0
Košík je prázdny
0

  Octave Jubilee Mono SE čierna

  Monozosilňovač

  Octave Jubilee Mono SE čierna
   
  Výrobca
  Octave Audio
  Kód
  OCT.JUBMONOSEB
  Dostupnosť
  Dostupnosť po pobočkách

  2 týždne

  Bratislava Pluhová

  Jednotka
  1 pár
  Vaša cena bez DPH
  73 750.00 EUR
  Vaša cena s DPH
  88 500.00 EUR
  DPH
  20%
  Záruka

  24 Mesiace

  Objednať
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Monozosilňovač, 8x KT 120 + 3x ECC 82 v každom monobloku, 400 & 450 W, 10 Hz - 80 kHz, SNR: > 103 dB, Zisk: 28 dB, THD: < 0,1% pri 10 W do 4 ohmov, Vstupy: 1x linkový RCA, 1x linkový symetrický XLR, ECO Mode, Nastavenia predpätia


   Referenčné monobloky Octave Jubilee Mono SE boli vyvinuté s túžbou dosiahnuť ešte dokonalejší, detailnejší a autentickejší zvuk než u predchádzajúcich modelov. Kľúčom bola opäť dynamika a šírka pásma.


   Octave chcel trochu viac, než impozantných 250 W výkonu predchodcu Jubilee Mono. Trvalo však ďalších 12 mesiacov, než sa prepracovaný koncept zhmotnil - v rovnakom prevedení a iba s malým prídavkom SE. Samotné hodnoty jasne ukázali, že Jubilee Mono SE dramaticky posunul latku mnohých parametrov nahor. Spolu s charakteristickým zvukom Octave ponúka absolútne stabilný výkon, ktorý smelo riadi rytmus každej skladby s 440 W na kanál.


   Technické požiadavky na dosiahnutie týchto parametrov boli obrovské. Aby bolo možné tento koncept realizovať, boli vyvinuté extrémne zložité výstupné transformátory. Samotné vinutie jedného transformátora trvá celý pracovný deň. Napájanie presahuje tradičné limity. V elegantných Monobloc Jubilee Mono SE samozrejme nájdete tiež všetky typické bezpečnostné prvky Octave pre dokonalú ochranu zosilňovača a reprosústav. Systém riadenia spotreby spoločnosti Octave zaisťuje pozvoľný nábeh všetkých prevádzkových napätí. To predlžuje životnosť všetkých súčastí na jednej strane a na druhej strane zabraňuje prúdovému rázu, na ktorý by okamžite reagoval domáci istič. Bol implementovaný aj inovatívny obvod EcoMode, a tak sa zosilňovače automaticky prepnú do pohotovostného režimu, keď nie je k dispozícii žiadny vstupný signál dlhšie ako desať minút. Výkonový zosilňovač je vypnutý a len vstupné sekcie sú stále pod napätím.


   Úžasne jednoduché a praktické je nastavenie predpätia, aj keď technicky to nie je triviálny úkon s celkom ôsmimi lampami na zosilňovač. Nastavenie sa vykonáva pomocou ôsmich 10otáčkových potenciometrov (jeden pre každú lampu), tak presných ako samotné meranie. To všetko je zakončené presným digitálnym displejom v hornej časti šasi. Tu si môžete zvoliť lampu po lampe elegantným otočným prepínačom a potom ich individuálne nastaviť na správnu hodnotu pomocou potenciometrov na zadnej strane jednotky. To uľahčuje výmenu chybnej lampy a tiež výmenu celej sady elektrónok na účel vyskúšania rôznych typov. To je výhoda, ktorú si môžete vychutnať v akomkoľvek integrovanom alebo výkonovom zosilňovači Octave, rovnako ako vo veľkých Monobloc. Charakteristické zvukové vlastnosti rôznych typov lámp (KT88, 6550, KT120, KT150 atď.) ponúkajú možnosť individuálneho doladenia zvukovej zostavy.


