Rega
Rega cenník

Najnovšie informácie nájdete na www.ketos.eu

Kód Popis Cena (EUR) Jednotka

Gramofóny

Planar 1 Rega Planar 1 je užívateľsky prívetivý gramofón za skvelú cenu. Úplne nové ramienko RB 110 vlastnej konštrukcie spoločnosti Rega má automatické nastavenie anti-skatingu a tak stačí gramofón len vybaliť, nasunúť ramienko závažia do pripravenej polohy, odstrániť chránič prenosky a môžete začať hrať svoje obľúbené platne. Gramofón je dodávaný s prenoskou Rega Carbon MM. Podstavec sa skladá z pevného termosetu s lesklou povrchovou úpravou. Nová doska so zotrvačníkovým efektom na minimalizáciu kolísania rýchlosti je umiestnená na držiaku a patentované presné guličkové ložisko z mosadze. Tanier je poháňaný remienkom pomocou 24V asynchrónneho motora s hliníkovou kladkou (33/45 otáčok), presným riadením, veľmi nízkou hladinou hluku a stabilnými otáčkami. Základňa je vybavená vylepšenými nohami na zvýšenie stability a zníženie prenosu vibrácií z prostredia. Vysokokvalitný výstupný kábel s konektormi RCA.
269 €
ks
Platí pre verziu: biely lesklý lak, bez krytu
Platí pre verziu: biely lesklý lak; čierny lesklý lak
299 €
ks
Planar 2 Rega Planar 2 je gramofón vyvinutý spoločne s vyšším modelom Planar 3. Pevná základňa je vyrobená z akrylátu s vysoko lesklým laminovaním. Úplne nové hliníkové rameno RB 220 je vybavené pevnou a ľahkou konštrukciou a je namontované na firmou Rega patentovaných guľôčkových ložiskách s ultra nízkym trením a takmer nulovou vôľou. Gramofón má automatické nastavenie anti-skatingu a okrem jednoduchého vyváženia ramienka nie je potrebné nič nastavovať. Celosklenený tanier Optiwhite s hrúbkou 10 mm je poháňaný remienkom pomocou 24V asynchrónneho motora s hliníkovou kladkou (33/45 otáčok), presným riadením, veľmi nízkou hladinou hluku a stabilnými otáčkami. Základňa je vybavená vylepšenými nohami na zvýšenie stability a zníženie prenosu vibrácií z okolia. Vysokokvalitný výstupný kábel s konektormi RCA. Rozmery: 44,7 x 36 x 11,7 cm s uzavretým krytom, hmotnosť 5,5 kg.
499 €
ks
Planar 3 Rega Planar 3 je nový model založený na legendárnom modeli Rega RP3, ktorý získal mnoho ocenení po celom svete (vrátane ocenenia Hi-Fi produkt roka). Vysoko pevný akrylový základ s vysokou lesklou lamináciou. Novo vyvinuté rameno RB 330 je výsledkom 35-ročných skúseností spoločnosti Rega výrobe ramien. Nový dizajn ložísk a inteligentné rozloženie hmotnosti zaručujú minimum potenciálnych rezonančných bodov. Manuálne nastavenie anti-skatingu. Vnútorná kabeláž Rega s konektormi Neutrik. Optiwhite disky Optiwhite s celoplošným sklom 12 mm s lešteným okrajom sedia na novom, pevnejšom nosiči a patentovanom presnom guľôčkovom ložisku z mosadze. Tanier je poháňaný remienkom pomocou 24V asynchrónneho motora s hliníkovou kladkou (33/45 otáčok), presným riadením, veľmi nízkou hladinou hluku a stabilnými otáčkami. Základňa je vybavená vylepšenými nohami na zvýšenie stability a zníženie prenosu vibrácií z okolia. Je kompatibilný s voliteľným systémom Rega TT-PSU s elektronickým spínačom rýchlosti. Voliteľný vysielač Rega Elys2 MM. Výstupné RCA konektory. Rozmery 44,7 x 36 x 11,7 cm s uzavretým krytom, hmotnosť 6 kg.
699 €
ks
Platí pre verziu: biely lesklý lak; červený lesklý lak; čierny lesklý lak
Platí pre verziu: biely lesklý lak, Prenoska Rega Elys 2 MM; čierny lesklý lak, Prenoska Rega Elys 2 MM; červený lesklý lak, Prenoska Rega Elys 2 MM
799 €
ks
Planar 6 Rega Planar 6 má len jeden cieľ - čo najpresnejšie prehrávanie vašich platní. U tohto modelu bol pre vyrobenie základne prvýkrát použitý materiál Tancast 8. Ide o veľmi pevnú ale ľahkú polyuretánovú penu pre letecký priemysel, ktorá je uzavretá medzi dve vrstvy vysokotlakového laminátu. Celý sendvič je mimoriadne trvanlivý a odolný. Povrch je polarizovaný, odolný voči poškriabaniu a úpravou proti odtlačkom prstov. Okraje základne sú lesklé čierne a podčiarkujú elegantný vzhľad celého gramofónu. Novovyvinuté rameno RB 330 je výsledkom 35-ročných skúseností spoločnosti Rega v navrhovaní a výrobe ramien. Nový dizajn ložísk a inteligentné rozloženie hmotnosti zaručujú minimum potenciálnych rezonančných bodov. Manuálne nastavenie anti-skatingu. Vnútorná kabeláž Rega s konektormi Neutrik. Celosklenený dvojvrstvový tanier v prevedení dymová + číra vrstva s lešteným okrajom je usadený na pevnom hliníkovom unášači a patentovanom presnom guličkovom ložisku z mosadze. Tanier je poháňaný remienkom pomocou 24V asynchrónneho motora s hliníkovou kladkou, veľmi nízkou hladinou hluku a stabilnými otáčkami. Motor je riadený zdrojom NEO PSU s elektronickým riadením otáčok a DSP procesorom. Každý NEO PSU je spárovaný s motorom tak, aby motor produkoval čo najnižšie vibrácie. Základňa je vybavená Planar nožičkami s hliníkovými obrúčkami pre zvýšenú stabilitu a zníženie prenosu vibrácií z okolia. Voliteľné Rega Exact MM alebo Ania MC prenosky. Výstupné RCA konektory. Rozmery: 44,8 x 36,5 x 12 cm so zatvoreným krytom, hmotnosť 5,2 kg. Rozmery NEO PSU 18 x 15,5 x 5 cm, hmotnosť 0,6 kg.
