SoundXtra

Najnovšie informácie nájdete na www.ketos.eu

Kód Popis Cena (EUR) Jednotka

Bose príslušenstvo

Soundtouch 10 Desk Stand Tento podstavec je skvelý základ pre váš Bose SoundTouch 10 reproduktor. Je elegantný a funkčný - minimalizuje vibrácie a je esteticky veľmi príjemný. Jeho rozmery sú prispôsobené rozmerom reproduktoru pre ktorý je určený a nezaberie teda viac priestoru ako je naozaj treba. Hodí sa na stoly, nočné stolíky, konferenčné stolíky, do kuchyne ... proste kdekoľvek kde si chcete vychutnávať a užívať váš Bose SoundTouch 10. Dostupné v bielej a čiernej farbe.
39.99 €
ks
Soundtouch 10 Wall Mount Pri výbere ideálneho miesta na umiestnenie reproduktora sa častokrát ako najlepšia možnosť ukáže umiestnenie reproduktora na stenu. A práve na tento prípad sú určené nástenné konzoly SoundXtra. Táto konzola je dizajnovaná pre model SoundTouch 10 a poskytne vám spoľahlivé a elegantné riešenie upevnenia vášho reproduktora. Kvalitné materiály, skvelé vyhotovenie a jednoduchá montáž. Parametre: Náklon smerom dole: 20° Horizontálne natočenie: 90° (45° vpravo, 45° vľavo) Vzdialenosť reproduktora od steny: 50 mm.
44.99 €
ks
Soundtouch 20 Desk Stand Ak hľadáte elegantný základ pre váš Bose SoundTouch 20 reproduktor, našli ste. Je elegantný a esteticky veľmi príjemný. Rovnako je aj funkčný - minimalizuje vibrácie. Jeho rozmery sú prispôsobené rozmerom reproduktoru pre ktorý je určený a tak nezaberie viac priestoru ako je naozaj treba. Hodí sa na stoly, nočné stolíky, konferenčné stolíky, do kuchyne ... proste kdekoľvek kde si chcete vychutnávať a užívať váš Bose Soundtouch 20. Dostupné v bielej a čiernej farbe.
79.99 €
ks
Soundtouch 20 Wall Mount Potrebujete umiestniť reproduktor na stenu pretože uloženie na stole alebo na stojane vám nevyhovuje? Práve na tento prípad sú určené nástenné konzoly SoundXtra. Táto konzola je dizajnovaná pre model SoundTouch 20 a poskytne vám spoľahlivé a elegantné riešenie upevnenia vášho reproduktora. Kvalitné materiály, skvelé vyhotovenie a jednoduchá montáž. Parametre: Náklon smerom dole: 20° Horizontálne natočenie: 50° (25° vpravo, 25° vľavo) Vzdialenosť reproduktora od steny: 55 mm.
79.99 €
ks
Soundtouch 30 Desk Stand Máte Bose SoundTouch 30 reproduktor a rozmýšľate nad tým ako vyriešiť spôsob jeho uloženia? Tak to ste tu správne.Tento podstavec je elegantným a esteticky veľmi príjemným riešením. Rovnako ale aj riešením funkčným - podstavec minimalizuje vibrácie spôsobené reprodukciou. Jeho rozmery sú prispôsobené rozmerom reproduktoru pre ktorý je určený a tak nezaberie viac priestoru ako je naozaj treba. Hodí sa na stoly, nočné stolíky, konferenčné stolíky, do kuchyne ... proste kdekoľvek kde si chcete vychutnávať a užívať váš Bose Soundtouch 30. Dostupné v bielej a čiernej farbe.
89.99 €
ks
