0
Košík je prázdny
0

  NAD M23

  Koncový stereo zosilňovač

  NAD M23
   

  Odporúčame

  Výrobca
  NAD
  Kód
  NAD.M23
  EAN
  786357001876
  Dostupnosť
  Dostupnosť po pobočkách

  nie je skladom

  Bratislava Pluhová

  Jednotka
  1 ks
  Vaša cena bez DPH
  3 332.50 EUR
  Vaša cena s DPH
  3 999.00 EUR
  DPH
  20%
  Záruka

  24 Mesiace

  Objednať
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Výkonový HybridDigital zosilňovač NAD M23 zo série Masters, ktorý kombinuje neprekonateľný výkon s takmer nulovým skreslením v jednom štýlovom a nadčasovom tele. Vďaka špičkovej technológií zosilnenia Purifi Audio Eigentakt™ si užijete priezračne čistú reprodukciu zvuku s dôrazom aj na tie najmenšie detaily. Veľká výkonová rezerva v podobe nepretržitých 200 W pri 8 ohmoch až po ohromujúcich 700 W v mostíkovom režime znamená, že M23 si z ľahkosťou poradí aj s tými najnáročnejšími reproduktormi. V kombinácii s ďalším Eigentakt™ zosilňovačom, akým je napr. streamovací BluOS zosilňovač NAD M33, je možné dosiahnuť nekompromisného výkonu na úrovni 2 x 700 W pri trvalom zaťažení. M23 predstavuje úplne novú triedu prémiového výkonového zosilňovača, ktorý rozoznie vašu reprosústavu dynamickým, ale zato klinicky precíznym zvukom.


   • HybridDigital technológia zosilnenia Purifi Eigentakt™
   • trvalý výkon: 2 x 200 W do 8 ohmov, 2 x 380 W do 4 ohmov
   • dynamický výkon: 2 x 260 W do 8 ohmov, 2 x 520 W do 4 ohmov
   • možnosť zapojenie do mostíka: 1 x 700 W do 8 ohmov
   • virtuálne nemerateľný šum, harmonické a intermodulačné skreslenie
   • široká a plochá frekvenčná odozva pri akomkoľvek zaťažení reproduktora
   • symetrický (XLR) a nesymetrický (RCA) vstup s automatickou detekciou signálu

    


   Hybrid Digital Purifi Audio Full Disclosure Power <0.5W standby

   NOVÝ VRCHOL SILY, VÝKONU A HODNOTY

   HybridDigital stereo výkonový zosilňovač NAD Masters M23 používa zosilňovaciu technológiu Eigentakt™, výnimočnú inováciu, ktorá virtuálne eliminuje harmonické a intermodulačné skreslenie a dodáva širokú a plochú frekvenčnú odozvu bez ohľadu na pripojené reprosústavy. Výsledkom je transparentný a detailný zvuk s presnou stereo kresbou pri všetkých úrovniach hlasitosti a pri akýchkoľvek žánroch hudby vrátane komplexných hudobných pasáží. S trvalým výkonom 2 x 200 W do 8 ohmov a 2 x 380 W do 4 ohmov je M23 skvelým partnerom pre akékoľvek reproduktory.


   NOVÝ, ČISTEJŠÍ ZVUK

   V nadväznosti na dlhú tradíciu spoločnosti NAD v hľadaní a vývoji špičkových zosilňovacích technológií používa výkonový zosilňovač M23 zosilňovacie moduly Eigentakt™ triedy D, vyrábané firmou NAD v licencii spoločnosti Purifi. Harmonické a intermodulačné skreslenie je takmer nemerateľné v celom frekvenčnom pásme a pri všetkých výstupných úrovniach. Šum je nepočuteľný, čo umožňuje dosiahnuť akustickej tmy na pozadí a výnimočných mikro detailov zvuku. Výstupná impedancia je extrémne nízka, čo znamená oceľovo pevnú kontrolu akejkoľvek reproduktorovej záťaže. Úžasne výkonný a transparentný NAD M23 je schopný dodávať 2 x 260 W dynamického výkonu do 8 ohmov a 2 x 520 W do 4 ohmov.


   TRIEDA SAMA O SEBE

   Ideálny zosilňovač kombinuje mizivo nízke skreslenie, ultravysoký činiteľ tlmenia a pevnú stabilitu s akýmikoľvek reprosústavami. Existuje množstvo zosilňovačov, ktoré vynikajú v jednej alebo dvoch z týchto oblastí, ale zato pohoria v iných. Prevratná technológia Purifi Eigentakt™ a preverené spínané napájacie zdroje NAD umožňujú M23 excelovať vo všetkých týchto oblastiach – a to bez bez vysokej hmotnosti a nákladov starších lineárnych napájacích zdrojov a výstupných zosilňovačov triedy AB, používaných v tradičných zosilňovačoch. Vo všetkých týchto oblastiach Eigentakt™ signifikantne predbehne predchádzajúce implementácie zosilňovačov triedy D.