1199 €
ks
Platí pre verziu: šedá
Platí pre verziu: šedá, Prenoska Raga Exact MM
1399 €
ks
Platí pre verziu: šedá, Prenoska Rega Ania MC
1699 €
ks
RP 8 RP 8 je jedinečný gramofón, ktorý posúva filozofiu dizajnu Rega na ďalšiu úroveň. Základňa úplne novej konštrukcie zo zákazkových materiálov, špičkové ramienko Rega RB808, 24V motor riadený ručne ladeným elektronickým zdrojom, trojvrstvový plávajúci sklenený tanier a prepracované a vylepšené presné ložisko unášača taniera. Ramienko RB808 je ručne vyrobené a má nový typ guličkových ložisiek ktoré sú ručne spárované. Inteligentné rozloženie hmotnosti materiálu ramienka prispieva k minimu napätia a rezonancie. Rameno je vybavené nízkokapacitným káblom Rega so špeciálnymi konektormi, ktoré poskytujú najmenší prechodový odpor. Motor je poháňať zdrojom TT-PSU s elektronickou zmenou otáčok 33/45, ktorého základom je presný generátor sínusového napätia riadený kryštálom. Napájacie napätie sa skreslením menším ako 0,05%, ktoré je úplne nezávislé na zmenách v elektrickej sieti sa potom dostáva do antivibračných elektronických obvodov, umiestnených na motore. Superľahká, ale zároveň pevná základňa gramofónu je vyrobená z pevného sendviča polyolefinové peny a fenolové živice - materiálu vyvinutého špeciálne pre firmu Rega. Má špeciálne "kostrový" tvar a v mieste kritického spojenia medzi usadením ramienka a taniera je vystužená výstuhami zo živice potiahnutých hliníkom. Tento dizajn zabraňuje absorpcii energie a nežiaducim rezonanciám, ktoré dodávajú hudbe neprirodzenú deformáciu. Bežným problémom s týmito základnými tvarmi je držanie prachového krytu. Preto spoločnosť Rega vytvorila vonkajší rám, ktorý sa dotýka len troch stredových bodov a umožňuje použitie prachového krytu. Nový trojvrstvový sklenený tanier je vyrobený CNC technológiou pre zaistenie perfektného vystredenia. Odporúčame zakúpiť spolu s prenoskou Rega Apheta MC.
1899 €
ks
Platí pre verziu: čierny lesklý lak
Platí pre verziu: čierny lesklý lak, Prenoska Rega Ania MC
2399 €
ks
Platí pre verziu: čierny lesklý lak, Prenoska Rega Apheta 2 MC
2999 €
ks
RP 10 Model RP 10 je vlajkovou loďou gramofónov Rega. Superľahká, ale zároveň pevná základňa gramofónu je vyrobená z pevného sendviča z polyolefinové peny a fenolovej živice - materiálu vyvinutého špeciálne pre firmu Rega. Má špeciálny "kostrový" tvar a miesto kritického spojenia medzi usadením ramienka a taniera je podporené výstuhami zo živice potiahnutej hliníkom. Tento dizajn zabraňuje absorpcii energie a nežiaducim rezonanciám, ktoré dodávajú hudbe neprirodzenú deformáciu. Bežným problémom s týmito základnými tvarmi je držanie prachového krytu. Preto spoločnosť Rega vytvorila vonkajší rám, ktorý sa dotýka len troch stredových bodov a umožňuje použitie prachového krytu. Horné rameno Rega RB2000 používa presné ložiská s veľmi nízkym trením a takmer nulovou výškou, ktoré sú ručne spárované s lôžkami. Konštrukcia ramena je navrhnutá s čo najmenej mechanickými spojmi a používa najsilnejšie materiály vo všetkých kritických miestach. Rameno je ručne leštená. Tichý motor s výkonom 24 V je poháňaný systémom Rega RP10 s elektronickými obvodmi regulácie otáčok a antivibračnými obvodmi. Základom zdroja je presný kryštálový DSP procesor, ktorý generuje takmer ideálne sínusové napätie. Rýchlosť a antivibračný obvod sú manuálne nastavené. Keramická platňa so superzotrvačníkovým efektom je vyrobená z keramického prášku, ktorý je lisovaný a zapečený pri vysokej teplote. Tanier je z dosky následne vyrezaný za pomoci diamantových rezačov vyrezaný, čím sa dosiahne perfektná plocha a vycentrovanie.
3499 €
ks
Platí pre verziu: čierny lesklý lak
Platí pre verziu: čierny lesklý lak, Prenoska Rega Apheta 2 MC
4499 €
ks
Platí pre verziu: čierny lesklý lak, Prenoska Rega Aphelion
6699 €
ks

