0
Košík je prázdny
0

  Octave V 80 SE strieborná

  Integrovaný elektrónkový stereo zosilňovač

  Octave V 80 SE strieborná
   
  Výrobca
  Octave Audio
  Kód
  OCT.V80SES
  Dostupnosť
  Dostupnosť po pobočkách

  2 týždne

  Bratislava Pluhová

  Jednotka
  1 ks
  Vaša cena bez DPH
  9 375.00 EUR
  Vaša cena s DPH
  11 250.00 EUR
  DPH
  20%
  Záruka

  24 Mesiace

  Objednať
  Hodnotenie produktu
  Hodnotené 0x

   Podrobnosti o produkte

   Integrovaný zosilňovač OCTAVE V 80 SE, 4x KT150, 2 x 120 W & 2 x 150 W, 10 Hz - 80 kHz, Opt / Min impedancia reprosústav: 3-16 ohmov / 2 ohmy, SNR: > 110 dB, THD: < 0,1% pri 10 W do 4 Ohmov, ECO Mode, Nastavenie predpätia, Riadenie napájania


   Úplne nový OCTAVE V 80 SE stanovuje nové meradlá kvality, zvuku a výkonu integrovaných zosilňovačov. Je korunou celého radu integrovaných zosilňovačov Octave. Nové budiace obvody, vylepšené výstupné transformátory a sofistikovanejší napájací transformátor sú najvýraznejšími konštrukčnými novinkami. Nové zapojenie spätnej väzby poskytuje absolútnu stabilitu zosilňovača. Ako vážna alternatíva monoblokov s oddeleným predzosilňovačom je OCTAVE V 80 SE vybavený širokou škálou vstupov, ako RCA, tak XLR, a ponúka plnú funkčnosť predzosilňovača. MM alebo MC phono vstup pre pripojenie gramofónu je voliteľný. K dispozícii je tiež konektor pre Octave Black Box alebo Super Black Box, rozširujúci kapacitu filtračných kondezátorov napájacieho zdroja a prispievajúci k ďalšiemu vylepšeniu tonálneho podania najmä u menej citlivých reprosústav.


   V 80 SE je jediný model rady Octave s konektorom pre slúchadlá a je vybavený vysoko kvalitným diskrétnym zosilňovačom pre slúchadlá, ktorý ponúka veľmi nízke skreslenie (< 0,008% pri 200 Ohm) a nekompromisnú kvalitu zvuku. V 80 SE je tiež možné integrovať do systému domáceho kina vďaka HT bypass vstupu, ktorý umožňuje V 80 SE hrať do predného ľavého a pravého kanála high-end domáceho kina. Okrem toho je V 80 SE vybavený inovatívnym obvodom EcoMode spoločnosti Octave, ktorý slúži na zníženie tvorby zostatkového tepla a zníženie zbytočnej spotreby energie, keď je zosilňovač zapnutý, ale nepoužíva sa. V 80 SE je vybavený systémom riadenia napájania a ochrany. Všetky modely Octave sú počas zapínania chránené proti nárazovému prúdu a prevádzkové napätie stúpa pomaly, čo tiež slúži na predĺženie životnosti všetkých častí - najmä elektrónok.


   Predpätie možno upraviť u V 80 SE ľahko v troch krokoch pomocou ovládača na prednom paneli zosilňovača. Neuveriteľne presný kalibračný systém predpätia nevyžaduje žiadne znalosti ani skúsenosti, nieto akýkoľvek multimeter alebo nástroje, takže ho zvládne každý. Tento systém tiež uľahčuje experimentovanie s inými typmi lámp.


   Kým kvalita konštrukcie a špičkové spracovanie zosilňovača sú ľahko rozoznateľné na prvý pohľad, skutočnou fascináciou u V 80 SE je nekompromisná kvalita zvuku a jeho neuveriteľné výkonové schopnosti. Nový dizajn zosilňovača, optimalizovaný pre lepšie výkonové lampy KT 150 alebo KT 120, poskytuje výkon 150 wattov na kanál, čo umožňuje dokonalú kontrolu prakticky akejkoľvek reprosústavy - dokonca aj pri vysokých hladinách akustického tlaku. Hudba bude bez námahy prúdiť, pretože zosilňovač pracuje s bezkonkurenčným pocitom jednoduchosti, a to všetko pri zaistení presnej kontroly a nevyčerpateľnej dynamiky.


   V strednom pásme zostáva integrovaný zosilňovač V 80 SE prirodzený a teplý, zatiaľ čo vysoké frekvencie sú presne reprodukované so všetkými jemnými detailmi, vďaka ktorým je počuteľný rozdiel vo vysokej vernosti prehrávania. Tento výkonný, ale elegantný integrovaný zosilňovač vyjadruje čisté emócie a je perfektným partnerom takmer každej reprosústavy. Vďaka svojej neuveriteľnej spoľahlivosti, jednoduchému ovládaniu a inovatívnej sade funkcií ponúka V 80 SE najvyššiu úroveň výkonu pre najnáročnejších milovníkov hudby.

   Vlastnosti:


   Konektor pre Black Box

   Dynamická a tonálna stabilita zosilňovača je silne závislá na stabilite a kapacite napájacieho zdroja, preto boli Black Box a Super Black Box vyvinuté ako externé upgrady filtračných kondenzátorov napájacích zdrojov OCTAVE, ktoré zosilňujú ich kapacitu o faktor 4 (Black Box) alebo 10 (Super Black Box ). Ide o obrovskú výhodu, ak je zosilňovač pripojený k reprosústavám, ktoré možno ťažko riadiť. Citlivosť reprosústavy je menej kritická a zosilňovač je schopný pracovať s reproduktormi s extrémne nízkou minimálnou impedanciou.