Soundtouch 10 Floor Stand Nie vždy sa hodí umiestniť reproduktor na nábytok. Či už sú dôvody praktické alebo estetické, nie vždy to skrátka ide. V takých prípadoch sú na výber dve možnosti. Umiestniť reproduktor na nástennú konzolu alebo stojan. Je tu ešte možnosť tretia a to zbaviť sa reproduktora. Kedže to ale nie je našim cieľom, vyberieme si jednu z prvých dvoch možností. Vyberme si tú prvú. Stojan je výborným riešením pokiaľ chcete dokonale vyladiť umiestnenie reproduktorov pre vaše domáce kino alebo keď vám konfigurácia vášho nábytku neumožnuje uloženie reproduktorov priamo naň. Ako bonus, na stojane vaše reproduktory naozaj vyniknú. Dopomáha tomu aj fakt, že stojan je vyrobený z kvalitných a elegantných materiálov. Rozmery: Výška: 760 mm Šírka a hĺbka podstavca: 280 mm a 206 mm. Dostupné v bielej a čiernej farbe.
99.99 €
ks
Soundtouch 300 TV Mount Nástenná konzola pre uchytenie TV a soundbaru Bose SoundTouch 300.Základom je použitie vysoko kvalitných materiálov a kvalitná konštrukcia. Kompatibilné s TV s rozmermi 40" až 60", VESA 600 × 400 mm max.
109.99 €
ks
Soundtouch 300 TV Stand Ak nemáte veľa priestoru v okolí vášho televízora, existuje riešenie ako predísť "tlačenici". Riešenie ktoré je nielen diskrétne a praktické ale aj dobre vyzerá. Je ním podstavec pod TV ktorý dokonale zapasuje s vašim soundbarom Bose SoundTouch 300 a dodá vášmu setu domáceho kina šmrnc. Rozmery (V × Š × H): 62 × 975 × 331 mm Nosnosť: 50 kg Využiteľná plocha: 301 × 961 mm
119.99 €
ks
Soundtouch 20 Floor Stand Stojan na reproduktor je výborným riešením pokiaľ chcete dokonale vyladiť umiestnenie reproduktorov pre vaše domáce kino alebo keď vám konfigurácia vášho nábytku neumožnuje uloženie reproduktorov priamo naň. Stojan je vyrobený z kvalitných a elegantných materiálov a v súčinnosti s citlivým dizajnom ide nielen o praktické ale aj vkusné riešenie umiestenia vášho reproduktora. Rozmery: Výška: 762 mm Šírka a hĺbka podstavca: 370 mm a 266 mm. Dostupné v bielej a čiernej farbe.
129.99 €
ks
Soundtouch 30 Floor Stand Nie vždy je vhodné umiestniť reproduktor na nábytok alebo nástennú konzolu. Či už sú dôvody praktické alebo estetické, nie vždy to skrátka ide. V takýchto prípadoch je tu potreba umiestniť reproduktor na stojan. Stojan je výborným riešením pokiaľ chcete dokonale vyladiť umiestnenie reproduktorov pre vaše domáce kino alebo keď vám konfigurácia vášho nábytku neumožnuje uloženie reproduktorov priamo naň. Ako bonus, na stojane vaše reproduktory naozaj vyniknú. Dopomáha tomu aj fakt, že stojan je vyrobený z kvalitných a elegantných materiálov.Vďaka citlivému dizajnu ide nielen o praktické ale aj vkusné riešenie umiestenia vášho reproduktora. Rozmery: Výška: 693 mm Šírka a hĺbka podstavca: 440 mm a 306 mm. Dostupné v bielej a čiernej farbe.
159.99 €
ks
Soundtouch 300 Cantilever Plne variabilná nástenná konzola pre TV a soundbar Bose SoundTouch 300. Kompatibilná s TV s rozmermi od 40" do 60". Parametre: Natočenie: 180° (90° vpravo, 90° vľavo) Vzdialenosť TV a soundbaru od steny: 53 mm až 681 mm. Rozmery TV: 40" do 60", VESA 600 × 400 mm max.
379.99 €
ks