Prenosky

Carbon Kvalitná prenoska MM s jednoduchou inštaláciou a presnou reprodukciou hudby. Užívateľsky vymeniteľná uhlíková chvejka. Výstupné napätie 2,5 mV pri 1kHz, 1/2 "2-skrutkové pripojenie, odporúčaný tlak 2-3 g.
35 €
ks
RB78 Špeciálna mono MM prenoska pre prehrávanie platní pri rýchlosti 78 ot./min. Výstupné napätie 6,8 - 7,2 mV, úchyt na dve skrutky, prítlak 1,75 g.
89 €
ks
Bias 2 Kvalitná MM prenoska, ručne zmontovaná. Precízne navinuté cievky, eliptická špička. Každá prenoska je dva dni testovaná a kontrolovaná, aby bola zaistená maximálna kvalita zvuku. Výstupné napätie 6,8 - 7,2 mV pri 1 kHz, upevnenie s dvomi skrutkami 1/2 ", odporúčaný prítlak 1,75 g.
99 €
ks
Elys 2 Kvalitná MM prenoska, ručne zmontovaná. Precízne navinuté cievky, eliptická špička. Každá prenoska je dva dni testovaná a kontrolovaná, aby bola zaistená maximálna kvalita zvuku. Výstupné napätie 6,8 - 7,2 mV pri 1 kHz, trojbodový úchyt Rega, odporúčaný prítlak 1,75 g.
159 €
ks
Exact Kvalitná MM prenoska, ručne zmontovaná. Precízne navinuté cievky, diamantový hrot. Každá prenoska je vo výrobe ručne nastavená tak, aby bola výstupná úroveň pravého a ľavého kanála absolútne zhodná. Testuje a kontroluje sa dva dni, aby sa zabezpečila maximálna kvalita zvuku. Výstupné napätie 6,8 - 7,2 mV pri 1 kHz, 3-bodový úchyt Rega, odporúčaný prítlak 1,75 g.
339 €
ks
Ania Najnovšia prenoska v MC rade Rega, model Ania, bola inšpirovaná úspechom modelov Apheta 2 a Aphelion. S týmito modelmi zdieľa rovnaké komplexné ručne navíjané cievky, umiestnené vo vysoko pevnom tele z polyfenylsulfidu s 40% obsahom skla. Telo prenosky je vybavené pevným čírym krytom, ktorý chráni jemnú vnútornú kabeláž a umožňuje jednoduchú inštaláciu bez rizika poškodenia. Ania je vybavená neodymiovým super magnetom, ručne zapasovaným k oceľovému krížu s cievkami. Toto miniatúrne ústrojenstvo poskytuje veľkú voľnosť pri pohybe v drážke, čím je zaručené detailné snímanie drážok vinylu. Snímač je jedným z najmenších na svete. Eliptický diamantový hrot. Menovité výstupné napätie 350µV, vyváženie kanálov menej ako 20µV, separácia kanálov menej ako -29dB, výstupná impedancia 10 ohmov, odporúčaná vstupná impedancia predzosilňovača 100 ohmov pri kapacite 1000 pF a vysokom zisku, trojbodový úchyt Rega, odporúčaný prítlak 1,75 - 2 g, hmotnosť 6 g.
599 €
ks
Apheta 2 MC prenoska Apheta 2 je druhá generácia tohto modelu. Apheta 2 je vybavená mikrogenerátorom s komplexnými, ručne navýjanými cievkami. Veľkosť kríža je zmenšená oproti prvej generácii o 50%. Táto úspora váhy umožnuje väčšiu slobodu pri pohybe chvejky. Apheta 2 je vybavená super magnetom z neodymu, ručne pripojeným na oceľový kríž s cievkami. Telo prenosného telesa je vyrobené z jedného kusu eloxovaného hliníka, mechanizmus generátora a kabeláže sú chránené priehľadným krytom pre jednoduchú inštaláciu a manipuláciu. Diamantový hrot. Menovité výstupné napätie 350 µV, kanálová bilancia menej ako 20 µV, odstup kanálov menej ako -29 dB, výstupná impedancia 10 ohmov, odporúčaná vstupná impedancia 100 ohm predzosilňovačom pri 1000 pF a vysoký zisk, odporúčaný tlak 1,75 - 2 g, hmotnosť 6 g.
1199 €
ks
Aphelion MC Aphelion je tretia generácia MC prenosiek. Prenoska je založený na technológii Apheta 2. Prenoska Aphelion je vybavená mikro generátorom s komplexnými ručne navíjenými cievkami vodičom s hrúbkou len 0,018 mm, na mikro kríži zmenšenému o 50% oproti prvej generácii. Prenoska je vybavená miniatúrnym neodymiovým super magnetom, ručne pripojeným na oceľový kríž s cievkami.Telo prenosky je vyrobené z jedného kusu anodizovaného hliníka, mechanizmus generátora s kabelážou je chránený priehľadným krytom pre jednoduchú inštaláciu a manipuláciu. Diamantový hrot je pripevnený ku chvejke z bóru, otočený o 90 °. Menovité výstupné napätie 350µV, vyváženie kanálov menej ako 10µV, separácia kanálov menej ako -29dB, výstupná impedancia 10 ohmov, odporúčaná vstupná impedancia predzosilňovača 100 ohmov pri kapacite 1000 pF a vysokom zisku, odporúčaný prítlak 1,75 - 2 g, hmotnosť 6 g.
3499 €
ks

