QED

Najnovšie informácie nájdete na www.ketos.eu

Kód Popis Cena (EUR) Jednotka
Silver
7.3 €
m

Káble

QUNEX Signature 75 Digital Audio Kábel Signature75 Digital Audio je produktom nového smerovania výroby káblov spoločnosti QED. Vývojári navrhli tento kábel tak, aby maximalizovali výslednú kvalitu zvukového signálu. Zamerali sa na konštrukčné riešenie, ktoré si kladie za cieľ dosiahnuť nízku kapacitu kábla. To pramenilo zo zistenia, že práve tento faktor je zásadný pre výslednú kvalitu zvukového signálu. Technológie ako Conductor Technology™ pre detailné vysoké frekvencie a Analoc Technology™ pre maximalizovanie integrity signálu len potvrdzujú kvality tohto kábla. Je vyrobený z postriebrenej medi s 99,999% čistotou.
0 €
Pro QX 16/2 PVC QX16/2 PVC a QX16/4 PVC je rada vysoko výkonných a mimoriadne kvalitných káblov pre hudobné inštalácie, inštalácie domáceho kina a pre multi-room systémy. Ich hodnota, výkon a kvalita je rovnaká ako pri kvalitných "domácich" kábloch. Modely QX16/2 PVC a QX 16/4 PVC Sú vyrobené zo špeciálneho PVC s retardérom horenia, čím reflektujú na najnovšie bezpečnostné trendy v protipožiarnej ochrane. Sú vhodné pre interiérové inštalácie.
1.9 €
m
Pro QX 16/2 LSZH Qed Professional je rada vysoko kvalitných káblov a príslušenstva pre hudobné a multimediálne inštalácie a pre multi-room systémy. Ich hodnota, výkon a kvalita je rovnaká ako pri bežných, "domácich" kábloch. Modely QX16/2 LSZH a QX 16/4 LSZH Sú vyrobené zo špeciálneho LSZH (Low Smoke Zero Halogen) PVC, čím reflektujú na najnovšie bezpečnostné trendy v protipožiarnej ochrane. Sú vhodné pre interiérové inštalácie.
2 €
m
Pro QX 16/2 PE UV QX16 / 2 a QX16 / 4 PE sú vysoko výkonné a mimoriadne kvalitné inštalačné káble pre reproduktory s vonkajším PE puzdrom odolným voči vode a UV žiareniu. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali vynikajúcu úroveň výkonu vo väčšine vonkajších inštalácií.
2 €
m
Pro QX 16/4 PVC QX16/2 PVC a QX16/4 PVC je rada vysoko výkonných a mimoriadne kvalitných káblov pre hudobné inštalácie, inštalácie domáceho kina a pre multi-room systémy. Ich hodnota, výkon a kvalita je rovnaká ako pri kvalitných "domácich" kábloch. Modely QX16/2 PVC a QX 16/4 PVC Sú vyrobené zo špeciálneho PVC s retardérom horenia, čím reflektujú na najnovšie bezpečnostné trendy v protipožiarnej ochrane. Sú vhodné pre interiérové inštalácie.
3.3 €
m
Pro QX 16/4 LSZH Qed Professional je rada vysoko kvalitných káblov a príslušenstva pre hudobné a multimediálne inštalácie a pre multi-room systémy. Ich hodnota, výkon a kvalita je rovnaká ako pri bežných, "domácich" kábloch. Modely QX16/2 LSZH a QX 16/4 LSZH Sú vyrobené zo špeciálneho LSZH (Low Smoke Zero Halogen) PVC, čím reflektujú na najnovšie bezpečnostné trendy v protipožiarnej ochrane. Sú vhodné pre interiérové inštalácie.
3.5 €
m
Platí pre verziu: ružová
Platí pre verziu: ružová, 3 m, Banánik 4 mm
39 €
m
Pro QX 16/4 PE UV QX16 / 2 a QX16 / 4 PE sú vysoko výkonné a mimoriadne kvalitné inštalačné káble pre reproduktory s vonkajším PE puzdrom odolným voči vode a UV žiareniu. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali vynikajúcu úroveň výkonu vo väčšine vonkajších inštalácií.
3.5 €
m
Performance USB A - USB B QED performance USB káble sú vyrobené z 99,999% bezkyslíkatej medi (OFC) a sú individuálne izolované s použitím nízkej hustoty polyetylénu (LDPE) pre lepšiu čistotu a dynamiku zvuku. Výnimočná konštrukcia dátových USB káblov je impedačne synchronizovaná ako pri HDMi kábloch. Kvalita výroby káblov s 24K pozlátenými USB A-B konektormi nám ako výrobcovi QED umožňujú garantovať vám doživotnú záruku funkčnosti na tieto káble.
18 €
ks
Platí pre verziu: grafit, 0,3 m
Platí pre verziu: grafit, 0,6 m
22 €
ks
Platí pre verziu: grafit, 1 m
24 €
ks
Platí pre verziu: grafit, 2 m
30 €
ks
Platí pre verziu: grafit, 3 m
36 €
ks
