanou dizajnovou firmou DF-ID, má pevné šasi z brúseného hliníka a horný a predný panel zo skla Gorilla Glass. Vďaka svojmu elegantnému minimalistickému dizajnu, M10 V2 krásne zapadne do každého obývacieho priestoru, a to nielen vizuálne, ale aj zvukovo. Rovnako ako pôvodný model M10, aj M10 V2 má vstavanú funkciu Dirac Live Room Correction. Pomocou dodávaného kalibračného mikrofónu a intuitívnej aplikácie Dirac ľahko skorigujete špičky a prepady spôsobené akustikou miestnosti, a to až do frekvencie 500Hz (verzia s plnou šírkou pásma je k dispozícii za poplatok prostredníctvom spoločnosti Dirac). Vďaka tomu budete počuť filmové soundtracky a hudbu tak, ako by mali byť vypočuté, bez anomálií spôsobených posluchovým prostredím. M10 V2 môže uložiť až päť profilov Dirac pre rôzne posluchové pozície alebo podmienky v miestnosti – napríklad či sú závesy otvorené alebo zatiahnuté.


   DÔKLADNE MODERNÉ HI-FI

   NAD M10 V2 ponúka širokú škálu možností prehrávania. Pomocou používateľsky prívetivej aplikácie BluOS môžete prehrávať hudbu z vašej obľúbenej streamovacej služby, rovnako ako hudbu uloženú lokálne. Prehrávač M10 V2 je vybavený analógovými vstupmi RCA, optickými a koaxiálnymi digitálnymi vstupmi, vstupom HDMI eARC pre pripojenie TV a vstupom USB typu A pre USB pamäte a externé pevné disky. Je tiež vybavený obojsmerným rozhraním Bluetooth apt-X HD. S M10 V2 môžete počúvať prostredníctvom bezdrôtových slúchadiel, stereo reproduktorov, zostavy priestorového zvuku, alebo až 63 bezdrôtových reproduktorov s podporou BluOS rozmiestnených po celom dome. Je jasné, že BluOS streamovací zosilňovač NAD Masters M10 V2 je vytvorený pre spôsob, akým dnes ľudia počúvajú hudbu, a to aj po zvukovej stránke, rovnako ako jeho jeho predchodca.
   Parametre

   Výkon 100W do 8/4 ohmov (trvalý), 160W do 8 ohmov (dynamický), 300W do 4 ohmov (dynamický)
   Frekvenčná odozva ±0.6 dB (20 Hz - 20 kHz)
   Skreslenie <0.03 % (250mW do 100W a 8/4 ohmov)
   Vzorkovacia frekvencia až 192 kHz
   Bitová hĺbka 16 - 24bit
   Podporované formáty MP3, AAC, WMA, OGG, WMA-L, ALAC, OPUS, MQA, FLAC, WAV, AIFF, DSD (iba cez BluOS aplikáciu pre počítače)
   Podporované hudobné služby Amazon Music, Spotify, TIDAL, Deezer, Qobuz, HDTracks, HighResAudio, Murfie, JUKE, Napster, Slacker Radio, KKBox, Bugs TuneIn Radio, iHeartRadio, Calm Radio, Radio Paradise
   Podporované služby Amazon Alexa, Google Assistant, Spotify Connect, Tidal Connect, Roon Ready

   Zosilňovač

   Typ zosilňovača Hybridný

   Prevodník signálu

   DAC 32-BIT/192kHz ESS Sabre DAC

   Konektivita a ovládanie

   Konektivita WiFi 5, Bluetooth aptX HD (obojsmerný), AirPlay 2
   Vstupy 2 x stereo linkový RCA, 1 x digitálny koaxiál, 1 x digitálny optický TOSLINK, 1 x HDMI eARC, 1 x USB-A, 1 x Gigabit Ethernet RJ45, 1 x IR 3.5mm jack
   Výstupy 2 x pár repro konektorov pre banániky, 1 x stereo RCA výstup predzosilňovača, 2 x nezávislý výstup pre subwoofer, 1 x 12V Trigger 3.5mm jack
   Možnosti ovládania IR ovládač (súčasťou balenia), dotykový LCD displej, BluOS aplikácia (iOS, Android, Mac OS, Windows), Amazon Alexa, Google Assistant, Apple AirPlay 2 s podporou Siri, Crestron, Control4, RTI, URC, Elan, Lutron, iPort