Ramená

RB220 Ramienko s trojbodovým upevnením, vyrobené z hliníka. Jeho voľný pohyb je zabezpečený patentovanými polymérovými ložiskami Rega s minimálnym trením a vôľou. Precízna manuálna montáž a nastavenie zabezpečujú, že vložená prenoska dokáže preniesť čo najviac hudobného signálu. Rameno má automatickú bezúdržbovú anti-skating ochranu. Nízka efektívna hmotnosť - iba 11 g, presah 17,2 mm, montážna vzdialenosť od stredu taniera k stredu otvoru ramienka 222 mm.
269 €
ks
RB330 Ramienko RB 330 je výsledkom 35-ročných skúseností spoločnosti Rega v oblasti návrhov a výroby ramien. Nový dizajn lôžok pre ložiská a inteligentná distribúcia hmotnosti zaručujú minimum bodov potenciálnej rezonancie. Precízna manuálna montáž a nastavenie zabezpečujú, že vložená prenoska dokáže preniesť čo najviac hudobného signálu. Rameno má automatickú bezúdržbovú anti-skating ochranu. Vnútorná kabeláž Rega s konektormi Neutrik. Nízka efektívna hmotnosť - iba 11 g, presah 17,2 mm, montážna vzdialenosť od stredu taniera k stredu otvoru ramien 222 mm.
449 €
ks
RB808 Ručne vyrobené ramienko s vysokou presnosťou. Má nový typ ložisiek s nízkym trením a takmer nulovou vôľou ktoré sú ručné spárované s lôžkom ramienka. Inteligentné rozloženie hmotnosti prispieva k minime napätia a rezonancii. Ramienko je osadené káblom Rega s nízkou kapacitou a špeciálnymi konektormi zaisťujúcimi čo najmenší prechodový odpor. Jednoduché nastavenie prítlaku a anti-skatingu. Montážna vzdialenosť od stredu taniera k stredu otvoru ramien 222 mm.
749 €
ks
RB2000 Najvyšší model spoločnosti Rega, RB2000, spája dlhoročné skúsenosti spoločnosti pri navrhovaní tejto kľúčovej časti gramofónu. Celá konštrukcia ramena je navrhnutá tak, aby mala minimálne mechanické spojenie s použitím najtvrdších materiálov vo všetkých kritických oblastiach. Tolerancia RB2000 je taká prísna, že v žiadnej časti konštrukcie nie je použité lepidlo. Novovyvinutá vertikálna ložisková zostava s nízkou hmotnosťou a takmer nulovým trením a vôľou. Model RB2000 používa najnovšiu konštrukciu trubiek ramena Rega. Každé rameno je starostlivo ručne leštené (aby sa udržala váha na absolútnej minimálnej úrovni) a jeho dizajn bol úplne prepracovaný, aby sa ďalej znížilo napätie a rezonancia pomocou inteligentnej distribúcie hmotnosti. Tento zdokonalený dizajn zvyšuje tuhosť zostavy a ďalej znižuje zaťaženie ložísk ramien. Montážna vzdialenosť od stredu taniera k stredu otvoru výložníka 222 mm.
1499 €
ks