Performance USB A - USB B Mini QED performance USB káble sú vyrobené z 99,999% bezkyslíkatej medi (OFC) a sú individuálne izolované s použitím nízkej hustoty polyetylénu (LDPE) pre lepšiu čistotu a dynamiku zvuku. Výnimočná konštrukcia dátových USB káblov je impedačne synchronizovaná ako pri HDMi kábloch. Kvalita výroby káblov s 24K pozlátenými USB A-Micro B konektormi nám ako výrobcovi QED umožňujú garantovať vám doživotnú záruku funkčnosti na tieto káble.
22 €
ks
Platí pre verziu: grafit, 1 m
Platí pre verziu: grafit, 1,5 m
24 €
ks
Platí pre verziu: grafit, 2 m
28 €
ks
Platí pre verziu: grafit, 3 m
32 €
ks
Platí pre verziu: grafit, 5 m
40 €
ks
Profile Audio Oceňovaný Profile Audio je výkonný, kompaktný a flexibilný kábel ktorý spoľahlivo prepojí váš CD alebo DVD prehrávač, D/A prevodník, Tuner alebo iné audio zariadenie s receiverom alebo zosilňovačom. Vodiče z bezkyslíkatej medi s čistotou 99.999% a pozlátené RCA konektory.
27 €
ks
Platí pre verziu: 1 m
Platí pre verziu: 2 m
33 €
ks
Platí pre verziu: 3 m
40 €
ks
Platí pre verziu: 5 m
60 €
ks
E-FLEX HDMI Nový plochý HDMI kábel od spoločnosti QED vám poskytne maximálny možný obrazový či zvukový výkon. E-FLEX tvarovanie káblu zabezpečí, že kábel je priestorovo veľmi nenáročný a nikde vám nebude zavadzať. Plná podpora Deep Colour, 3D, 4K a samozrejme Full HD. Kábel zvláda prenosové rýchlosti až 15,9 Gb/s (testované) čím nielenže spĺňa ale aj vysoko prekračuje štandard HDMI 2.0.
33 €
ks
Platí pre verziu: biela, 1 m; grafit, 1 m
Platí pre verziu: biela, 1,5 m; grafit, 1,5 m
35 €
ks
Platí pre verziu: biela, 2 m; grafit, 2 m
37 €
ks
Platí pre verziu: biela, 3 m; grafit, 3 m
42 €
ks
Platí pre verziu: biela, 5 m; grafit, 5 m
55 €
ks
Performance Audio Kábel Performance Audio vychádza z dizajnového konceptu referenčnej rady audio káblov od QED. Prepojí váš CD prehrávač. D/A prevodník, tuner lebo iné audio zariadenie s recieverom alebo zosilňovačom. Vodiče z bezkyslíkatej medi s čistotou 99.999% a pozlátené RCA konektory, hlinníkovo-Mylarový plášť.
35 €
ks
Platí pre verziu: 0,6 m
Platí pre verziu: 1 m
40 €
ks
Platí pre verziu: 3 m
55 €
ks
Platí pre verziu: 5 m
65 €
ks
Performance Toslink - Mini Toslink QED performance optické káble sú konštruované s novými optickými vláknami, ktoré majú polovičný útlm signálu na meter dĺžky káblu (útlm
48 €
ks
Platí pre verziu: grafit, 1 m
Platí pre verziu: grafit, 1,5 m
52 €
ks
Platí pre verziu: grafit, 2 m
54 €
ks
Platí pre verziu: grafit, 3 m
60 €
ks
Platí pre verziu: grafit, 5 m
73 €
ks
Reference Audio 40 Kábel Reference Audio 40 predstavuje úplne nový dizajnový koncept od vývojárov spoločnosti QED. Rozhodnutie zamerať sa na nízku kapacitu kábla pramenilo zo zistenia, že práve tento faktor je zásadný pre výslednú kvalitu zvukového signálu. Technológie ako Conductor Technology™ pre detailné vysoké frekvencie a Analoc Technology™ pre maximalizovanie integrity signálu len potvrdzujú kvality tohto kábla. Je vyrobený z postriebrenej medi s 99,999% čistotou.
113 €
pár
Platí pre verziu: 0,6 m, RCA
Platí pre verziu: 1 m, RCA
132 €
pár
Platí pre verziu: 3 m, RCA
165 €
pár
Signature Revelation Kábel ktorý má v názve slovo "zjavenie" a poskytuje výborný pomer cena-výkon, si tento názov naozaj zaslúži. Vďaka cenovej dostupnosti je tento kábel vhodný pre všetkých Hi-Fi nadšencov a špecialistov ktorým záleží na kvalite prenosu zvukového signálu. Potvrdzuje to aj množstvo cien, ktoré tento kábel získal. Tento kábel je vlastne "zmenšenou" verziou vlajkovej lode káblov QED, modelu Genesis.
219 €
set
Signature Audio 40 Kábel Signature Audio 40 je produktom nového smerovania výroby káblov spoločnosti QED. Vývojári navrhli tento kábel tak, aby maximalizovali výslednú kvalitu zvukového signálu. Zamerali sa na konštrukčné riešenie, ktoré si kladie za cieľ dosiahnuť nízku kapacitu kábla. To pramenilo zo zistenia, že práve tento faktor je zásadný pre výslednú kvalitu zvukového signálu. Technológie ako Conductor Technology™ pre detailné vysoké frekvencie a Analoc Technology™ pre maximalizovanie integrity signálu len potvrdzujú kvality tohto kábla. Je vyrobený z postriebrenej medi s 99,999% čistotou.
225 €
pár
Platí pre verziu: 0,6 m, RCA
Platí pre verziu: 1 m, RCA
265 €
pár
Platí pre verziu: 3 m, RCA
360 €
pár