   EcoMode

   Tento elektronický systém riadi stav napájania a znižuje spotrebu energie, keď zosilňovač neprijíma signál po dobu dlhšiu ako 10 minút. V tomto "spánkovom" režime V 80 SE odoberá len 20 W kľudového prúdu. Jednotka prakticky nevytvára žiadne teplo a vysoké napätie pre sekciu výkonového zosilňovača je vypnuté. Ak je potom signál detegovaný pomocou V 80 SE, obvod EcoMode zapne zosilňovač s oneskorením na zahrievanie / spúšťanie približne 30 sekúnd, než začne zosilňovač hrať. EcoMode tiež prispieva k zvýšeniu životnosti elektrónok.


   Nastavenie predpätia

   Koncový stupeň Octave V 80 SE pracuje v triede A / B a preto vyžaduje nastaviteľnú reguláciu predpätia. Vysoko sofistikovaný, ale veľmi jednoduchý a presný kalibračný systém BIAS je prístupný na prednom paneli jednotky. Využíva presné trimre a potvrdenie správneho predpätia pomocou LED infikátoru, čo užívateľovi umožňuje ľahko nastaviť predpätie výstupných elektrónok jednotlivo na prednom paneli - bez potreby meracích prístrojov, špeciálnych znalostí alebo nástrojov.


   Systém riadenia a ochrany napájania

   Octave V 80 SE je vybavený viacstupňovým ochranným obvodom Soft-Start / Turn-On, ktorý značne predlžuje životnosť súčiastok vr. elektrónok tým, že ich chráni pred vysokými prúdmi, vznikajúcimi typicky počas zapínania.   Technické špecifikácie:

   • Osadenie elektrónkami: KT150 (4 kusy)
   • Trvalý výkon: 2 x 120 W do 4 Ohmov, špičkový 2 x 150 W
   • Frekvenčná odozva: 10 Hz - 80 kHz
   • Celkové harmonické skreslenie: < 0,1% pri 10 W do 4 Ohmov
   • Pomer signál / šum:> 110 dB
   • Optimálna / minimálna impedancia reprosústav: 3-16 ohmov / 2 ohmy
   • Vstupy: 5x linkový stereo RCA, 1x symetrický stereo linkový XLR, 1x HT Bypass s vyradenou reguláciou hlasitosti pre procesor domáceho kina. Na želanie je možné s novým zosilňovačom objednať Phono MC alebo MM vstup (za príplatok)
   • Výstupy: 1x linkový pre záznam RCA, 1x regulovaný linkový Pre-Out RCA
   • Funkcia: režim ECO, nastavenie predpätia, riadenie napájania
   • Spotreba: 500W pri plnom výkone
   • Rozmery: 451 x 415 x 175 mm (š x h x v)
   • Hmotnosť: 23 kg
   • Obsah balenia: zosilňovač, napájací kábel, 3 mm skrutkovač pre nastavovanie predpätia, imbusový kľúč pre sňatie krytu lámp, diaľkové ovládanie hlasitosti

    


   Parametre

   Výkon 2 x 120 W do 4 Ohmov, špičkový 2 x 150 W
   Frekvenčná odozva 10 Hz - 80 000 Hz
   Skreslenie < 0,1% pri 10 W do 4 Ohmov
   SNR > 110 dB

   Zosilňovač

   Typ zosilňovača Elektrónkový

   Konektivita a ovládanie

   Vstupy 5x linkový stereo RCA, 1x symetrický stereo linkový XLR, 1x HT Bypass s vyradenou reguláciou hlasitosti pre procesor domáceho kina
   Výstupy 1x linkový pre záznam RCA, 1x regulovaný linkový Pre-Out RCA

   Všeobecné

   Rozmery 451 x 415 x 175 mm (š x h x v)
   Hmotnosť 23 kg
   Obsah balenia zosilňovač, napájací kábel, 3 mm skrutkovač pre nastavovanie predpätia, imbusový kľúč pre sňatie krytu lámp, diaľkové ovládanie hlasitosti
    
    

   Produkt manažér:

   Ivan Trachta,  ivan.trachta@avintegra.cz

   Poslať info

   Otázka k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentár
   Mám o produkt záujem

   Odoslať informáciu o produktu známemu

   Váš e-mail
   Odoslať na e-mail
   Komentár

   Našli ste chybu?

   Popis vady
   Váš e-mail

   Parametre

   Výkon 2 x 120 W do 4 Ohmov, špičkový 2 x 150 W
   Frekvenčná odozva 10 Hz - 80 000 Hz
   Skreslenie < 0,1% pri 10 W do 4 Ohmov
   SNR > 110 dB

   Zosilňovač

   Typ zosilňovača Elektrónkový

   Konektivita a ovládanie

   Vstupy 5x linkový stereo RCA, 1x symetrický stereo linkový XLR, 1x HT Bypass s vyradenou reguláciou hlasitosti pre procesor domáceho kina
   Výstupy 1x linkový pre záznam RCA, 1x regulovaný linkový Pre-Out RCA

   Všeobecné

   Rozmery 451 x 415 x 175 mm (š x h x v)
   Hmotnosť 23 kg
   Obsah balenia zosilňovač, napájací kábel, 3 mm skrutkovač pre nastavovanie predpätia, imbusový kľúč pre sňatie krytu lámp, diaľkové ovládanie hlasitosti

   Na stiahnutie

   Kompatibilita výkonových elektrónok
   Compatibility_Output_Tubes_EN_06.21_rev.pdf