CD prehrávače / DA prevodníky

DAC-R DA prevodník s veľmi jednoduchým nastavením, s USB vstupom. Veľká pozornosť bola venovaná odstráneniu hluku z PC a iných zdrojov. DAC-R je vstavaný do hliníkovo-oceľového šasi a chváli sa párom prevodníkov Wolfson WM8742, tromi užívateľsky voliteľnými digitálnymi filtrami a plne galvanicky oddelenými vstupmi: jedným asynchrónnym USB, dvoma digitálnymi koaxiálnymi a dvoma optickými. Údaje sa privádzajú do snímačov prostredníctvom vyrovnávacej pamäte, čím sa zabezpečí ich integrita. Presné hodiny na minimalizáciu jitteru.Frekvenčný rozsah 10 (-0,05 dB) - 20.020 Hz (-0,03 dB, 44,1 kHz) 21.700 Hz (-0,03 dB, 48 kHz), 10 (-0,05 dB) - 28.700 Hz ( -3dB, 88,2 kHz) 31.200 Hz (-3dB, 96 kHz), 10 (-0,05 dB) - 44.100 Hz (-3dB, 176,4 kHz) 47.700 Hz (-3dB, 192 kHz), celkové harmonické skreslenie 0,006% pri 1 kHz (všetky vstupy 96kHz / 24 bit), odstup signál / šum -105 dB (vztiahnuté k maximálnej výstupnej úrovni vo frekvenčnom pásme 100 - 22.000 Hz), maximálna výstupná úroveň 2,175 v do záťaže 100kohmů, podporované dátové toky: 32kHz (koaxiálny a optický vstup), 44,1, 48, 88,2, 96, 176,4 a 192kHz pri vzorkovaní 16 alebo 24 bit. Digitálne vstupy: Izolované USB (až 24 bitov 44,1, 48, 88,2, 96, 176,4, 192 kHz), 2x digitálne optické (až 24 bitov 32,44,1,48,88,2,96, 176,4, 192 kHz), 2x izolovaný 75 ohmový digitálny koaxiálny (až 24 bit 44,1, 48, 88,2, 96, 176,4, 192 kHz). Digitálne výstupy: digitálne optické, izolované 75 ohmové digitálne koaxiálne. 2 x konvertor Wolfson WM8742. Diaľkové ovládanie. Spotreba 7,6 W, rozmery 215 x 320 x 80 mm, hmotnosť 4,0 kg. Čierny dizajn.
749 €
ks
Apollo CD prehrávač s mechanikou na hornej strane. Perfektne sa hodí i integrovanému zosilňovaču Rega Brio-R. Šasi je vyrobené z jedného kusu hliníka, doplneného o elegantnú prednú časť z vysokokvalitného plastu s displejom. Prehráva audio CD, CD-R, MP3 a WMA. DA prevodník Wolfson DA8742. Prepínateľný alfanumerický displej. Diaľkové ovládanie. Výstupy: stereo RCA - maximálna výstupná úroveň 2.15V s minimálnou impedanciou 10k ohmov, digitálny koaxiálny RCA - maximálne výstupné napätie 0.5V pri impedancii 75 ohmov, digitálna optická technológia Toslink. Spotreba 13,5W. Rozmery 220 x 315 x 90 mm (minimálna výška pre CD je 180 mm - kôli mechanike otvárajúcej sa nahor).
749 €
ks
Saturn-R CD prehrávač s oddeleným DA prevodníkom. Saturn-R je v CD časti vybavený vysoko stabilným obdovom taktovania a napájacím zdrojom s vysokou kapacitou. V DAC časti sa nachádzajú izolované digitálne vstupy s vysokým výkonom.. Prepínanie medzi funkciami CD a DAC sa vykonáva v časti DAC. Vstavaný asynchrónny USB vstup je plne galvanicky oddelený a umožňuje vstup signálu s frekvenciou od 44,1 do 192 kHz a samplovanie až 24 bitov. Ovládač Saturn-R XMOS REGA pre systém Windows je k dispozícii pre vstup USB, ktorý umožňuje plnohodnotný režim ASIO a eliminuje degradáciu signálu. Pre Mac nie je potrebný ovládač. Časť CD: Frekvenčný rozsah 17 - 20.500 Hz (-0.02dB), celkové harmonické skreslenie 0.005% pri 1kHz (CDA) resp. 0,012% (MP3 320 kb / s), pomer signálu k šumu -109 dB. Výstupy: 1x spoločná linka RCA pre CD a DAC, digitálne optické, digitálne koaxiálne. DAC časť: frekvenčný rozsah 10 (-0,05 dB) - 20.000 Hz (-0,1 dB, nízky dátový tok 44,1 / 48 kHz), 10 (-0,05 dB) - 30.000 Hz (-1dB, stredná dátový tok 88,2 / 96 kHz), 10 (-0,05 dB) - 41.000 Hz (-1dB, vysoký dátový tok 176,4 / 192 kHz), celkové harmonické skreslenie 0,006% pri 1 kHz (USB vstup 88,2kHz / 24 bit pri použití ASIO driveru), odstup signál / šum -109 dB, podporované dátové toky: 32kHz (iba optický vstup), 44,1, 48, 88,2, 96, 176, 4 a 192 kHz pri 16 alebo 24 bitovom vzorkovaní. Digitálne vstupy: Izolované USB (až 24 bitov 44,1, 48, 88,2, 96, 176,4, 192 kHz), 2x digitálne optické (až 24 bitov 32,44,1,48,88,2,96, 176,4, 192 kHz), 2x izolovaný 75 ohmový digitálny koaxiálny (až 24 bit 44,1, 48, 88,2, 96, 176,4, 192 kHz). Digitálne výstupy: digitálne optické, izolované 75 ohmové digitálne koaxiálne. Konvertor Wolfson WM8742. Diaľkové ovládanie Solaris pre CD / DAC / zosilňovač. Spotreba 15,5 W, rozmery 430 x 325 x 95 mm, minimálna prevádzková plocha 435 x 400 x 180 mm, hmotnosť 9,7 kg.
1999 €
ks
Isis Vlajková loď. CD prehrávačov Rega. Jedinečne navrhnutý digitálny a analógový prehrávač. Presné načasovanie digitálnej časti prostredníctvom fázového závesu vlastnej konštrukcie ktorý umožňuje presné čítanie údajov z CD. Každé CD je prvýkrát analyzované a prehrávač potom nastaví pozíciu lasera, zaostrenie, veľkosť a smer lúča podľa vloženého disku CD. V dôsledku toho prehrávač dokáže prečítať i poškriabané disky, ktoré ostatné prehrávače neprečítajú. Rega chipset pre účinnú korekciu chýb pri zachovaní muzikálnosti signálu. Asynchrónny, galvanicky oddelený vstup USB pre pripojenie k počítaču. Analógová sekcia s dvoma vysielačmi Burr Brown PCM1794 DA a diskrétne prepojenými operačnými zosilňovačmi triedy A vytvára signál s vysokým dynamickým rozsahom a nízkym skreslením. Analógové obvody sú plne symetrické od DA prevodníkov až po XLR výstupy. Analógová časť je napájaná samostatným zdrojom s 10 stabilizátormi pre jednotlivé obvody. Šasi s anodizovaného hlinníka s doplnkami z čierneho chrómu. Frekvenčný rozsah 17 - 20 000 Hz (+ -0,1 dB), celkové harmonické skreslenie
7999 €
ks
Valve Isis Vlajková loď, Rega CD prehrávač s analógovou sekciou. Jedinečne navrhnutý digitálny a analógový prehrávač. Presné načasovanie digitálnej časti prostredníctvom fázového závesu vlastného dizajnu, ktorý umožňuje presné čítanie údajov z CD. Každé CD je prvýkrát analyzované a prehrávač potom nastaví pozíciu lasera, zaostrenie, veľkosť a smer lúča podľa vloženého disku CD. V dôsledku toho prehrávač dokáže prečítať i poškriabané disky, ktoré ostatné prehrávače neprečítajú. Rega chipset pre účinnú korekciu chýb pri zachovaní muzikálnosti signálu. Asynchrónny, galvanicky oddelený vstup USB pre pripojenie k počítaču. Analógová časť pozostáva z prevodníka Wolfson WM8741 DA, ktorý napája dve triódy 5814A (ECC82 / 12AU7) nasledované Butterworth LC filtrom 2. rádu. Signál sa potom prepne na triódy ECC88 (6DJ8 / 6922) a výstupný transformátor. Šasi s anodizovaného hlinníka s doplnkami z čierneho chrómu. Frekvenčný rozsah 30 - 20 000 Hz (+ -0,5 dB), celkové harmonické skreslenie
8999 €
ks