   FLEXIBILITA

   Stereo výkonový zosilňovač NAD Masters M23 je možné ľahko integrovať do high-end zostáv vďaka vybaveniu nesymetrickými RCA a symetrickými XLR vstupmi s funkciou autodetekcie signálu, trojstupňovému nastaveniu zisku a vstupu pre 12V trigger. M23 môže pracovať aj v mostíkovom režime, kedy dodáva 700 W trvalého výkonu do 8 ohmov. Dva zosilňovače M23 v mostíkovom režime je možné spárovať dohromady alebo je možné M23 skombinovať s oceňovaným BluOS streamovacím zosilňovačom NAD Masters M33, prepnutým do mostíkového režimu, čím vznikne špičková zostava s trvalým výkonom 2 x 700 W.


   PRAKTICKÁ ELEGANCIA

   Elegantná skriňa z kovovej zliatiny potvrdzuje kvalitu konštrukcie zosilňovača M23, pre ktorú je rad NAD Masters známy. Rigidné panely a magnetické odhmotňovacie hroty poskytujú skalopevný základ viacvrstvovým obvodom a zložitej vnútornej konštrukcii. Zosilňovač je tak nielen vzrušujúci pre uši, ale je aj pastvou pre oči. Unikátnou kombináciou vlastností, výkonu a hodnoty nasadzuje NAD M23 novú latku v kategórii stereo výkonových zosilňovačov.   Parametre

   Frekvenčná odozva ±0.06 dB (20 – 20 000 Hz)

   Zosilňovač

   Typ zosilňovača Digitálny, Koncový
   Trieda zosilňovača Class D
   Výkon zosilňovača 2 x 200 W do 8 ohmov (trvalý), 2 x 380 W do 4 ohmov (trvalý), 2 x 260 W do 8 ohmov (dynamický), 2 x 520 W do 4 ohmov (dynamický), 1 x 700 W do 8 ohmov (mostíkový režim)

   Konektivita a ovládanie

   Vstupy 1 x stereo XLR symetrický, 1 x stereo RCA nesymetrický, 1 x 12 V trigger 3.5 mm jack
   Výstupy 2 x pár repro konektorov

   Všeobecné

   Typ produktu Zosilňovač
   Produktová séria NAD Masters
   Rozmery 435 x 133 x 396 mm
   Farba čierna, strieborná
   Hmotnosť 9.7 kg
   Pursuit Perfect System - stand out product 2022
    

   Produkt manažér:

   Rudolf Vlk,  +421 905 268 345rudolf.vlk@avintegra.sk

   Poslať info

   Otázka k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Parametre

   Frekvenčná odozva ±0.06 dB (20 – 20 000 Hz)

   Zosilňovač

   Typ zosilňovača Digitálny, Koncový
   Trieda zosilňovača Class D
   Výkon zosilňovača 2 x 200 W do 8 ohmov (trvalý), 2 x 380 W do 4 ohmov (trvalý), 2 x 260 W do 8 ohmov (dynamický), 2 x 520 W do 4 ohmov (dynamický), 1 x 700 W do 8 ohmov (mostíkový režim)

   Konektivita a ovládanie

   Vstupy 1 x stereo XLR symetrický, 1 x stereo RCA nesymetrický, 1 x 12 V trigger 3.5 mm jack
   Výstupy 2 x pár repro konektorov

   Všeobecné

   Typ produktu Zosilňovač
   Produktová séria NAD Masters
   Rozmery 435 x 133 x 396 mm
   Farba čierna, strieborná
   Hmotnosť 9.7 kg

   Na stiahnutie

   Súvisiace produkty

   NAD M66

   Predzosilňovač s BluOS streamerom a DAC

   Nekompromisný komponent, ktorý spája vlajkový DA prevodník ESS Sabre, BluOS sieťový streamer s vysokým rozlíšením a najvyspelejší predzosilňovač aký kedy NAD vyrobil. M66 zo série Masters predstavuje vrchol toho, čo je dnes technicky možné dosiahnuť...

   4 999.17 EUR 

   bez DPH

   5 999.00 EUR 

   s DPH

   Novinka

   Odporúčame