   Všeobecné

   Produktový rad NAD Masters
   Rozmery 215 x 100 x 260mm (Š x V x H)
   Hmotnosť 5kg
    
    
    

   Produkt manažér:

   Rudolf Vlk,  +421 905 268 345rudolf.vlk@avintegra.sk

   Stránky výrobcu:

   www.nadelectronics.com

   Stránky o produkte:

   https://nadelectronics.com/product/m10-v2/

   Poslať info

   Otázka k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Parametre

   Výkon 100W do 8/4 ohmov (trvalý), 160W do 8 ohmov (dynamický), 300W do 4 ohmov (dynamický)
   Frekvenčná odozva ±0.6 dB (20 Hz - 20 kHz)
   Skreslenie <0.03 % (250mW do 100W a 8/4 ohmov)
   Vzorkovacia frekvencia až 192 kHz
   Bitová hĺbka 16 - 24bit
   Podporované formáty MP3, AAC, WMA, OGG, WMA-L, ALAC, OPUS, MQA, FLAC, WAV, AIFF, DSD (iba cez BluOS aplikáciu pre počítače)
   Podporované hudobné služby Amazon Music, Spotify, TIDAL, Deezer, Qobuz, HDTracks, HighResAudio, Murfie, JUKE, Napster, Slacker Radio, KKBox, Bugs TuneIn Radio, iHeartRadio, Calm Radio, Radio Paradise
   Podporované služby Amazon Alexa, Google Assistant, Spotify Connect, Tidal Connect, Roon Ready

   Zosilňovač

   Typ zosilňovača Hybridný

   Prevodník signálu

   DAC 32-BIT/192kHz ESS Sabre DAC

   Konektivita a ovládanie

   Konektivita WiFi 5, Bluetooth aptX HD (obojsmerný), AirPlay 2
   Vstupy 2 x stereo linkový RCA, 1 x digitálny koaxiál, 1 x digitálny optický TOSLINK, 1 x HDMI eARC, 1 x USB-A, 1 x Gigabit Ethernet RJ45, 1 x IR 3.5mm jack
   Výstupy 2 x pár repro konektorov pre banániky, 1 x stereo RCA výstup predzosilňovača, 2 x nezávislý výstup pre subwoofer, 1 x 12V Trigger 3.5mm jack
   Možnosti ovládania IR ovládač (súčasťou balenia), dotykový LCD displej, BluOS aplikácia (iOS, Android, Mac OS, Windows), Amazon Alexa, Google Assistant, Apple AirPlay 2 s podporou Siri, Crestron, Control4, RTI, URC, Elan, Lutron, iPort

   Všeobecné

   Produktový rad NAD Masters
   Rozmery 215 x 100 x 260mm (Š x V x H)
   Hmotnosť 5kg

   Na stiahnutie

   Sprievodca rýchlym nastavením
   M10_QS_v10.pdf
   Používateľská príručka
   NAD_M10_V2_SK_Návod_k_obsluze.pdf

   Súvisiace produkty

   PSB Heritage Passif 50 orech

   Stĺpové reproduktory

   Pasívne stojanové reproduktory uvedené na trh pri príležitosti 50. výročia založenia spoločnosti PSB Speakers. Táto jubilejná edícia reproduktorov vzdáva hold modelom Passif II z éry 70. rokov minulého storočia, ktoré boli vyvinuté zakladateľom...

   2 082.50 EUR 

   bez DPH

   2 499.00 EUR 

   s DPH