Zosilňovače

Ear Sluchádlový zosilňovač s veľmi nízkym šumom a výstupnými Darlingtonovými tranzistormi. Robustné šasi z anodizovaného hlinníka. Frekvenčný rozsah 12 - 37.000 Hz, celkové harmonické skreslenie 0.003%, pomer signál / šum -100dB (22-22.000Hz), maximálny výkon na kanál 775mW až 25 ohmov, 685mW až 32 ohmov, 530mW až 50 ohmov, 320mW až 100 ohmov 60mW až 600 ohmov. Vstupná impedancia 20k ohmov. Vstupy: stereo RCA. Výstupy: RCA stereo monitor, slúchadlá 6,35 mm. Rozmery 178 x 155 x 45 mm.
259 €
ks
Brio Integrovaný zosilňovač s predzosilňovačom pre MM prenosky a výstupom pre slúchadlá. Prepracované obvody a druhý zdroj napájania prispievajú k minimálnemu rušeniu medzi obvodmi napájania a predzosilňovača. V obvodoch predzosilňovača boli použité japonské zosilňovače MUSES. Robustné šasi z anodizovaného hlinníka. Diaľkové ovládanie. Trvalý výkon 2x50W až 8 ohmov, frekvenčný rozsah: phono 15 - 40 000 Hz (-3dB) Presnosť RIAA v pásme 100 - 10 000 Hz + -0,4 dB, vstup linky 12 (-1dB) - 43 000 Hz (-3dB). Vstupy: 1x stereo FM phono RCA, 4x line stereo RCA. Výstupy: 1x RCA monitor, 1x výstup slúchadiel, výstup reproduktorov. Rozmery 216 x 345 x 78 mm, hmotnosť 5,1 kg. Čierny dizajn.
749 €
ks
Elex R Integrovaný zosilňovač s predzosilňovačom pre MM prenosky kombinujúci komponenty z modelov Brio a Elicit. Komplementárne komponenty v predzosilňovacej časti pre minimálny rozdiel úrovni oboch kanálov. Výkonové stupne s doplnkovými tranzistormi Sanken Darlington. Diaľkové ovládanie. Trvalý výkon 2x72W až 8 ohmov. Vstupy: 1x stereo FM phono RCA, 4x line stereo RCA. Výstupy: 1x RCA monitor, 1x RCA výstup, výstup reproduktorov. Rozmery 430 x 320 x 80 mm.
1199 €
ks
Elicit R Výkonný integrovaný zosilňovač s predzosilňovačom pre MM prenosky. Diskrétne predzosilňovače s FET tranzistormi. Výkonové stupne s komplementárnymi Darlingtonovými tranzistormi. Diaľkové ovládanie. Trvalý výkon 2x105W až 8 ohmov, frekvenčný rozsah: phono 15 - 85.000 Hz (-3dB) RIAA presnosť v pásme 100 - 20.000 Hz + -0.5 dB, vstup linky 10 (-1dB) - 85.000 Hz (-3dB). Celkové harmonické skreslenie 0,003%. Vstupy: 1x prepínateľný stereo reproduktor RCA MM fono / stereo, 4x linkový stereo RCA, 1x monitor, 1x priamy stereo vstup. Výstupy: 2x RCA monitor, 1x RCA výstup, výstup reproduktorov. Rozmery 432 x 340 x 82 mm, spotreba 375 W. Čierny dizajn.
1999 €
ks
Osiris Vlajková loď zosilňovačov Rega, perfektný partner pre prehrávač CD Rega Isis. Galvanicky izolovaný, robustný zdroj napájania s dvoma 400VA tichými transformátormi s nízkym šumom, rýchlymi usmerňovačmi a vysokokapacitnými kondenzátormi (40F na kanál). Osem výkonových 200 W Sanken tranzistorov vo výstupnej časti. Zabudovaná tepelná poistka a skratová poistka. Diaľkové ovládanie. Trvalý výkon 2x162W až 8 ohmov, frekvenčný rozsah 10 Hz (-1,7 dB) - 75 000 Hz (-3dB), celkové harmonické skreslenie 0,05%. Vstupy: 1x stereo vyvážená XLR linka, 4x stereo line RCA, 1x priame RCA stereo, 1x RCA monitor. Výstupy: 1x RCA monitor, výstup reproduktorov. Rozmery 434 x 350 x 122 mm, hmotnosť 25,6 kg. Spotreba 560W.
7999 €
ks