Príslušenstvo

AT2 Nástroj na krimpovanie konektorov. Vďaka technológií Airlock, môžete spojiť kábel s konektorom so skvelým výsledkom bez odporu. S AT2 dosiahnete rovnaký výsledok ako pri kábloch priamo od výrobcu
249 €
ks
AT1 Nástroj na lisovanie Airlock konektorov.
290 €
ks

Spínacie moduly

SS 22 SS 22 je dvojcestný prepínač ktorý vám umožní prepínať medzi paralelne zapojenými dvoma pármi reproduktorov. Impedancia dvoch párov na 4 Ohm (pre dva páry 8 Ohm reprosústav), 150W RMS, postriebrené kontakty. Rozmery (V × Š × D): 55 ×157 × 155mm.
79 €
ks
SS 20 SS 20 je dvojcestný prepínač ktorý vám umožní prepínať medzi paralelne zapojenými dvoma pármi reproduktorov. Impedancia dvoch párov na 4 Ohm (pre dva páry 8 Ohm reprosústav), 150W RMS, postriebrené kontakty. Rozmery (V × Š × D): 55 ×157 × 155mm.
89 €
ks
SS 30 SS 30 je trojcestný prepínač ktorý vám umožní prepínať medzi paralelne alebo sériovo zapojenými troma pármi reproduktorov. Impedancia troch párov na 4 Ohm (pre dva páry 8 Ohm reprosústav), 150W RMS, postriebrené kontakty. Rozmery (V × Š × D): 55 ×157 × 155mm.
99 €
ks
SS 21 Spínacia krabička pre paralelné zapojenie 2 párov reprosústav. Impedancia oboch párov na 4? (pre dva páry 8? reprosústav), 150W RMS, postriebrené kontakty, rozmery VxŠxD 55x157x170mm, vhodné na bi-wiring (vidlička a banánik), použiteľné s WM14 nástenným ovládačom hlasitosti.
110 €
ks
SS 40 SS 40 je štvorcestný prepínač ktorý vám umožní prepínať medzi paralelne zapojenými štyrmi pármi reproduktorov. Impedancia štyroch párov na 4 Ohm (pre dva páry 8 Ohm reprosústav), 150W RMS, postriebrené kontakty. Rozmery (V × Š × D): 55 ×157 × 155mm.
120 €
ks
SS 50 SS 50 je prepínač ktorý vám umožní prepínať medzi paralelne alebo sériovo zapojenými piatimi pármi reproduktorov. Impedancia piatich párov na 4 Ohm (pre dva páry 8 Ohm reprosústav), 60 W RMS, postriebrené kontakty. Rozmery (V × Š × D): 55 ×157 × 155mm.
240 €
ks