Denon Heos príslušenstvo

DENON HEOS 1&3 Floor Stand Nielen inštalácia domáceho kina alebo dosiahnutie priestorového zvuku sú vhodné dôvody na použitie reproduktorových stojanov. Okrem praktických dôvodov sú tu aj tie estetické. Vizuálne atraktívny reproduktor uložený na peknom stojane obohatia každý interiér. SoundXtra stojany su nielen esteticky atraktívne ale aj kvalitné a pevné. Ak hľadáte stojany pre vaše Denon HEOS 1 alebo Denon HEOS 3 reproduktory, práve ste našli. Rozmery: Základňa - šírka 350 mm, hĺbka 240 mm Výška stojana: 794 mm. Dostupná v čiernej aj bielej verzii.
49.99 €
ks
DENON HEOS 3 Wall Mount Ak potrebujete umiestniť váš reproduktor na stenu, nástenná konzola je to čo hľadáte. Či uz chcete ozvláštniť interiér alebo chcete dosiahnuť priestorový zvuk, prídete si na svoje. Keď už viete ako, ostáva iba určiť kam. A to už je na vás.Kvalitné vyhotovenie a materiály zaručujú pevné a stabilné uchytenie reproduktora. Konzola umožňujú náklon smerom dole až o 20° a otáčanie o 90°. Verzia pre Denon Heos 3. Je dostupná v bielej a čiernej farbe.
59.99 €
ks
DENON HEOS 5 Wall Mount Rozhodli ste sa umiestniť reproduktor na stenu. Reproduktor už máte. To čo by malo nasledovať, je inštalácia nástennej konzoly. Keď už viete ako a čím, ostáva iba určiť kam. A to už je na vás. Kvalitné vyhotovenie a materiály zaručujú pevné a stabilné uchytenie reproduktora. Konzola umožňujú náklon smerom dole až o 20° a otáčanie o 90°. Verzia pre Denon Heos 5. Je dostupná v bielej a čiernej farbe.
85 €
ks
DENON HEOS 1 Wall Mount Ak je vaša predstava ideálneho umiestnenia reproduktora iná ako je bežné uloženie na stole, nástenná konzola je to čo hľadáte. Či uz chcete ozvláštniť interiér alebo chcete dosiahnuť priestorový zvuk, prídete si na svoje. Keď už viete ako, ostáva iba určiť kam. A to už je na vás.Kvalitné vyhotovenie a materiály zaručujú pevné a stabilné uchytenie reproduktora. Konzola umožňujú náklon smerom dole až o 20° a otáčanie o 90°. Verzia pre Denon Heos 1.Dostupná v čiernej aj bielej verzii.
89.99 €
ks
DENON HEOS 7 Wall Mount Ak ste sa rozhodli že váš reproduktor bude umiestnený na stene, to najdôležitejšie co budete potrebovať je nástenná konzola. Samozrejme okrem reproduktora. Ten už ale máte a pokiaľ je to Denon Heos 7, táto konzola je to čo hľadáte. Je dizajnovaná presne pre tento reproduktor, takže do nej dokonale zapadne. Kvalitné vyhotovenie a pevné materiály sú samozrejmosťou. Konzola umožňujú náklon smerom dole až o 20° a otáčanie o 60°. Dostupná v čiernej aj bielej verzii.
100 €
ks
DENON HEOS SOUNDBAR Konzola Samostatná konzola na upevnenie Denon Heos soundbaru k už existujúcemu TV nástennému úchytu.
120 €
ks
DENON HEOS Cantilever Mount Táto špeciálna nástenná konzola disponuje mechanizmom - pohyblivým ramenom na ktoré je možné upevniť ako televízor, tak aj Soundbar Home Cinema od Denon Heos. Umožnuje vertikálne aj horizontálne nastavenia polohy TV. Je teda veľmi jednoduché zladiť rozmery vášho televízora so soundbarom. Rovnako umožnuje rotáciu 180° (pri 40" TV). Je kompatibilný s TV rozmermi od 40" do 50" a nosnosť je 40 kg.
370 €
ks