Predzosilňovače

Fono Mini A2D Predzosilňovač pre všetky typy MM prenosiek. Vstavaný USB výstup pre jednoduchý prenos vinylových záznamov do PC (napríklad pomocou bezplatnej aplikácie Audacity). Nastaviteľná úroveň výstupu. Vstupná citlivosť 5mV pre výstup 500mV, vstupná impedancia 47k ohm + 100pF, výstupná impedancia 100 ohmov, pomer signál / šum 78dB. Vstupy: 1x MM phono RCA. Výstupy: 1x stereo RCA, 1x USB-B pre PC. Rozmery 102 x 125 x 30 mm.
119 €
ks
Fono MM Predzosilňovač pre všetky typy MM prenosiek v plne diskrétnom zapojení s komplementárnymi komponentmi. Presný RIAA ekvalizér. Vstupná citlivosť 1,7mV pre výstup 200mV, zosilnenie 41,4dB pri 1kHz, vstupná impedancia 47k ohm + 100pF, výstupná impedancia 200 ohmov, frekvenčný rozsah 15 (-3dB) - 100.000Hz (-0.2dB). Vstupy: 1x MM phono RCA. Výstupy: 1x stereo RCA.
249 €
ks
Fono MC Predzosilňovač pre všetky typy MC prenosiek v plne diskrétnom zapojení s komplementárnymi komponentmi. Možnosť nastaviť vstupnú impedanciu, kapacitu a zisk pomocou prepínačov. Presný RIAA ekvalizér. Vstupná citlivosť 67 / 133µV pre výstup 200mV, zosilnenie 63,5 / 69,5dB pri 1kHz, vstupná impedancia 70/100/150/400 ohmov, vstupná kapacita 1000 / 4300pF, výstupná impedancia 200 ohmov, frekvenčný rozsah 13 (-3dB) - 100 000 Hz (-0,3 dB). Vstupy: 1x MC phono RCA. Výstupy: 1x stereo RCA.
329 €
ks
Aria Kombinovaný predzosilňovač so samostatnými vstupmi pre MM a MC prenosky. Čisto analógový dizajn bez digitálnych ovládacích obvodov, reléové prepínanie zosilneného signálu z MM alebo MC časti do výstupného stupňa. MC predzosilňovač je vybavený FET tranzistory, ktoré zaručujú že do cievky prenosky nejde žiadny prúd, ktorý by mohol narušiť jemnú geometriu celého ústrojenstva. MC predzosilňovač umožňuje nastavenie vstupnej impedancie, kapacity a zisku oddelene pre ľavý a pravý kanál. MM predzosilňovač je osadený bipolárnymi tranzistormi s nízkym šumom. MC časť: citlivosť vstupu 70 / 133µV pre 200mV výstup, zisk 63,5 / 69,5dB pri 1 kHz, vstupná impedancia 70/100/150/400 ohmov, vstupná kapacita 1000/2000/3200 / 4200pF, maximálne vstupné napätie 5, 1mV / 10mV pri 1kHz, frekvenčný rozsah 13 (-3dB) - 70.000 Hz (-0,2dB), celkové harmonické skreslenie 0,035%, odstup signál / šum -67dB. MM časť: citlivosť vstupu 1,7mV pre 200mV výstup, vstupná impedancia 47K ohmov pri kapacite 100pF, maximálne vstupné napätie 93mV pri 1kHz, zisk 41,4 dB pri 1 kHz, frekvenčný rozsah 15 (-3 dB) - 100.000 Hz (-0 , 2 dB), celkové harmonické skreslenie 0,005%. Výstup: Výstupná impedancia 100 ohmov, nominálna výstupná úroveň 200 mV. Vstupy: 1x MC phono RCA, 1x MM phono RCA. Výstupy: 1x stereo RCA. Spotreba 10W. Rozmery 220 x 320 x 80 mm.
990 €
ks

Reprosústavy

RX 1 Kompaktné regálové reprosústavy, dvojpásmová konštrukcia so zadným bass reflexom, stredobasový menič Rega DX-125 a výškový ZRR. Robustná skrinka z 18 mm MDF pokrytá dýhou. Zatažiteľnosť 80W, citlivosť 89dB, nominálna impedancia 6 ohmov. Rozmery 344 x 173 x 260 mm, hmotnosť 5,8 kg.
990 €
pár
RX 3 Menšie stĺpové reprosústavy, dva a pol pásmovej konštrukcie. Predný bass reflex a basovým meničom Rega RR7.8 na boku šasi. Stredobasový menič DX-125, výškový ZRR. Robustné šasi z 18 mm MDF pokrytá dýhou. Zatažiteľnosť 100W, citlivosť 89dB, menovitá impedancia 6 ohmov. Rozmery 800 x 160 x 258 mm, hmotnosť 11,5 kg.
1599 €
pár
RX 5 Stredné stĺpové reprosústavy dva a pol pásmovej konštrukcie. Predný bass reflex a basovým meničom Rega RR7.8 na boku šasi. Stredobasový menič DX-125, výškový ZRR. Robustné šasi z 18 mm MDF pokrytá dýhou. Zatažiteľnosť 110W, citlivosť 89dB, menovitá impedancia 6 ohmov. Rozmery 835 x 182 x 342 mm, hmotnosť 16,6 kg.
1999 €
pár
RS 10 Veľké stĺpové reprosústavy s jedinečným dizajnom. Špeciálny stredopásmový menič BMR (Balance Mode Radiator) je doplnený dvoma bočnými basovými meničmi s priemermi 200 a 125 mm a vysokovým meničom Rega ZRR s mäkkou kalotou. Možnosť jemného doladenia zvukového podania s funkiou EMS. Možnosť pripojenia v bi-wire režime. Robustná skrinka z 18 mm MDF pokrytá dýhou. Vhodný pre použitie so zosilňovačmi s výkonom 30 - 500 wattov v závislosti od kvality zosilňovania. Citlivosť 88 dB, nominálna impedancia 6 ohmov. Rozmery 1005 x 200 x 440 mm, hmotnosť 38 kg.
9999 €
pár