Zabudovateľné regulátory

WM 09 4mm Sockets 1 Pair Dvojica pozlátených banánových svoriek pod omietku.
39 €
ks
WM 05 RCA Sockets 1 Pair Dvojica pozlátených RCA svoriek pod omietku
39 €
ks
WM 11 Double 4mm Sockets Dva páry pozlátených repro banánových svoriek pod omietku.
46 €
ks
WM 07 RCA Sockets 2 Pairs Dva páry pozl. RCA svoriek pod omietku, hĺbka minimálne 44mm.
46 €
ks
WM 21 Line Volume Control Stereo ovládač hlasitosti linkových signálov, pod omietku, pre koncové zosilňovače, najmenej 44mm v stene.
89 €
ks
WM 22 Roomlink Eye Senzor infračervených povelov pod omietku.
99 €
ks
WM 17 2-way Speaker Switch Prepínač 2 párov reprosústav do série, pod omietku.
125 €
ks
WM 16 Inline Speaker Sw. Sériový stereo vypínač reprosústav pod omietku, postriebrené kontakty, minimálne 44mm hlboký.
132 €
ks
RAS
132 €
ks
WM 14 Speaker Volume Cont. Stereo ovládač hlasitosti reprosústav pod omietku s autotransformátorom, 6-stupňové ovládanie s elektronickou ochranou, hĺbka aspoň 44mm, 30W na kanál.
139 €
ks
WM 15 2-way Speaker Switch Prepínač 2 párov reprosústav paralelne, pod omietku
172 €
ks

Konektory

Airloc Banana Banánikový konektor s Airloc metódou zakončenia, umožňuje bez letovania a vzduchotesne spojiť kov kábla a konektora pre čo najlepší výkon káblov. Metóda studeného zvaru zaručuje optimálny prenos signálu a teda lepšiu kvalitu zvuku. Taktiež sa tým znižuje odpor a zaručuje dlhotrvajúca životnosť. Balenie 20ks (10xčervená a 10xčierna) s 5% zľavou. Balenie 20ks (10xmodrá a 10xžltá) s 5% zľavou
5.9 €
ks
Airloc Spade Vidličkový konektor (6/8) s Airloc metódou zakončením, umožňuje bez letovania a vzduchotesne spojiť kov kábla a konektora pre čo najlepší výkon káblov. Metóda studeného zvaru zaručuje optimálny prenos signálu a teda lepšiu kvalitu zvuku. Taktiež sa tým znižuje odpor a zaručuje dlhotrvajúca životnosť. Balenie 20ks (10xčervená a 10xmodrá) s 5% zľavou.
6.9 €
ks
Airloc Banana Metal Banánikový konektor od QED, Airloc Metal je novinka, umožňuje bez letovania a vzduchotesne spojiť kov kábla a konektora pre čo najlepší výkon káblov. Metóda studeného zvaru zaručuje optimálny prenos signálu a teda lepšiu kvalitu zvuku. Taktiež sa tým znižuje odpor a zaručuje dlhotrvácny výkon. Možnosť zakúpiť aj v balení 20 kusov (Farby čierna, červená, žltá, modrá - možnosť výberu 2 farieb pol na pol) so zľavou 5%
8.9 €
ks

V cenníku sú uvedené odporúčané maloobchodné ceny s DPH. 
Záručné lehoty sú uvedené v detailnom popise jednotlivých tovarov a služieb na www.ketos.eu. Podrobné záručné podmienky si vyžiadajte.
Zmena ceny a špecifikácie jednotlivých tovarov alebo služieb je vyhradená. Ostatné obchodné vzťahy sa riadia všeobecnými obchodnými podmienkami spoločnosti Ketos, s.r.o.