Ostatné príslušenstvo

Low Voltage DC Extension Cable Predlžovací napájací kábel rozširuje možnosti inštalácie vašich reproduktorov. Ak potrebujete umiestniť vaše reproduktory mimo dosah štandardného napájacieho kábla, máte riešenie. Dĺžka kábla sú 3 metre a je kompatibilný so zariadeniami Denon HEOS 1, Denon HEOS 3, Denon HEOS 5, Denon HEOS 7, Harman Kardon Omni 10, Monitor Audio S150, Monitor Audio S200 a mnohými inými. Dostupné v bielej alebo čiernej farbe.
13 €
ks
APPLE TV Mount Nástenná konzola pre Apple TV štvrtej generácie (GEN 4). Umožnuje jednoduché uchytenie na TV konzolu pomocou šróbov. Čierne sfarbenie je zosúladené so sfarebním Apple TV zariadenia.
19.99 €
ks
Multifit Wall Mount Univerzálna nástenná konzola ktorá je kompatibilná s množstvom typov zariadení od rôznych výrobcov. Úchyt pomocou šróbov. Vysoká variabilita upevnenia reporuktora - rotácia 360°. náklon smerom dole 20° a natočenie do strán 90°. Použitie kvalitných materiálov. Dostupné v bielej a čiernej farbe.
40 €
ks
Stojan na reproduktor malý Univerzálny, kompaktný podstavec pod policové reproduktory menších rozmerov. Uhol náklonu je možné nastaviť a tak nasmerovať reproduktory tak aby vyhovovali akustickým požiadavkam používateľa. Vhodný pre stereo zostavy alebo aj zostavy domáceho kina. Podstavec je vyrobený z hlinníka, je vybavený protišmykovými podložkami a vďaka kvalitnej konštrukcii značne eliminuje vibrácie spôsobené reprodukciou. Rozmery (Š × H × V): 120 × 140 × 28 mm Dostupné v striebornej a čiernej farbe.
70 €
pár
Stojan na reproduktor široký Univerzálny, široký podstavec pod policové reproduktory pre stredný kanál. Uhol náklonu je možné nastaviť a tak nasmerovať reproduktory tak aby vyhovovali akustickým požiadavkam používateľa. Vhodný pre stereo zostavy alebo aj zostavy domáceho kina. Podstavec je vyrobený z hlinníka, je vybavený protišmykovými podložkami a vďaka kvalitnej konštrukcii značne eliminuje vibrácie spôsobené reprodukciou. Rozmery (Š × H × V): 250 × 140 mm × 28 mm Dostupné v striebornej a čiernej farbe.
79.99 €
pár
Stojan na reproduktor veľký Univerzálny podstavec pod policové reproduktory väčších rozmerov. Uhol náklonu je možné nastaviť a tak nasmerovať reproduktory tak aby vyhovovali akustickým požiadavkam používateľa. Vhodný pre stereo zostavy alebo aj zostavy domáceho kina. Podstavec je vyrobený z hliníka, je vybavený protišmykovými podložkami a vďaka kvalitnej konštrukcii značne eliminuje vibrácie spôsobené reprodukciou. Rozmery (Š × H × V): 145 × 185 × 28 mm Dostupné v striebornej a čiernej farbe.
100 €
pár
SOUNDBAR TV Mount Nástenná konzola pre uchytenie TV a soundbarov Cambridge Audio TVB2 or the Q Acoustics Media 4. Kvalitná konštrukcia a použitie vysokokvalitnej ocele.
109.99 €
ks
SOUNDBAR Cantilever Mount Plne nastaviteľná konzola na uchytenie TV a soundbaru na stenu. Umožnuje rotáciu o 180° čím sa dokonale prispôsobí požadovanému pozorovaciemu uhlu. Konštruovaná je primárne pre použitie so soundbarmi Cambridge Audio TVB2 a Q Acoustics Media 4, a pre TV s rozmermi od 40" do 65". Nosnosť je 40kg.
370 €
ks

V cenníku sú uvedené odporúčané maloobchodné ceny s DPH. 
Záručné lehoty sú uvedené v detailnom popise jednotlivých tovarov a služieb na www.ketos.eu. Podrobné záručné podmienky si vyžiadajte.
Zmena ceny a špecifikácie jednotlivých tovarov alebo služieb je vyhradená. Ostatné obchodné vzťahy sa riadia všeobecnými obchodnými podmienkami spoločnosti Ketos, s.r.o.