Príslušenstvo

2 mm Arm height adjustment spacer
14 €
ks
Platí pre verziu: čierny hliník
Platí pre verziu: nerez
28 €
ks
Drive Belt Náhradný remienok pre gramofóny Raga v štandardnom prevedení. Stabilný materiál, vysoká pružnosť v širokom rozsahu pracovných teplôt. Remienok nie je vhodný pre gramofon Planet z rokov 1973 - 1975 - tento remienok dodáme na požiadanie. Výmenu remienku doporučujeme realizovať každých 5 rokov.
19 €
ks
Duet Loudspeaker Cable Medený kábel Rega pre reprosústavy. Prierez 4 mm, spletený z 250 žíl. Plochý, voliteľné zakončenie pozlátenými banánikmi.
19 €
m
Platí pre verziu: Zakladna
Platí pre verziu: 1 m
100 €
m
Platí pre verziu: 1,5 m
138 €
m
Platí pre verziu: 2 m
176 €
m
Platí pre verziu: 2,5 m
214 €
m
Platí pre verziu: 3 m
252 €
m
Platí pre verziu: 3,5 m
290 €
m
Platí pre verziu: 4 m
328 €
m
Platí pre verziu: 5 m
404 €
m
45 RPM Adaptor Adaptér ktorý slúži na prehrávanie starších 45-otáčkových nahrávok. Inštalácia na os gramofónu je rýchla a jednoduchá.
19 €
ks
Upgrade Drive Belt Náhrandný remienok pre gramofóny Raga v nadštandardnom prevedení. Minimálna tolerancia pre vylepšenú stabilitu otáčok. Remienok je štandardne dodávaný s gramofónmi Planar 8, Planar 10 a je súčasťou Performance Packu.
25 €
ks
Platter RP 1 Tanier gramofónu, určený pre model RP 1.(fotografia produktu je ilustračná)
30 €
ks
Turntable Lid Priehľadný kryt na gramofóny Rega.
35 €
ks
Platter Planar 1 Tanier gramofónu, určený pre model Planar 1.(fotografia produktu je ilustračná)
35 €
ks
Rega Book Príbeh firmy Rega a ľudí s ňou spojenými. Zaujímavé rozprávanie pre všetkých fanúšikov značky. V angličtine.
45 €
ks
Turntable Lid Planar 6 Priehľadný kryt na gramofón Rega Planar 6.
45 €
ks
RS 1 WB Nástenná konzola určená pre reproduktory Rega RX 1.
55 €
ks
Solaris Remote Control Systémové diaľkové ovládanie pre najnovšie Rega produkty "-R",dodávané štandardne s modelmi Elicit-R a Saturn-R.
59 €
ks
Platter Planar 2 Tanier gramofónu, určený pre model Planar 2. Hrúbka: 10 mm.(fotografia produktu je ilustračná)
60 €
ks
Couple 2 Originálny RCA-RCA kábel Rega pre pripojenie gramofónu k predzosilňovaču alebo zosilňovaču. Medené vodiče najvyššej kvality, pozlátené konektory RCA. Dĺžka 1 m.
99 €
ks
Performance Pack Upgrade sada pre gramofóny Rega RP1, Planar 1, Planar 2. Súprava sa skladá z týchto troch komponentov: MM prenoska Rega Bias 2, vylepšeného remienku pre vačšiu stabilitu rýchlosti otáčania a podložky na tanier zo 100% prírodnej vlny.
109 €
ks
Reference Mains Power Lead Originálny napájací kábel Rega, robustný dizajn, prierez medeného vodiča 1,5 mm2, pocínovanou meďou opletený kábel pre dokonalé odrušenie RF signálu, vysoko kvalitné svorky IEC 320 C13, priehľadná izolácia pre vynikajúci vizuálny dojem, maximálny prúd 20A a napätie 230V.
119 €
ks
Platter Planar 3 Tanier gramofónu, určený pre model Planar 3. Hrúbka: 12 mm.(fotografia produktu je ilustračná)
120 €
ks
24V Motor Upgrade Kit Sada na upgrade starších typov gramofónov. Obsahuje tichý, synchrónny, 24V polovodičový motor s nízkymi vibráciami, ktorý zlepšuje zvukový prejav gramofónu a stabilitu otáčok. Voliteľne môže byť doplnený napájaním TT-PSU s elektronickou zmenou otáčok 33/45 a pokročilým antivibračným obvodom. Odporúčame použiť remienok Upgrade drive belt. Výmena motora musí vykonať kvalifikovaná osoba, kontaktujte prosím vášho predajcu alebo servisné stredisko. Vhodné pre gramofóny Rega RP1 / P1 / P2 / P2 2000 / PLANET / PLANAR 2 / PLANAR 3 / P3 2000 a PLANAR 25.
149 €
ks
Turntable Bracket Nástenná konzola pre inštaláciu gramofónov RP6, RP8 a RP10 na stenu.
149 €
ks
Atlas Veľmi presná váha pre meranie prítlaku prenosky, vlastný dizajn spoločnosti Rega. Základom je teplotne kompenzovaná jednotka na meranie sily, ktorá môže pracovať s vysokým stupňom presnosti so širokým rozsahom prevádzkových teplôt. Výrobok je mimoriadne odolný voči nárazom a starnutiu. Mierka je chránená pred poškodením. Hmotnosť sa veľmi ľahko manipuluje bez rizika poškodenia užívateľa. Presnosť +0,01 g, merací rozsah 0-3 g, maximálne bezpečné zaťaženie 10 g, napájanie pomocou 9V článku.
229 €
ks
Neo PSU Neo Turntable PSU je kvalitný 24V zdroj napájania pre gramofón. Umožňuje použivateľsky jednoduché jemné elektronické nastavenie otáčok motora s pokročilým antivibračným okruhom a stabilnými otáčkami. Otáčky je možné nastaviť na hodnoty 33 a 45 ot/min. Tento zdroj kvalitatívne obohatí váš gramofón a prispeje k ešte vyššiemu komfortu počúvania hudby. Je kompatibilný s gramofónmi P3-24, RP3, Planar 3 2016, RP6, P5, P7, RP40 special edition a RP8.
269 €
ks
Platter Planar 6 Tanier gramofónu, dvojvrstvový, určený pre model Planar 6. Hrúbka: 16 mm.(fotografia produktu je ilustračná)
290 €
ks
Platter RP 8 Tanier gramofónu, trojvrstvový, určený pre model RP 8. Hrúbka: 18 mm.(fotografia produktu je ilustračná)
400 €
ks
Platter RP 10 Tanier gramofónu, určený pre model RP 10.(fotografia produktu je ilustračná)
950 €
ks

V cenníku sú uvedené odporúčané maloobchodné ceny s DPH. 
Záručné lehoty sú uvedené v detailnom popise jednotlivých tovarov a služieb na www.ketos.eu. Podrobné záručné podmienky si vyžiadajte.
Zmena ceny a špecifikácie jednotlivých tovarov alebo služieb je vyhradená. Ostatné obchodné vzťahy sa riadia všeobecnými obchodnými podmienkami spoločnosti Ketos, s.r.o.