   Unikátny vzhľad, elegantné línie a prvotriedne materiály neslúžia len vysokému estetickému dojmu. Masívne materiály na prednej strane slúžia ďalšiemu účelu. Veľmi účinne tlmí kryt zosilňovača a zabraňujú mechanickým rezonanciám. Kombinácia brúsených hliníkových bokov spolu s nádherným kamenným pruhom uprostred čelnej strany je kompozíciou superlatívov. Špeciálne nohy, ktoré sa osvedčili pri dlhých skúškach, dokonale dopĺňajú bezpečné a stabilné šasi. Masívne reproduktorové terminály a pozlátené konektory zosilňovačov Jubilee Mono SE podčiarkujú nekompromisný prístup a ďalej potvrdzujú, že nič nezostalo na náhode.


   Octave prezentoval tento špičkový zosilňovač v mnohých rôznych konfiguráciách a nadšenie bolo vždy ohromujúce. Pretože energia je dodávaná reprosústavám prirodzene s takým detailom, kontrolou a autoritou, prináša kvalitu, ktorá je neporovnateľná so žiadnym iným zosilňovačom. Dynamická schopnosť monoblokov Octave Jubilee Mono SE je dychberúca a evidentná pri každej reprosústave. Súčasne obaja monobloky znovu a znovu dokonale vytvárajú expresívne a tak dôležité stredné pásmo. Ľudské ucho je veľmi citlivé a vníma neprirodzené zafarbenie ako veľmi znepokojujúce. Prirodzenosť Jubilee Mono SE stanovuje pôsobivé nové štandardy. Jemné výšky sa hladko integrujú do celkového zvukového obrazu.


   Cesta hudobnými zákutiami je s Octave Jubilee Mono SE vzrušujúce a relaxačné ako nikdy predtým: klasická, moderná, absolútne spoľahlivá, pôsobivo inovatívna a zvukovo úplne výnimočná.   Technické špecifikácie:

   • Osadenie elektrónkami: 8x KT 120 + 3x ECC 82 v každom monobloku
   • Výstupný výkon: 400 W do 4 ohmov na kanál, špičky až 450 W
   • Frekvenčný rozsah: 10 Hz - 80 kHz / + - 0,5 dB
   • Celkové harmonické skreslenie: < 0,1% pri 10 W do 4 ohmov
   • Pomer signál / šum:> 103 dB
   • Minimálna impedancia reprosústav: 2 ohmov
   • Zisk: 28 dB
   • Vstupná citlivosť: 1,5 V
   • Vstupy: 1x linkový RCA, 1x linkový symetrický XLR
   • Vlastnosti: ECO Mode, nastavenia predpätia
   • Obsah balenia: 2x monoblok Jubilee Mono SE, napájacie káble, 3 mm skrutkovač pre nastavenie predpätia
   • Rozmery: 280 x 707 x 484 mm (š x v x h)
   • Hmotnosť: 66 kg jeden monoblok

    


   Parametre

   Výkon 400 W do 4 ohmov na kanál, špičky až 450 W
   Frekvenčná odozva 10 Hz - 80 kHz / + - 0,5 dB
   SNR > 103 dB

   Zosilňovač

   Typ zosilňovača Elektrónkový

   Konektivita a ovládanie

   Vstupy 1x linkový RCA, 1x linkový symetrický XLR
   Výstupy pre 4 a 8 ohmové reprosústavy

   Všeobecné

   Rozmery 280 x 707 x 484 mm (š x v x h)
   Hmotnosť 66 kg jeden monoblok
   Obsah balenia 2x monoblok Jubilee Mono SE, napájacie káble, 3 mm skrutkovač pre nastavenie predpätia
    
    

   Produkt manažér:

   Ivan Trachta,  ivan.trachta@avintegra.cz

   Zaradenie produktu

   Poslať info

   Otázka k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Parametre

   Výkon 400 W do 4 ohmov na kanál, špičky až 450 W
   Frekvenčná odozva 10 Hz - 80 kHz / + - 0,5 dB
   SNR > 103 dB

   Zosilňovač

   Typ zosilňovača Elektrónkový

   Konektivita a ovládanie

   Vstupy 1x linkový RCA, 1x linkový symetrický XLR
   Výstupy pre 4 a 8 ohmové reprosústavy

   Všeobecné

   Rozmery 280 x 707 x 484 mm (š x v x h)
   Hmotnosť 66 kg jeden monoblok
   Obsah balenia 2x monoblok Jubilee Mono SE, napájacie káble, 3 mm skrutkovač pre nastavenie predpätia

   Na stiahnutie

   Kompatibilita výkonových elektrónok
   Compatibility_Output_Tubes_EN_06.21_rev.pdf